18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu
18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu

Beşiktaş Forum|18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu Skor : Beşiktaş 1-0 Mersin İdmanyurdu Tarih : 17.02.2016 Saat : 19:30 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Yayın : Lig TV

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu  [Okunma sayısı 140050 defa] 18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu

Çevrimdışı mylife1903

Klasik bir lig maci oldu. Ben kotu oynadigimiza hala inanmiyorum. Kisir oynadik. Ufak tefek pas hatalari oldu. Oyuncular ekonomik oynamaya calistilar bence.

Tosic meselesi ilginc. Adama kotu oyuncu denmesine kesin karsiyim. Milli takim oyuncusu tosic. Oyle muz cumhuriyeti milli takimi da degil yani. Aa tosic kotu bir sezon geciriyor bu daha dogru bir tespit.
Beck meselesi biraz kabak tadi verdi. Arkadaslar Adam rus-alman kirmasi. Disiplinli, haddini bilen ve takimi icin oynayan, taktik bir oyuncu. Dogru yere dogru zamanda kosusunu yapiyor AMA top kullanmiyor, zamani gelince kullanacaktir. Takimda daha iyi orta kesen futbolcu varsa alman futbolcunun ilk tercihi pas olur.
Necip standart oynadi.
Ismail'i gene begenmedim, en zayif halka. Cok sacma yerlerde gereksiz top kaybi yapiyor. Fb macinda nani'ye yahut ggye kaptirirsa bu toplari hepimiz sabahlara kadar aglariz.
Bu Mac ozelinde en kotu oynayan gokhandi. Ne olduysa cocuga kotu oynuyor ve kotu kosuyor. 

Takimin kalanina fazla bir elestiri getirmeye gerek yok. Standart oynadilar.
Macin adami sosaydi.

Hakem fazla hata yapmadi AMA cok cimri davrandi kartlarda. Ben bizim oyunculara kosarak kart cikaran hakemlere kil oluyorum. Rakiplere cok cimriler. 6 faul iki sari kart bize, 30 faul iki sari mersine. Normal degil. Avrupali hakem kartlik Yahut degil 6-7 faul sonra direkt cekerdi sariyi.

Simdi aklima geldi. Mesela tolgay-atiba yapip Sosa ve quaresma kanatta ve ortada oguzhan daha iyi bir tertip olmaz mi?

Çevrimdışı Kartal39

Dün akşamki ilk yarı topla çok oynamamıza rağmen özellikle Töre ve Q17 nin her aldıkları topta eveleyip gevelemeleri ortaya doğru pek gelmeyip çizgide fazla kalmaları Mersin takımının çok gömülü oynaması  üretkenliğimizi etkileyen faktörlerdi. İkinci yarının başında Mersin ileride basmaya başlayınca en önemli handikaplarımızdan olan geriden oyun kurmamız zorlaşınca 15-20 dakika bocaladık. Bu dönemde Atiba ve Oğuzhan'da geriye gelip top almaktan kaçınınca bocalamak gayet normal. Bu sezon şampiyon olacaksak bunu sağlayacak adam Sosa'dır. Hemen aklıma sıkıştığımız Kayseri , Osmanlı ve bu maçta kötü oynarken 9 puan almamızı sağladı. İnşallah bu form durumu devam eder özellikle sezon sonuna doğru formda bir Sosa'ya çok ihtiyacımız olacak.

Çevrimdışı yigitcan1903

Tošić e dayanamıyorum ben
Dün sırıtmasa da Beşiktaş ayarında olamayacak hiçbir zaman
Bek de olamaz,stoper de

Çevrimdışı enemy1903

herkes olcaya laf ediyor ama asıl takımın enerjisini düşüren gökhan töredir.sene sonunda mutlaka satılmalı.ligin başından beri aldığı maç sayısı 2 bile değil.

Çevrimdışı yigitcan1903

herkes olcaya laf ediyor ama asıl takımın enerjisini düşüren gökhan töredir.sene sonunda mutlaka satılmalı.ligin başından beri aldığı maç sayısı 2 bile değil.
Dün aynısını konuştuk,değerini bulur bulmaz güle güle
Bunun böyle haftalarca düşmesi gibi bir lüksü yok

Çevrimdışı kartal190321

ismail kötü diyenleri anlamıyorum... farklı maçlarmı izliyoruz acaba...g.antep   ist bld    ve mersin maçı  bu 3 maçta oynadıgı oyunu takıma geldiği günden beri oynamamıştır.nasıl kötü oynuyor diyorsunuz şaşırıyorum gerçekten
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Turco

Tošić e dayanamıyorum ben
Dün sırıtmasa da Beşiktaş ayarında olamayacak hiçbir zaman
Bek de olamaz,stoper de

Dün sırıtmamasının sebebi zaten mersin'in bizim kaleye gelememesiydi.

Adamların doğru düzgün bi şutu bile yoktu. Ben Tolga'nın kurtarış yaptığını hatırlamıyorum.

Etiketler: