8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe
8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe Tarih : 02.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Aleks Tașçıoğlu - Serkan Ok - Atilla Karaoğlan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 7593 defa] 8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe

Çevrimdışı levitate

saçma sapan bir maçtı iki hocada kaybetmekten korkmuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu hocayla olmaz abi büyük takım böyle oynamaz.şaka gibi uzun uzun uzun yeter ya

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzal bu takımın yarısı. Sağlıklı olsaydı çok farklı olacaktı. Ayrıca Gedsonun ne kadar gerekli olduğunu anlamışızdır. Tum dönen topları topladı.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi blackeagle35

Kaç tane uzun top yaptık çok merak ediyorum

Çevrimdışı aunt minnie

Ghezzal çok büyük oyuncu.85 dakika aman tadımız kaçmasın oynadık resmen.Hiç dürtmedik adamları

Çevrimdışı MUSTAFA_

saçma sapan bir maçtı iki hocada kaybetmekten korkmuş
Bizimkinin üstene o kadar çok oynuyorlar ki kaybetsem gideceğim diyordur. Böyle olunca da risk almıyor. Zarar gören hep Beşiktaş oluyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Gedson ve Ghezzal yoksa kötüyüz. Enkudu da yoktu.

Çevrimdışı Nazım Ar

Hocanın kafasındaki futbol Beşiktaşın bir sezonunu çöpe atmaya değecek bir futbol değil. Velev ki başarılı oldu sistem oturdu ki onu da sanmıyorum, bizim ligde prime Barca olsan zaten 2. 3. Sene yolunu keserler yani boş bir amaç uğruna acı çekiyoruz.

Çevrimdışı Orhan_

Valerien gibi adamlara buyuk takimlar cok bol geliyor. Bilic de boyleydi. Top ceviremeyen bi takim haline donmusuz. Kusura bakma hocama ama sana olan inancim gun be gun azaliyor ve muhtemelen sene sonuna kadar dahi bu takim basinda kalamayacaksin. Alt siralardan bi takima gidersen belki biseyler yapabilirsin. Ercan taner tinlamasiyla Goodbyeee valerien goodbye ismail.

Çevrimdışı DieForYou1903

Bir sezon daha çöp oldu kimin emeği varsa  :claps:
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hocaya ciddi destek veren biri olarak benden kocaman bir eksi kendisine. Kendi evimizde bu oyunu kabul etmiyorum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı levitate

Bizimkinin üstene o kadar çok oynuyorlar ki kaybetsem gideceğim diyordur. Böyle olunca da risk almıyor. Zarar gören hep Beşiktaş oluyor.
taraftara kalsa üç yiyecektik ama yemedik

haa 3 atabilirdik atmadık son 20 dakika yaptıklarını maç boyu yapmalıydı, adamların defans hattı kağnı gibi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

çok çok kötü oynuyoruz hiç bir setimiz  yok 2 pas üst üste yapamıyoruz fener takım bile değil o kadar söylüyorum şu hücumculardan hiçbir şey ortaya koyamamak ta ayrı bir meziyet

Çevrimiçi murat baltacı

Şu oyunu ikinci yarı oynasak maçı alırdık
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya ne oynuyacaklar abi Beşiktaş hocaya 5 beden büyük geldi.
Vur dibine koş peşine içerde oynuyoruz ne kadrolar la böyle silik oynamadık. Önceden önde baskı yapmaya çalışıyorduk o da gitti.
Böyle oyun fln olmaz hiç hoca savunmayın burada.
Büyük takım böyle oynamaz

Çevrimdışı Talisca1903

Şu oyunu ikinci yarı oynasak maçı alırdık
bir şey oynamadık bir setimiz yok 1 pozisyon 90 dk olsun nedir yani şu takıma çıkın oynayın kendi kafanıza göre desen her biri bir maç alır yrı ayrı öyle kalite var takımda değerlendirilemeyen

Çevrimiçi goktasoktay

Hocaya ciddi destek veren biri olarak benden kocaman bir eksi kendisine. Kendi evimizde bu oyunu kabul etmiyorum.
Aynı fikirdeyim. Üstelik nerde o ilk 5 haftadaki takım?

Çevrimdışı Talisca1903

Ya ne oynuyacaklar abi Beşiktaş hocaya 5 beden büyük geldi.
Vur dibine koş peşine içerde oynuyoruz ne kadrolar la böyle silik oynamadık. Önceden önde baskı yapmaya çalışıyorduk o da gitti.
Böyle oyun fln olmaz hiç hoca savunmayın burada.
Büyük takım böyle oynamaz
şunu savunan artık Beşiktaşa ihanet ediyordur kimse kusura bakmasın aklımızla dalga geçmeyin sinirden kafayı yemek üzereyim

Çevrimdışı caner.eryigit

Hoca ile geçen her hafta aleyhimize 2 tane rakibini içerde yenemedin.
Oynanan şu oyunun izahı yok
Ne yapar eder gider alırım luce yi

Çevrimdışı Talisca1903

taraftar müthişti ghezzalı bile taraftar soktu yazık acemi hocayla takımı sabote ediyoruz

Çevrimdışı Talisca1903

jesus ta kendini hoca sanıyor vallahi köpeksiz köyde değneksiz geziyorlar luce yada Şenol Güneş gelsinde bak bakalım neler oluyor

Çevrimdışı DieForYou1903

Beşiktaş evindeki derbide ilk isabetli şutunu 90+3. dakikada attı.İsmael hocamızın arkasındayız!
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Talisca1903

Beşiktaş evindeki derbide ilk isabetli şutunu 90+3. dakikada attı.İsmael hocamızın arkasındayız!
inadına valrien takım yenilsin önemli değil hoca yetiştiriyoruz biz

Çevrimdışı levitate

jesus ta kendini hoca sanıyor vallahi köpeksiz köyde değneksiz geziyorlar luce yada Şenol Güneş gelsinde bak bakalım neler oluyor
kral yabancı hoca görünce delleniyor :D

Etiketler: