19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş
19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş Skor : Trabzonspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 15.03.2016 Saat : 19:30 Stadyum : Hüseyin Avni Aker Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 140081 defa] 19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Skor : Trabzonspor 0-2 Beşiktaş

Tarih : 15.03.2016

Saat : 19:30

Stadyum : Hüseyin Avni Aker Stadı

Hakem : Bülent Yıldırım

Yayın : Lig TV
[ Son Düzenleme: 15 Mart 2016, 22:00:15 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Bu maçı bir şekilde kazanırız diye düşünüyorum :)

Çevrimdışı Kalyoncu

Bugun bursa maçını izledikten sonra kesin kazanacağımızı düşünüyorum berbat durumdalar

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bugun bursa maçını izledikten sonra kesin kazanacağımızı düşünüyorum berbat durumdalar

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen

Çevrimdışı onder23

Öne geçersek kazanırız bence kilit nokta öne geçmek

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yakup

her hafta trabzon'un bir şekilde üzerine oynanıp bunu hocalarının ve basınının kullanması sonucunda bu hafta doğranabileceğimizi düşündüğüm karşılaşmadır.  :akuma:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı orcun_besiktas

İlk devre içime oturan puan kayıplarından birisi de bu maç. Fenerbahçe'nin Eskişehir'de takılacağına kesin gözüyle bakıyorum. Bizim için çok kritik maçlar bunlar tam ligi koparma şansımız olan haftalar.

5 Haftalık fikstürü koyayım da bütün mevzuyu 5 haftada sonlandırabileceğimizi herkes görsün.

esk-fb                              beşiktaş-miy  (3)
fb-rize                              ts-beşiktaş    (3)
ant-fb                              beşiktaş-antep (3)
fb-kasımpaşa                    başakşehir-beşiktaş (3)
bursa-fb                           beşiktaş-gençlerbirliği (3)

Bu 5 haftaya 15'i yazdığımız taktirde puan farkının 6 ila 9 arasında olacağını düşünüyorum. İçlerinde de zorlayacak olan 2 tane maç var, trabzon ve başakşehir maçları. Bu nedenle çok önemli hatta bütün olayın belirleyicisi 2 maçtan biri bana göre tarbzonspor maçı. Ne açıdan belirleyicisi? Kaybedersek herşey biter mi? Asla! Ligi erken koparmak açısından belirleyici. Malum biz kafa kafaya gidersek, her türlü alavera dalavera dönecek ilerleyen haftalarda, bu nedenle Beşiktaş için en temiz yol daima olayı erken bitirmektir.

[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2016, 12:56:17 orcun_besiktas ]

Çevrimdışı ozan062

büyük risk tasıyan mac,, rahat kazanmakta var terside olabilir cnk uzun zamandır mac temposu kazanmadıgımızdan bizler tahmin yürütmekte zorlanıyoruz gordugumuz birsey yok malum mac ertelendi:)
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı TayfurU

zor maç olacak, şenol hocanın trabzona karşı şanssızlığı var, ismail oynar inşallah tosici gördükçe sinirleniyorum aldığı her topu ezer mi bir insan. bu maç önemli fener rize ile oynuyor onlar içinde kolay olmayacaktır oradan gelecek olası bir puan kaybı ile maç eksiği ile lider olabiliriz

Çevrimdışı Yakup

Skor : Trabzonspor - Beşiktaş

Tarih : 24.01.2016

Saat : 20:00

Stadyum : Hüseyin Avni Aker Stadı

Hakem :

Yayın : Lig TV

@Tolga eyyamcı yazsak hakem şık durmuyor da  :ok: :biggrinking:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Karşımızda çok çirkef bir takım olacak muhtemelen. Aykut gibi Yumlu gibi direkt rakibe tekme tokat dalarak sindirmeye çalışan kasaplara sahip bir takıma karşı oynayacağız. Bursa maçında seyrettiğim hamsispor hücuma hızlı çıkıp işi kontralara bitirmeye çalışıyor ama savunmalarını çok zayıf gördüm, 2-0 dan 4-2 maç vermeleri ne kadar dengesiz bir takım olduklarının göstergesi. Orta sahada diri kalırsak maçı kazanırız, Atiba'ya büyük iş düşüyor. Olimpiyattaki maçta üstün taraf olmamıza rağmen Töre boş kaleye golü atsa farka gidecek maç 10 kişi kaldıktan sonra işin rengi değişmişti ve çok gereksiz bir puan kaybı olmuştu. Kazanıp yolumuza bakalım.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı can1903

Gomez vs Mustafa Yumlu
Gökhan Töre, Quaresma,Ozi..

En az 4 olucak insallah
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

keşke önce mersin idman yurdu ile oynuyabilseydik takımın son durumu ne halde daha iyi görebilirdik.

Bursa 4-2 yenmiş olsada maç ts'nin evinde takımın son halini bilmiyorum artı kaleci beni korkutmuyor değil o yüzden 1-0 olsun bizim olsun diyorum.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Dün akşamki maçtan sonra Renklileri, Hakemleri, Futbolu yönetenleri, Medyayı, Şikecileri üst üste koyup çatır çatır yenme vakti gelmiştir.

Taraftar olarak bir bütün olup önümüze geleni ezmemiz lazım, Trabzon maçı da bunun başlangıcı olacak inşallah.

Bursa maçındaki Trabzon'u yenemezsek ayıp olur zaten.

Çevrimiçi COB

Mehmet Ekici ve Erkan Zengin'e dikkat etmek lazim. 

Şu Mehmet Ekici tam bizlik oyuncu. Tolgay - Atiba- Oğuzhan - Mehmet - Sosa orta sahasi tüm sezon bizi rahatlatirdi...

Çevrimdışı GD8

Duran topta alan yerleşmelerinde sıkıntılı bir takım trabzonspor... duran topları etkili kullanırsak maçı erken çözebiliriz...

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı worns

Ekstra motivasyonla oynayacaklar ve sıkıntı yaratabilecek oyuncuları var. Savunmada dikkatli olmamız gerekiyor. Buna karşın hala takım kurgusunu oturtamamış durumdalar. Ekstra bireysel yetenek golleri yemezsek oyun üstünlüğü ve skor gelecektir.

Çevrimdışı serdart

taraftarlar bursa maçından sonra takıma inançları pek kalmadı. ilk golü atarsak tribünlerde susacaktır. baskı ortamı gider. sezon başı gibi olmasın 0.5 fazla gol atalım da yeter.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Trabzonspor - Beşiktaş maçını hakem Bülent Yıldırım yönetecek.
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Trabzonspor - Beşiktaş maçını hakem Bülent Yıldırım yönetecek.
hiç sevmediğim bir hakem sıkıntı çıkarmaz umarım :bandit:

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

hiç sevmediğim bir hakem sıkıntı çıkarmaz umarım :bandit:

Burak yılmaza uydurduğu penaltı ve febe maçında Oğuzhanı azarlayıp 20 numaraya emreciğim diyen karaktersizin tekini de yeneceğiz bu maç inşAllah. Artık hakemleri de yenecek gücümüzün olduğuna inanıyorum.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Tolga

Tolga

Beck          Rhodolfo             Ersan             İsmail

Atiba               Oğuzhan

Quaresma                Sosa                         Olcay 

Gomez

G.Töre yedek bekler diye düşünüyorum.

Maça gelirsek kolay bir maç olmayacaktır tabiki de fakat erken bir golle öne geçersekte bir anda kolay bir maça dönüşebilir çünkü Ts kolay gol yiyen ve çabuk dağılabilen bir takım.

İlk maçta Ts kapanıp fazla da alan bırakmadan oynayınca istediklerimizi tam olarak yapamamıştık ama bu sefer hücumda daha etkili olup çok daha iyi bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum. Yeter ki saçma sapan pozisyonlar vermeyelim her türlü gol atarız.

Sonuç olarak 0-2 gibi bir skor bekliyorum.(1-2 1-3 0-3 gibi skorlarda olabilir)

Çevrimdışı Ersoy

Hakemi de yenmememiz gerekecek.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolga

Beck          Rhodolfo             Ersan             İsmail

Atiba               Oğuzhan

Quaresma                Sosa                         Olcay 

Gomez

G.Töre yedek bekler diye düşünüyorum.

Maça gelirsek kolay bir maç olmayacaktır tabiki de fakat erken bir golle öne geçersekte bir anda kolay bir maça dönüşebilir çünkü Ts kolay gol yiyen ve çabuk dağılabilen bir takım.

İlk maçta Ts kapanıp fazla da alan bırakmadan oynayınca istediklerimizi tam olarak yapamamıştık ama bu sefer hücumda daha etkili olup çok daha iyi bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum. Yeter ki saçma sapan pozisyonlar vermeyelim her türlü gol atarız.

Sonuç olarak 0-2 gibi bir skor bekliyorum.(1-2 1-3 0-3 gibi skorlarda olabilir)
töre yedek olmaz umarım  q17 yedekte bekler bence skor tahminim 1 4  :tabe:

Etiketler: