Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180963 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

weghorst, sonda yakaladıklarından birini atsaydı, şu an hoca göklere çıkartılacak, jesus’a futbol dersi verdi denilecekti. İlk yarı bitimine kadar hocanın arkasında durulmalı.
Koskoca Beşiktaş iç sahada rakip kaleye 1 tane isabetli şut çekmez o da şutsa.
Lige havlu attıktan sonra göndersen neye yarar

Çevrimdışı Talisca1903

weghorst, sonda yakaladıklarından birini atsaydı, şu an hoca göklere çıkartılacak, jesus’a futbol dersi verdi denilecekti. İlk yarı bitimine kadar hocanın arkasında durulmalı.
Beşiktaşa ihanet olur bu ne ilk yarısı yarın gönderilmeli

Çevrimdışı Orhan_

Bence bugun kazansaydik bile kimse hocayi goklere cikarmazdi. Iyi oyun yoktu ve bu kabak cicegi gibi ortadaydi.

Çevrimdışı aunt minnie

Kazanmak için herşeyi yaptık ne ya.
Bu adamı gönderecek yönetim yok ki.
Ceyhun bey fm oynayacak nereden bulup getirdiler bu adamı arkadaş.
Gerçekten skandal bir yönetim var.ANÇ Beşiktaşlı bile değil.Ceyhun’a emanet edip kapıyı kapatıp çıkıp gitmiş adam yazık bize.Biletler desen taraftar guruplarına sus payı olarak veriliyor.Fener bize 5 tane atsa bile yönetim iatifa diye bağıracak adam yok statta.

ANÇ berbat bir klüp simülasyonu kurdu.Biz de oturup izliyoruz.Takım ilk 5’e bile giremeyecek kabak gibi ortada her şey

Çevrimdışı aunt minnie

Daha Konya,ADS,Trabzon,Gs,Kasımpaşa,Antep gibi dişli takımların hiçbiriyle oynamadık.Baya kek bir fikstürle başladık lige

Çevrimdışı Egos

o kadar kötüydük ki fenerbahçe'nin berbat olması bile kimseyi neşelendirmedi. maçtan sonraki açıklamalarını dinlemedim, ama burada yazılanlar bire bir aktarımsa hoca büyük kumar oynuyor. bizim yakaladığı pozisyonu bitirme yüzdesi en yüksek oyuncumuz muleka, eğer atan alır oynayacaksak weghorst ile daha çok ağlarız.

Çevrimiçi levitate

o kadar kötüydük ki fenerbahçe'nin berbat olması bile kimseyi neşelendirmedi. maçtan sonraki açıklamalarını dinlemedim, ama burada yazılanlar bire bir aktarımsa hoca büyük kumar oynuyor. bizim yakaladığı pozisyonu bitirme yüzdesi en yüksek oyuncumuz muleka, eğer atan alır oynayacaksak weghorst ile daha çok ağlarız.

açıklamalar genel olarak çok ilginç

iki hocada birbirini övmüş ve iyi oynadık demiş, iki takımın oyuncuları oynanan oyundan çok memnun :D biz yanlış maçı izledik galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Valla bilic de derbilerde böyle korkaktı. Hiç derbi kazanamadık hatırladığım o dönem. Ondan dolayı atıf yaptım. Tabi diğer maçlardaki oyun şu ankinden daha iyiydi.

Biz ilk 5 hafta deli gibi pozisyona giriyorduk. Şu an o oyun da kayboldu. Büyük küçük farketmiyor, topu rakibe vermek kabullenilecek gibi değil. Elimizdeki kadro hiç olacak böyle giderse.

Ben hoca değiştirme taraftarı olanlardan değilimdir lakin hoca yaktığı ışığı çok çabuk söndürdü. Ben hiç ışık göremiyorum bu oyunla maalesef…
Bilic le derbilerde burak galibiyeti gol dahi atamadik gol

Çevrimdışı ferdi1903

En kisa zamanda ismail gitmeli yoksa cek fena batlıcaz bu sezon

Çevrimdışı Talisca1903

En kisa zamanda ismail gitmeli yoksa cek fena batlıcaz bu sezon
büyük avantaj kaybettik ama hala zirveye yakınız hemen bugün aksiyon almamız lazım bu adam Giresun’u felan yenemez

Çevrimiçi underworld

Hocanın yapısı büyük takıma uymuyor. Yanlışta ısrar etmenin anlamı yok.
Lige havlu atmayı bekliyorsak sorun yok.

Çevrimiçi murat

Başkanı trabzonlu futbol takımı patronu gs liseli biz valerien ismaile takmışız kafayı.

Çevrimdışı caner.eryigit

Josef de bu haliyle oynayamaz kusura bakmasın hiç hazır değil toparlayamamış.
Derhal aksiyon almamız lazım tren kaçmadan gider ne yapar eder luce yi alırım

Çevrimdışı Nazım Ar

Başkanı trabzonlu futbol takımı patronu gs liseli biz valerien ismaile takmışız kafayı.

Başkanı saha dışında hakkımızı yeterince koruyamadığı için eleştirebiliriz de Beşiktaş'ın İstanbulspora puan kaybetmesi, kendi sahasında defansında abuk subuk adamların oynadığı fbye şut atamamasının bunlarla alakası yok. Transferde yapılabilecek en iyi işler yapıldı, Tayyip ve Tayfur özellikle çok kritik ve başarılı hamleler oldular. Bu oyunun sorumlusu tabii ki hoca.

Çevrimdışı Talisca1903

Josef de bu haliyle oynayamaz kusura bakmasın hiç hazır değil toparlayamamış.
Derhal aksiyon almamız lazım tren kaçmadan gider ne yapar eder luce yi alırım
Ah keşke Luce uçurur şu takımı

Çevrimiçi Samet Ç

Valerian şu aşırı uzun vurma işinden vazgeçip daha fazla dikine ve hızlı pasla çıkmaya çalışsa hocalıkta seviye atlayacak ama sanki biraz o iş ezberinde gibi vazgeçmiyor her konuda taviz verdi bir tek bu uzun vurma işinden vermedi o kadar uzun vuruyorsan gerideki kalan 4 oyuncunun da Saiss olması lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca değişikliği olursa Franck Haise'yi çok isterim ama zor iş hatta imkansız diyebilirim harika top oynatıyor adam.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Muleka şu an forvetlerimiz içerisinde çerçeve becerisi en yüksek oyuncu.
Bir şekilde o topu kalede doğru yere atabiliyor.

Bu adam çok net Wego' nun arkasında oynamalı.
Dele ve Redmond hiç hazır değil.
Nkodou gelene kadar Salih ve Gedson'un önünde sağda Rachid, solda Redmond (Tayfur dahi olabilir) ortada Muleka oynamalı.

Muleka gibi bir oyuncuyu kanatta hiç ediyoruz.

Çevrimdışı Talisca1903

çok kaliteli ve iyi niyetli bir oyuncu topluluğumuz var Delle Ali bile kaç sefer yatarak müdahalede bulundu şu takıma iyi bir hoca getirsek dizginlerinden boşanmış yarış atı gibi koşacak ama ne akla hizmetse biz iş işten geçmeden aksiyon almayacağız gibi görünüyor

Çevrimdışı Karabay

Sen kalk 2 hafta boyunca milli takımlara neredeyse hiç oyuncu yollama, bütün oyuncuları dinlendirme ve taktik idman yaptırma fırsatın olsun, 2 hafta boyunca kafan rahat sadece bu maça hazırlan, sonrasında çıkıp oynanan oyuna bak. Güya taktik idman dehası bir hoca getirmiştik. O kadar kaliteli ayağı uzun top peşinde koşturmak nedir Allah aşkına.

Çevrimiçi Mehmet57

Umarim hoca gider. Guvenmedigim icin degil, sirf gitisn diyenlerin yeni hoca geldikten 3-4 hafta sonra "kaleciler Ismael'i yedi" "Sakatliklar Ismael'i yedi" "Hakem hatalari Ismael'i yedi" "Yonetim Ismael'i yedi" dediklerini gormek icin. Mustahak cunku bu taraftara.

Çevrimdışı celiker1

Muleka şu an forvetlerimiz içerisinde çerçeve becerisi en yüksek oyuncu.
Bir şekilde o topu kalede doğru yere atabiliyor.

Bu adam çok net Wego' nun arkasında oynamalı.
Dele ve Redmond hiç hazır değil.
Nkodou gelene kadar Salih ve Gedson'un önünde sağda Rachid, solda Redmond (Tayfur dahi olabilir) ortada Muleka oynamalı.

Muleka gibi bir oyuncuyu kanatta hiç ediyoruz.
Sezon başından beri Muleka’nın en önde Weghorts’un arkasında serbest olması gerektiğini düşünüyorum.Weghorts İngiltere’de o rolde oynadı.Gayette  başarılıydı.Sırtı dönük pas bağlantısı olup kendini öne atabiliyor.Hem pres gücümüz sertleşir,hem çok hızlı hücumu ikileyebilir hemde Weghorts’u rakip stoperin “kucağından” alırız.Ayrıca sonradan girecek oyuncularda kafa karışıklığı olmaz.En önde Muleka çıkar Cenk girer,sağda Ghazzal çıkar Redmond girer,Dele Alli N’Kodou ve Weghorts’u yedekler.

Ersin

Rosier       Talha         Saiss         Tayfur

Josef                  Gedson

Ghazzal            Weghorts         N’Kodou

Muleka

olmalı bence takım.Ayrıca Tayfur’un dinanizmine ihtiyacımız var bence.Salih’e de üzülüyorum ama Josef-Gedson sertliği şart muhakkak.Josef ve Gedson ile değişmeli oynayabilirler

[ Son Düzenleme: 03 Ekim 2022, 18:56:17 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Umarim hoca gider. Guvenmedigim icin degil, sirf gitisn diyenlerin yeni hoca geldikten 3-4 hafta sonra "kaleciler Ismael'i yedi" "Sakatliklar Ismael'i yedi" "Hakem hatalari Ismael'i yedi" "Yonetim Ismael'i yedi" dediklerini gormek icin. Mustahak cunku bu taraftara.
Bende isterim hoca başarılı olsun ve uzun yollar kalsın ama maalesef oyun ara ara maç kazandırır ama şampiyon yapar gözükmüyor.Ya hoca sahada değişmeli yada hoca değişmeli.Ne olacaksa bir an önce olmalı.İş işten geçtikten sonra değiştirsen ne olur değiştirmesen ne olur.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı DieForYou1903

4-4-2

ersin
rosi       talha      saiss       masuaku

Salih      Gedson

Ghezzal                              N'koudou

Wegorst    Muleka
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi sEuL

Sezon başından beri Muleka’nın en önde Weghorts’un arkasında serbest olması gerektiğini düşünüyorum.Weghorts İngiltere’de o rolde oynadı.Gayette  başarılıydı.Sırtı dönük pas bağlantısı olup kendini öne atabiliyor.Hem pres gücümüz sertleşir,hem çok hızlı hücumu ikileyebilir hemde Weghorts’u rakip stoperin “kucağından” alırız.Ayrıca sonradan girecek oyuncularda kafa karışıklığı olmaz.En önde Muleka çıkar Cenk girer,sağda Ghazzal çıkar Redmond girer,Dele Alli N’Kodou ve Weghorts’u yedekler.

Ersin
Rosier       Talha         Saiss         Tayfur
            Josef                  Gedson
Ghazzal            Weghorts         N’Kodou             
                       Muleka

olmalı bence takım.Ayrıca Tayfur’un dinanizmine ihtiyacımız var bence.Salih’e de üzülüyorum ama Josef-Gedson sertliği şart muhakkak.Josef ve Gedson ile değişmeli oynayabilirler

Ben Delle'nin takimi biraz bozdugunu ve maalesef yedek birakilma olasiligininda olmadigini dusunuyorum. Everton'da yedek klubesinde oldugu icin mutsuzdu ve bizi oynayabilecegi bir klup olarak gordugu icin geldi. Eminim sozlesmesinde oynama sarti konulmustur yoksa PL'de yedek oturmak varken burayi tercih etmezdi.

Salih bence sezonun bizim acimizdan en iyi oyuncusu, Josef kendisini hala toparlayamamisken ve pekte iyi oynamiyorken Josef yerine Salih'i kesmek bence buyuk haksizlik olur. Ayrica Josef'in bizi biraz yavaslattigini dusunuyorum.

Ben hocanin kafasindaki oyun anlayisina en uygun orta saha ikilisinin Salih - Gedson oldugunu dusunuyorum. O ikilinin onune sirti donuk top alip kanatlara dagitabilecek, rakip savunmayi hirpalayabilecek, ve Wout'un bosalttigi alanlara girip gol atabilecek isim olarakta Muleka'yi yakin goruyordum.

------Salih - Gedson ------
Ghezzal --Muleka ---N'Koudu
------------Wout------------

Ama maalesef Alli'nin yedek birakilabilecegini sanmiyorum, ve sakatliklardan dolayida sezon basindan beri ideal 11'imizi halen sahada goremedik.

Etiketler: