Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7334699 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı hic2222

Mesaj sayısı fazla olması sanki daya iyi gibi ama Necmi beyinde dediği gibi sayfanın açılma performansını etkileyecekse azda olsa sorun olmaz sanki.
Arkadaşlar bu arada canlı yayın güneşten dolayımı yoksa kamerada kirlenme olduğu içinmi bilmiyorum numaralı görünmüyor.
Sorun kameradaysa Mabet kamerayla ilgilenebilir mi ?
Yine canlı yayın kamerası için müdahale etme şansımız var ise öneri olarak söylüyorum kamerayı biraz aşağı eğebilsek daha iyi sanki
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Yeni yerimiz hayırlı olsun ben iki forumufa takip eden birisiyim fakat diğer adreslere üye bile değildim ziyaretçi olarak takip ediyordum buraya üye olup faaliyetlerinizde ve paylaşımlarınızda başarılar dilemek için üye oldum iyi forumlar.

Çevrimdışı Sutlas

Çevrimdışı ALI RIZA

Mesaj karakter sayisi 20000 den 100000 e cikarmisim...

Çevrimdışı Akcatas45

Çevrimdışı EmreTkgz42

Çevrimdışı yigitcan1903

HERHALDE BURASI SON DURAĞIMIZ,HANGİ FORUMA GİTSEM MURAT HOCAMDAN BİZ ŞU FORUMA GEÇİYORUZ MESAJI GELİYOR,TAKIM RUHUNU SEVERİM ONUN İÇİN ARKADAŞLAR NEREDEYSE BEN DE ORADAYIM.

Çevrimdışı Anıl

Samet Abi, Mustafa Abi, Salla Pati, Efe Abi falan nerelerdeler ? Onlar olmadan olmaz :)

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı eagleizm

abi  şimdi ilk forumu kim bulacak bakalım link vermedim.açıldığını ilettim.
selamlar tüm arkadaşlar ve abilerim..Murat abi Necmi abi özelden bir mesaj atsaydanız yaw:)
BEŞİKTAŞ..

RESİM DENEMESİ YAPALIM.
NECMİ ABİ ÇATI MEVZUUNDA CEZALIYDIN SENİN FİKİRLERİNİ ALAMADIK,GEREK İHSAN COŞKUN BEYİN AÇIKLAMALARI VE GEREKSE MUHAMMED SAATÇİNİN 3D GÖRSELLERİNDEN ANLADIĞIM KADARIYLA ÇATI ÖRTÜMÜZ AKUSTİK FİBERGLASS PTFE MEMBRAN OLACAK.(VARŞOVA VE COMMERZBANK ARENA GİBİ)

Çevrimdışı Schwarzer Adler

ben de geldim. inşallah 3. durak son durak olur ??? ???
"Beşiktaş, renklilere özenmeyecek kadar büyük ve özgün bir camiadır"

Çevrimdışı yigitcan1903

ben de geldim. inşallah 3. durak son durak olur ??? ???

Son durak Karacaahmet hocam   :)

Çevrimdışı mcgray

ellerinize sağlık arkadaşlar,DHdan geliyorum, oraya paso eleştiri atmakla meşgulüm , artık orası için bir trol olmak amacındayım :)

bayadır yeni açıktarafında fışkırtıcı var. oradaki hafriyat bitip beton şov mu var. yoksa  ne oluyor orada?

xuz

• Ziyaretçi

Hayırlı olsun yeni yerimiz. Ben aradım ancak bulamamamıştım siteyi, neyseki Murat abi daha fazla acı çektirmedi :D

Çevrimdışı Akcatas45

Foto olayını gorselle acıklayabılecek olan var mı  :)

ellerinize sağlık arkadaşlar,DHdan geliyorum, oraya paso eleştiri atmakla meşgulüm , artık orası için bir trol olmak amacındayım :)

bence yapma hocam. WOW dan sonra çok ekmeğini yedik oranın. VEFA göstermeliyiz. son aşamada ne olduğunu bilmiyorum ama bence severek ayrılalım DH'dan  :-*

Çevrimdışı melih

forum hayırlı olsun.. buraya mı göç ediyoruz?
Temelinde aşk var!

Çevrimdışı yigitcan1903

Orda da mesajlar silinmeye başladı

Ben bu anı daha önce yaşamıştım  :D

Çevrimdışı mcgray

Admine bir önerim var ,yaş kısmının olması çok doğru olacaktır bence, ikili diyaloglarda abi kardeş hitabı önemli bence

Çevrimdışı mert_

burası, gece gündüz demeden mabedimizi takip eden kartalların kafasının rahat olduğu, huzur bulduğu bir forum olacaktır eminim.  tüm dostlara hayırlı olsun, emeği geçen herkesin emeğine sağlık...

Çevrimdışı Erdem Çözer

Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Etiketler: