Bayern Münih 5-0 Beşiktaş JK 2017/18 Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu İlk Maç
Bayern Münih 5-0 Beşiktaş JK 2017/18 Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu İlk Maç

Beşiktaş Forum|Bayern Münih 5-0 Beşiktaş JK 2017/18 Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu İlk Maç Skor : Bayern Münih  -  Beşiktaş JK Tarih : 20.02.2018 Saat : 22:45 Stadyum : Allianz Arena Hakem : Ovidiu Hategan (Y)Octavian Sovre ve

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bayern Münih 5-0 Beşiktaş JK 2017/18 Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu İlk Maç  [Okunma sayısı 78036 defa] Bayern Münih 5-0 Beşiktaş JK 2017/18 Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu İlk Maç

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bayerni elersek başka bir boyuta geçeriz yanlız.
böyle maçlar sıçrama noktasıdır ya sıçrarsın yada düşersin.
bayerni elediğin gün avrupada sana başka gözle bakılır.
bayernle aynı grupta olup onun önünde grubu bitirmek gibi bir şey değil bu
bayerni elediğinde şl kaldırmış gibi muamele yapılır. city psg falan elesen bu
etkiyi yapmaz.

Olsun Necmi abi ceyrek yaptik bayerni eledik ligde 3. olursak seneye SL yok cok alistik yoklugu koyar. Biz fb miyiz en son  PS 3 bilem yokken SL oynayalim :D

Çevrimdışı yoruk

Topu saklayan,  baskıda koruyan,dar alanda  çalım atan ve hükmeden  oyuncular  bunlar.
Medel  daha  çok top kapma bakımından  ayrılıyor.  Bu da maçın  ilerleyen dakikalarında kart,  yorgunluk gibi anlarda daha çok  işimize  yarayacak anlama  gelir.

Bayernin önde  baskısını  kıramaz,  ayağımızda top tutamaz  ve  çabuk kaptırırsak neticesini ağır  ödeyebiliriz.
Normalde haklısın.Ama Ozi de Tolgay da çok formsuz durumdalar.Eee Atiba Medel'in sağlam sert oyunlarını da düşünürsek bu ikili şu anda daha mantıklı.Top tutmamız zaten şart.Çünkü dedim ya seri baskıları kaldıramayız bu maçta.Napoli maçında atlattık Lyon maçında atlattık Leipzig maçlarında atlattık ama bu maç olmaz.Fakat bu Oğuzhan ile de top tutamazsın.

Çevrimdışı Kutay

tek farklı mağlubiyet harika olur ama bence 3-0 yeniliriz inşallah yanılırım  da napoli deplasmanı gibi bir senaryo olur
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı cursedofdragon

tek farklı mağlubiyet harika olur ama bence 3-0 yeniliriz inşallah yanılırım  da napoli deplasmanı gibi bir senaryo olur

berabere kalsak olmuyor mu :)

Çevrimdışı Kutay

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi mellfred

İlk yarım saat önemli
Erken gol yemek takımın inancını bitirir
Ancak her ilerleyen dakika “oluyor lan !” Hissi yaratacak

Çevrimiçi mellfred

Fabri
Gönül Pepe tosic adri
      Atiba medel
Lens Talisca Babel
      Negro
Lens deplasman maçına daha uygun nitelikte
Yediğimiz önde baskı sonucu şişirdiğimiz topları bi nebze negredoyla indiririz
İki uzun stoper Love’a top vermez
 Medel stoper oynatıp ortayı tolgay-Atina’dan da kurabilir hoca

Çevrimdışı Kuntz

Nedense İstanbul'a tur şansı ile dönecekmişiz gibi geliyor. Hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı yoruk

İlk yarım saat önemli
Erken gol yemek takımın inancını bitirir
Ancak her ilerleyen dakika “oluyor lan !” Hissi yaratacak

Sanmıyorum.Bizim takım artık nasıl oynaması gerektiğin biliyor.Güveniyor yediği zaman çıkarmasını biliyor.Fakat Bayern başka tabi.

Şans lazım olacak elbet.Lyon-Napoli-Leipzig o kadar pozisyona girince atamadıysa şans / beceriksizlik / Fabri yardım ettiyse bize bu maçlarda şans*3 / Fabri *2 gerecek  :D Beceriksizlik olacağını sanmıyorum çünkü.

Bir de Negredo oynamaz.Oynamamalı.Gol lazım çünkü bize.Yakaladık mı hop sokacağız kaleye.2 yıldır Avrupa da yaptığımız gibi.Böyle böyle başarılı olduk biz.Bir de Quaresma'yı lig boyunca yedek bırakırım ama bu maç bırakmam arkadaş.Bu maçta adamı yazarım.Çıksın oynasın.Çık oyna kardeş hadi bakalım göster kendini derim.Lens'in yapacaklarından daha fazlasını yapmaya müsait biri çünkü.Daha fazla motive olur.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Normal skorlarla yenilelim yeterli. Facia olursa(Allah korusun) mental olarak kolay kolay atlatamayız. Bi de pepe medel çıkmamalı stoperde. Atiba medel talisca orta sahası olmalı.
[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2018, 23:00:04 riveros ]

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Ömer Kaan

Sikinti yok
Bayern tolgayin dongusune geliyor

Gol tolgay
Adamın son golü liverpool'a. Nasıl bi döngüymüş bu böyle yahu. :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Adamın son golü liverpool'a. Nasıl bi döngüymüş bu böyle yahu. :bandit:
1000 devirli iste
Mesela quaresma 100-120 devirli

Tolgay daha seri cift zamanli mesela avrupa ve turkiye kupasi
Quaresma 4 zamanli cl lig kupa milli takim

Motoru buyuk devri kucuk dondurme momenti yuksek adam almak lazim gomez gibi
Ispanyol motorlu alman tankiydi 4 zamanliydi devride 7-10

Çevrimdışı Kutay

konya maçındaki puan kaybından sonra iyice ilginç hale geldi bu maç oyuncularında hocanın da aklı bu maçta 2-0 yensekte şaşırmam 5-0 yenilsekte
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı fani madida

bu maçı izlemeyi düşünmüyorum maç saatinde yatarım herhalde  :bandit:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

bu maçı izlemeyi düşünmüyorum maç saatinde yatarım herhalde  :bandit:

Beşiktaş tarihinin en önemli maçlarından birinde daha ötesi Beşiktaş'ın maçı var iken yatmak ?

niye  :alala:

Çevrimdışı EMİR EMRE

Beşiktaş tarihinin en önemli maçlarından birinde daha ötesi Beşiktaş'ın maçı var iken yatmak ?

niye  :alala:

Berabere totemi

Berabere totemi

valla Beşiktaş'ın maçı olucak ben izlememe totemi yapıcam olacak iş değil kıyamet kopuyor olsa o zamanda ben yine izlerim :D

Çevrimdışı EMİR EMRE

valla Beşiktaş'ın maçı olucak ben izlememe totemi yapıcam olacak iş değil kıyamet kopuyor olsa o zamanda ben yine izlerim :D

ben de daha da izlemem dediğim her maçı izledim bugüne kadar  :D

Çevrimdışı yoruk

Daha erken ama eğer şu anda twitter da dolaşan Bayern 11 'i çıkarsa %10 olan şansımız %20 olacaktır.
Umarım çıkar Vidal yok Coman yok..Savunmaları açık verecektir.Biz hızlı uzun ve net oynarsak tehlike yaratabiliriz.Bütün olay Talisca-Babel-Q7 de.Umduğumuzdan daha fazla etkili olabiliriz aslında.
GG hızlı oyuncular karşısında eriyor gidiyor.Ribery-Roben karşısında daha sağlam duracaktır.Tabi onun da iyi oynaması lazım.Kimsenin hata lüksü yok vasat oynama lüksü bile yok.
Şenol hoca Napoli maçına hazırlandığı gibi bu maça da hazırlanır umarım.Benim merak ettiğim defans olarak kim olacak ? Tosic'in maç eksiği olması büyük sıkıntı
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2018, 20:17:39 yoruk ]

Çevrimdışı mylife1903

Daha erken ama eğer şu anda twitter da dolaşan Bayern 11 'i çıkarsa %10 olan şansımız %20 olacaktır.
Umarım çıkar Vidal yok Coman yok..Savunmaları açık verecektir.Biz hızlı uzun ve net oynarsak tehlike yaratabiliriz.Bütün olay Talisca-Babel-Q7 de.Umduğumuzdan daha fazla etkili olabiliriz aslında.
GG hızlı oyuncular karşısında eriyor gidiyor.Ribery-Roben karşısında daha sağlam duracaktır.Tabi onun da iyi oynaması lazım.Kimsenin hata lüksü yok vasat oynama lüksü bile yok.
Şenol hoca Napoli maçına hazırlandığı gibi bu maça da hazırlanır umarım.Benim merak ettiğim defans olarak kim olacak ? Tosic'in maç eksiği olması büyük sıkıntı
Koman bize ters gelecek bi oyuncu
Robbenle riberi bi poh yapamazlar gg ile adri yer onlari
Vidal da oynamazsa kremasi olur
Mac gunune dogru levayi sakatlayip
Hamesi kadro disi birakirlarsa sansimiz artar

Etiketler: