21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş
21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş Skor : Başakşehir 2-2 Beşiktaş Tarih : 14.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Ali Palabıyık Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş  [Okunma sayısı 124003 defa] 21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

ysariusta

• Ziyaretçi

Arkadaşlar forum adına yeni stadın açılışında bir pankart hazırlama çabamız olacak. Ebatlarını hayal ettiğimiz gibi yapabilirsek 30 metre falan olacak. 121. Bloğun üstünü tamamen kapatacak kadar büyük olmasını istiyoruz. Olur mu? İzin koparır mıyız? Bütçesini karşılayabilir miyiz? Muamma. Denemeden bilemeyiz. Pankart üzerinde olabilecek ögeler ve sloganlar konusunda herkesin fikrine ihtiyacımız var elbette. Ancak bunları bir araya toplayacak arkadaşlarımız var. Şimdi bir kaç tane ön çalışma olacak ve sonra nihai karar verilecek.

Tabi sonrası içinde desteğe ihtiyacımız olacak. Mesela bu kadar büyük bir bez bulmak, bunu bir araya getirmek. Taşımak. Boyamak. Boyamak için boş bir alan, elinden boya işi gelecek adam. Günü gelince bunu statta açmak için gönüllü. Yani size ihtiyacımız var. Konu hakkında zaten bir başlığımız mevcut katılımınızı bekliyoruz

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Necip oynarsa M.Batdal onu ezer gibime geliyor. Marcelo kafa topu için çok büyük etkendi. Canım sıkıldı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tosicten  illa ki bir şey olacaksa - çok ümidim yok ama- olsa olsa STOPER olur. Ama Marcelo eğer Başakşehir maçında oynamayacaksa Necip Alexis de iş görecektir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tosicten  illa ki bir şey olacaksa - çok ümidim yok ama- olsa olsa STOPER olur. Ama Marcelo eğer Başakşehir maçında oynamayacaksa Necip Alexis de iş görecektir.
necip alexis ideali olucak maalesef tosicten benim ayağım bayağı iyi mümkünse hiç süre almasın

Çevrimdışı Kemal

Mersin ve ts maçlarına atiba mo geçer Beck mi geçer stopere bilmem , Tosic mosic koymasinlar

Çevrimdışı EMİR EMRE

necip alexis ideali olucak maalesef tosicten benim ayağım bayağı iyi mümkünse hiç süre almasın

hiç bir şey olmasa daha iyiydi. nasıl bir transfer yapmışız böyle ligin sol beklerinin %90 ı daha iyi çıktı.

Çevrimdışı Tolga

Stoperde kim oynarsa oynasın sıkıntı olacağı çok açık.

O yüzden hava toplarında etkili olabileceğini düşünerek Tosic oynamalı diye düşünüyorum ki bence Şenol Hoca da onu oynatacaktır.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 16:57:48 atalay ]

Çevrimdışı EMİR EMRE

mario gomez scarface finali gibi çöker başakşehire

Çevrimdışı kyiv

Her şeyi geçtim de Sırplar sporcu millettir futbolu da fena oynamazlar.Tosicten daha yeteneklisi yok mu koskoca Sırbistan'da milli takımda oynayacak? Gerçekten çok kötü. Ağır, pas yüzdesi düşük, sağlam değil, hava topu iyi değil. Vallahi sağdan bakıyorum soldan bakıyorum 1 tane özelliği de yok.

Marcelo'yu çok ararız bu maçta.Özellikle hava toplarında Mehmet Battal savunmayı zor duruma düşürür.Hücum hattı çok çalışmalı eğer top bizim sahamızda oynanırsa ne necip'e ne de tosic'e güvenilmez.Mutlaka oyunu ve skoru Başakşehir sahasına yıkmalıyız.

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı Tolga

İlk golü atmak bu maçta çok önemli.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ogün

3-1 net galibiyet.
-----------Tolga-----------
Beck-Alexis-Necip-İsmail
-------Atiba-Ozzie--------
----Töre-Sosa-Olcay----
--------Gomez------------

Çevrimdışı cursedofdragon

Tosic oynamasın.Şahsi fikrim sonra pişman oluruz.Önde baskı yaparak rakibi kendimize yaklaştırmamız lazım başakşehirde batdal'a uzun toplar atarak pozisyon üretmeye çalışacaktır ki mantıklı hemen hemen bütün hava topları onlarda olucak.

Tolga
Beck
Alexis
Necip
İsmail
Atiba
Oğuzhan
Sosa
Töre
Olcay
Gomez

Bu kadro ile çıkmak lazım.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tosic oynamasın.Şahsi fikrim sonra pişman oluruz.Önde baskı yaparak rakibi kendimize yaklaştırmamız lazım başakşehirde batdal'a uzun toplar atarak pozisyon üretmeye çalışacaktır ki mantıklı hemen hemen bütün hava topları onlarda olucak.

Tolga
Beck
Alexis
Necip
İsmail
Atiba
Oğuzhan
Sosa
Töre
Olcay
Gomez

Bu kadro ile çıkmak lazım.

Futbol çok ilginç bir şey, şu maçtan önce Boykoyu yazardık kadroya, ben de dahil olmak üzere Tolgayı yazıyoruz bugün.

Kağıt üzerindekiler her zaman sahaya yansımıyor böyle hayal kırıklıkları yaşıyoruz, o yüzden futbol güzel.

Futbol çok ilginç bir şey, şu maçtan önce Boykoyu yazardık kadroya, ben de dahil olmak üzere Tolgayı yazıyoruz bugün.

Kağıt üzerindekiler her zaman sahaya yansımıyor böyle hayal kırıklıkları yaşıyoruz, o yüzden futbol güzel.

görmüş olduk boyko'nun halen biraz daha zamana ihtiyacı var %70-80 bir sakatlık olmazsa,form düşüklüğü olmazsa fb derbisindede kaleye tolga'yı yazacağız gibi.

En çok bu maçın hakemini merak ediyorum hazır düştüler bir tekme daha vuralım diyebilirler.

Çevrimdışı EMİR EMRE

görmüş olduk boyko'nun halen biraz daha zamana ihtiyacı var %70-80 bir sakatlık olmazsa,form düşüklüğü olmazsa fb derbisindede kaleye tolga'yı yazacağız gibi.

En çok bu maçın hakemini merak ediyorum hazır düştüler bir tekme daha vuralım diyebilirler.

boşver kupa maçlarındaki beşiktaşa aldansınlar, ligde çatır çatır oynayıp hakemleri de yenince şaşa kalırlar  :evillol:

boşver kupa maçlarındaki beşiktaşa aldansınlar, ligde çatır çatır oynayıp hakemleri de yenince şaşa kalırlar  :evillol:

orası öyle sivas belediyeye aldandıkları gibi yine aldanacaklar  :ok:

Çevrimdışı Kalyoncu

Rahat yeneriz bursa maçında seyrettim başakşehiri hatta arttırıyorum iddaayı üç dört atarız

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Stoperde kim oynarsa oynasın sıkıntı olacağı çok açık.

O yüzden hava toplarında etkili olabileceğini düşünerek Tosic oynamalı diye düşünüyorum ki bence Şenol Hoca da onu oynatacaktır.
necip havadan çok kötü değil ayağı da idare eder stoper için tosic kesinlikle oynamamalı neresinden tutarsan tut elinde kalıyor tosiçin ayağı çok kötü

Rahat yeneriz bursa maçında seyrettim başakşehiri hatta arttırıyorum iddaayı üç dört atarız

atarken sıkıntı yok zaten sıkıntı geride  :D

Çevrimdışı Kalyoncu

atarken sıkıntı yok zaten sıkıntı geride  :D
Onlarda atacak kabiliyet yokki o bursa defansına karşı top çevirdi durdular rahat olun bu maçtan korkmanıza gerek yok kasımpasa yenerse o zaman süper olur o zaman hersekilde kazanırız

Onlarda atacak kabiliyet yokki o bursa defansına karşı top çevirdi durdular rahat olun bu maçtan korkmanıza gerek yok kasımpasa yenerse o zaman süper olur o zaman hersekilde kazanırız

kasımpaşa-fb maçı berabere :)

Biz kazanacağız inşallah averajla lider olucaz sonra üstüne mersin maçı ile şükrüye 3 puan önde lider gidicez :)

Çevrimdışı Kalyoncu

kasımpaşa-fb maçı berabere :)

Biz kazanacağız inşallah averajla lider olucaz sonra üstüne mersin maçı ile şükrüye 3 puan önde lider gidicez :)
Bursadada kaybedecekler puan benden demesi oraya üç puan daha eklemeni rica edecegim :)

Etiketler: