Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sinan66, Samet Ç, eryigitcaner ve 126 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1727065 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Necmi

Adamlar kendi maçlarını bile izlemiyorlar artık  :kop:

''Valla ben gs maçını kapatalı çok oldu Manchester United maçı varken izlenecek bişey değil bizim maç. Lingard nefis gol attı mesela biraz önce ''
onlar takımları kötü olunca topluca epl ye dönerler süper lig izlenmiyor çok vasat derler 😂 yıllardır hiç değişmiyor bu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Visca çok fena saplıyordu.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gs çok mantar diyorduk, şaşırtmadılar. İzlemedim haberim yok, merak bile etmiyor insan.
Ben ilk haftadan sonra ilk defa baktım maçlarına. İzlediğim 20 dakikada boyunca yaptıkları tek şey sürekli orta açmaktı. Ne bir oyun ne de bir plan göremedim. Merak etmeye hiç gerek yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

yavaş yavaş diller dışarı çıkmaya başladı.

Çevrimiçi levitate

Gs çok mantar diyorduk, şaşırtmadılar. İzlemedim haberim yok, merak bile etmiyor insan.
aaaa nasıl merak etmezsin abi

borutsan çükaldau dayakçı marcao izlennez mi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Gustavo süratle ceza sahasına giren rakip oyuncuyu arkadan düşürüyor ama kart yok.
[ Son Düzenleme: 19 Eylül 2021, 19:30:08 Gökhan Güvenç ]
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Erman1903

Ben ilk haftadan sonra ilk defa baktım maçlarına. İzlediğim 20 dakikada boyunca yaptıkları tek şey sürekli orta açmaktı. Ne bir oyun ne de bir plan göremedim. Merak etmeye hiç gerek yok.

Genel olarak herkesten haberim var bu maç özelinde Gs kaçta oynuyor ona bile bakmadım yarışta camia olarak onlar kadar kıytırık duranı yok bu sezon, hep diyorum her anlamda zayıflar 70 kusuruncu dakika bir bakayım dedim Aanholt çöpü kolunu Fatih'in omzuna atmış taktik dinliyor vücut dilleri bile sirk ortamını gösteriyor, geçtim hemen - yenilmişler.

Çevrimiçi Necmi

Renkliler bize yaşlı kadro şl dönüşü göreceğiz diyordu 😂

Gördük 😏

Çevrimdışı MUSTAFA_

Renkliler bize yaşlı kadro şl dönüşü göreceğiz diyordu

Gördük
Henüz gördüklerimiz sadece fragman. Daha oynanacak 5 maç var gruplarda. Çıkarlarsa da iyice yazık olur.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Deniz Türüç ve Aleksic hiç bir halt yapmıyorlar.
Onların yerine Gulbrandsen, Zulj gibi oyuncular daha faydalı olur.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ferdi1903

Bu firat aydunus hakemligi buradi diye hatirliyorum?

Çevrimiçi levitate

Bu firat aydunus hakemligi buradi diye hatirliyorum?
hakemlik yaş sınırını yükselttiler

Çevrimdışı Erman1903

Bekler bek değil kenarlar kenar. Ortada Gustavo bile yetmiyor Pereira'nın işi zor bu kadroyu taktiğe uyan kıvama getirmesi için 2 sezona ihtiyacı var.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Faulu Valencia yapiyor ama fb serbest vurus kazaniyo :D

Çevrimdışı AigleBordeaux

Firat Fb’de en etkili futbolcu bu aksam

Çevrimiçi Özgür Gültekin

2 oldu hadi geçmiş olsun.

Sir Aykut Kocaman’ı kızdırmasınlar :D

Çevrimdışı AigleBordeaux