Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 123994 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı ONUR KOLCU

İLK 30  dk  kontrollu futbol oynamamız  gerekiyor.  LİVERPOOL macı  gibi  daha sonra baskıyı artırıp zaten büyük taraftar desteğiyle  her türlü  sahadan alnımızın akıyla cıkarız.
[ Son Düzenleme: 18 Mart 2015, 13:20:24 ONUR KOLCU ]

Çevrimdışı FARUK

Brugge maci zor gececektir.macin basinda atilacak bir gol onlarin oyun planini bozar.savunma yapmaya gelecekler.planlarini bozmamiz sart.

liverpool gibi kapatabilirsek onların sahasına golü bulmamız liverpool maçına göre daha kolay olacaktır
olcay da hafif kıpırdandı bu maçta etkili olursa cidden yararlı olur

Çevrimdışı Deniz

liverpool gibi kapatabilirsek onların sahasına golü bulmamız liverpool maçına göre daha kolay olacaktır
olcay da hafif kıpırdandı bu maçta etkili olursa cidden yararlı olur

Aynen bu macta 1-0 da işimize yarayacaktir.yeter ki gol yemeyelim ve futbolumuzu oynayalim
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı nannan

Haftalardır Olcay'ı bekliyorum gol veya asist yapsın diye. Olcay bu takımın gol atabilmesi için olmazsa olmazlarından. Nihayet Erciyes maçında bi penaltı yaptırdı bi de gol attı. Olcay'ın bi de huyu vardır bi maçta gol atatsa sonraki 2-3 maç da mutlaka istatistik yapıyor. Umutluyum şahsen ben bu maç için ondan.

Çevrimdışı blackeagle35

Brugge ama hangi Brugge??İlk yarıda topu bize bırakıp kendi yarı sahasında oyunu kabul eden,sadece uzun topları düşünen mi yoksa ikinci yarıda öne çıkıp top yapan,kenarlara oyunu açan mı??Ben yine ilk maça başladıkları gibi olacağını,ikinci yarıdaki oyunun taraftar etkisiyle olduğunu düşünüyorum..Sosa olsaydı sistem belliydi..Ben yine de tek forvetle başlamanın daha iyi olacağını düşünüyorum..Duruma göre çift forvete dönebiliriz..Atınç ise 18'de bulunmalı,son anlarda girebilir adamlar şişirirse..

Çevrimdışı Deniz

Haftalardır Olcay'ı bekliyorum gol veya asist yapsın diye. Olcay bu takımın gol atabilmesi için olmazsa olmazlarından. Nihayet Erciyes maçında bi penaltı yaptırdı bi de gol attı. Olcay'ın bi de huyu vardır bi maçta gol atatsa sonraki 2-3 maç da mutlaka istatistik yapıyor. Umutluyum şahsen ben bu maç için ondan.
Olcaya bu gol ve asist çok lazımdı haftalardır düşük olan formu ve morali toparlanmış oldu.Brugge ve fener maçlarında devamı gelir inşallah.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı nannan

Ya şu maçta Erciyes maçı kadrosuna Necip yerine Opare, Veli yerine Atiba'yla çıkıp bam bam başlasak önde basıp maçı en baştan bitirsek nasıl olur acaba.

Çevrimdışı onder23

Maç sonrası metro açık olur mu (yenikapı ve taksim metrosu) taksime nasıl gidebilirim maçtan sonra arkadaşlar fikri olan var mı

Çevrimdışı yigitcan1903

Bilic'in böyle çıkacağını düşünüyorum Atiba'da problem yoksa

----------Cenk---------
Opare--Necip--Pedro--Motta
------Veli----Atiba------------
Gökhan----Tolgay-----Olcay
------------Ba----------------

Çevrimdışı FARUK

Maç sonrası metro açık olur mu (yenikapı ve taksim metrosu) taksime nasıl gidebilirim maçtan sonra arkadaşlar fikri olan var mı

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı onder23

@FARUK çok teşekkür ederim iyi oldu bu bende araba kiralamayı düşünüyordum en kötü ihtimal misafirim olacaktı bir tane mahcup olmak istemem

Çevrimiçi Necmi

@rubi_tobin  @Ardau  @ahmet türken  @MURAT maça geliyorsunuz vodafone arenada buluşalım gidecek olan arkadaşlarıda alırız ordan saat 17 00 gibi çıkalım yada size uygun saati söyleyin akşam trafiği çok yoğun olacaktır.

Çevrimdışı Ardau

@rubi_tobin  @Ardau  @ahmet türken  @MURAT maça geliyorsunuz vodafone arenada buluşalım gidecek olan arkadaşlarıda alırız ordan saat 17 00 gibi çıkalım yada size uygun saati söyleyin akşam trafiği çok yoğun olacaktır.

Necmi abi mesaiden 6 da çıkıyorum. Araçla  vodafone  Arena ya gelmem neredeyse imkansız olur Mecidiyeköy'de
Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı nannan

Liverpool'a böyle koyduk sıra Brugge'de. :)

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi mesaiden 6 da çıkıyorum. Araçla  vodafone  Arena ya gelmem neredeyse imkansız olur Mecidiyeköy'de
:ok:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Ardau

Çevrimdışı cingoz

arkadaşlar mecidiyeköyden gitmeme yardımcı olacak biri var mı? Arabam falan yok. Metrobüsle eziyet oluyor.. Yardım edebilecek olursa çok sevinirim. benzine de ortak çıkabilirim. :)

Çevrimiçi Necmi

arkadaşlar mecidiyeköyden gitmeme yardımcı olacak biri var mı? Arabam falan yok. Metrobüsle eziyet oluyor.. Yardım edebilecek olursa çok sevinirim. benzine de ortak çıkabilirim. :)
@cingoz 5 den önce gazilerde olursan bir araca sıkıştırırız seni :eyes

Çevrimiçi Necmi

Olimpiyat aynı yerde mi buluşma
evet doğu otoparkında passolig bilet gişesinin oralarda oluruz @Ardau

Çevrimdışı Ardau

evet doğu otoparkında passolig bilet gişesinin oralarda oluruz @Ardau

Tamam abi yarın görüşürüz :) :ok:

Çevrimdışı cingoz

@cingoz 5 den önce gazilerde olursan bir araca sıkıştırırız seni :eyes

abi kızma da lütfen cahillikten soruyorum, gaziler dediğin yer neresi oluyor? :)

Çevrimiçi Necmi

abi kızma da lütfen cahillikten soruyorum, gaziler dediğin yer neresi oluyor? :)
vodafone arena deniz tarafında gaziler büfe var :bandit: oraya gel forum orda olacak ama 5 den önce gel