Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 183566 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Arkadaşlar size kötü bir haberim var. 38 maçta 38 galibiyet alan hoca daha dünyaya gelmedi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı umutow

Adam futbolculuk kariyerinde bile Alanya maçında yaşadıklarını yaşamamıştır. Yönetimi bir taraftan, taraftarı bir taraftan, basın ve sosyal medya trolleri bir taraftan. Super ligde hoca olmak çok zor.

Mesela futbolcuyken takımı 10 kişi kalıp %17 topla oynamaya sahip olmuş mudur??  Dünyada 10kişi kalan takım sadece onun takımı mıdır? 

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimiçi underworld

Mesela futbolcuyken takımı 10 kişi kalıp %17 topla oynamaya sahip olmuş mudur??  Dünyada 10kişi kalan takım sadece onun takımı mıdır?
Cl liginde 10 kişi kalırsak düşünemiyorum...

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Günel gelsinde bizim taraftar bir rahatlasın.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

hoca öğrenmiyorda sosyal medya öğretmeye uğraşıyor sistem kuruldu sahada hakemler seni yesin sen hocayı suçla esas suçluları örtbas et hoca hocalığını ilk yarım saatte gösterdi ondan sonrası hakemin eseri gardımız düşmese ikinci üçüncü kırmızıda gelecekti niyet belliydi bende olsam üç golü bulmuşum en iyi alternatifi olmayan oyuncuları çıkarır korurdum o maçın dönmemesi gerekiyordu ama oyuncuların psikolojisini hakem dümdüz etti bundan ders çıkartmak lazım oyuncular baksın kendine düştükleri durumla elde ettikleri sonucu görsünler sakin kalabilsek maçı çoktan kopartmıştık serbest atıştan yediğimiz saçma gol kırdı takımı kendi kalemize attığımız bitirdi gedsonunda artık beşiktaşta oynadığını birinin hatırlatması lazım sürekli ceza sahası civarında riskli haraket yapamazsın
Abi maçta yediğimiz en kritik gol frikikti bence de. Zira 3-0 a karşı oynamakla 3-1 e karşı oynamak çok çok farklı.

Çevrimdışı annoca

Hakem olayında fenerin ki örnek gösteriliyor çifte standart diye atlanılan çok büyük bir olay var. Kasımpaşalı oyuncu kırmızı aldı doğru karar ama maç 1-0 fener öndeyken ferdi de kasımpaşalı oyuncuyu indirdi ki kaleciyle karşı karşıya kalmıştı ama ferdiye sadece sarı verildi. Bu konuda atlanılmaması gereken hamle yönetim bunlarıda dile getirmeli

Çevrimdışı Karabay

Yav bu şenol güneşi neden bu kadar çok okuyoruz çıldırıyorum. Gerçi işe yarar mı; nasıl ki bir önceki gelişinde biliçin ekmeğini yiye yiye son gün şişirme top futboluyla bıraksa da takımı ve bu esnada 2 şampiyonluk almak zorunda kalsa da şimdi yine bu hocanın bırakacağı fiziksel gücün ekmeğini yiyerek belki yine 2 şampiyonluk sıkıştırabilir araya. En sonunda yine şişirme top oyunuyla başbaşa kalacağız ama ona göre.

Çevrimdışı Egos

Cl liginde 10 kişi kalırsak düşünemiyorum...

onu önümüzdeki sezon dert ederiz.

Çevrimiçi Necmi

onu önümüzdeki sezon dert ederiz.
dert etmemiz için hoca ve oyuncuların yönetime karşı çok güçlü irade koyması lazım

Çevrimiçi Necmi

Yav bu şenol güneşi neden bu kadar çok okuyoruz çıldırıyorum. Gerçi işe yarar mı; nasıl ki bir önceki gelişinde biliçin ekmeğini yiye yiye son gün şişirme top futboluyla bıraksa da takımı ve bu esnada 2 şampiyonluk almak zorunda kalsa da şimdi yine bu hocanın bırakacağı fiziksel gücün ekmeğini yiyerek belki yine 2 şampiyonluk sıkıştırabilir araya. En sonunda yine şişirme top oyunuyla başbaşa kalacağız ama ona göre.
istemeyenler konuşacak birşey olmadığı için konuşmuyor ondan isteyen biri iki kişinin sesi duyuluyor hele bir gelmesiyle alakalı gündem olsunda o zaman istemeyenleri görürsün sergenden sonra neden kimsenin yüreği yetmedi getirmeye o kadarda şov yaptı şenol gelmek için

Çevrimdışı Egos

dert etmemiz için hoca ve oyuncuların yönetime karşı çok güçlü irade koyması lazım

underworld iradeyi koymuş zaten, on kişi ile manchester city'yi devirme hesapları yapıyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Trt spor başkan canlı yayında, (gündüz olan konuşmaymış)

[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2022, 20:07:46 Samet Demir ]

Çevrimdışı Talisca1903

VI kırmızı kart gören futbolculara ceza verilmesini istemiş diye haberler var doğrusu felaket bir şey bu Beşiktaşız biz kırmızı kart bize çocuk oyuncağı gibi çıkar hocaya hakemleri birinin anlatması lazım

Çevrimiçi Samet Demir

VI kırmızı kart gören futbolculara ceza verilmesini istemiş diye haberler var doğrusu felaket bir şey bu Beşiktaşız biz kırmızı kart bize çocuk oyuncağı gibi çıkar hocaya hakemleri birinin anlatması lazım
Hocayı yıpratıyorlar 2 aydır. Algı yapıyorlar. Sizde inanıyorsunuz.

Öyle birşey olsa bile maç sonu hakem hatasından bahseden bir hoca,  yönetimin brifing vermesini isteyen hoca bu maçta yenilen kırmızı karta ceza falan verdirmez.

Gülüyorum artık :D

Çevrimiçi Samet Demir

Gedson-Salih-D. Alli nasıl olur.

Ya da yerli işini çözersek Josef döndüğünde Josef-Gedson-D.Alli

Çevrimdışı Talisca1903

Gedson-Salih-D. Alli nasıl olur.

Ya da yerli işini çözersek Josef döndüğünde Josef-Gedson-D.Alli

josefsiz olmaz

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Hocayı yıpratıyorlar 2 aydır. Algı yapıyorlar. Sizde inanıyorsunuz.

Öyle birşey olsa bile maç sonu hakem hatasından bahseden bir hoca,  yönetimin brifing vermesini isteyen hoca bu maçta yenilen kırmızı karta ceza falan verdirmez.

Gülüyorum artık :D

Bu Valerien Ismael'in maç sonu röportajında "Yönetimin hakemlerle ilgili konuşması lazım" dediği fakat tercümanın çevirmediği iddiasını kim ortaya attı bilmiyorum ama hocanın röportajında öyle birşey yok. Bein muhabiri arka arkaya iki hafta görülen kırmızı kartlarla ilgili bir soru soruyor, hoca da "Yönetimin oyuncularla konuşması lazım" diyor. Eğer basın toplantısında farklı birşey söylediyse onu izlemedim ama maç sonu röportajında söylediği bu. (Emin olmak için tercümanın sesi olmadan hocanın konuştuğu röportajın orjinalini izledim)

"Kırmızı kart gören oyunculara ceza verilsin" dediği de muhtemelen kulübün bir disiplin yönetmeliği olması gerektiğidir. EPL'de bu oldukça yaygın. Antremana geç kalma, antremanı kaçırma, kırmızı kart vs. her "suçun" bir cezası oluyor kulüplerde.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Talisca1903

Bu Valerien Ismael'in maç sonu röportajında "Yönetimin hakemlerle ilgili konuşması lazım" dediği fakat tercümanın çevirmediği iddiasını kim ortaya attı bilmiyorum ama hocanın röportajında öyle birşey yok. Bein muhabiri arka arkaya iki hafta görülen kırmızı kartlarla ilgili bir soru soruyor, hoca da "Yönetimin oyuncularla konuşması lazım" diyor. Eğer basın toplantısında farklı birşey söylediyse onu izlemedim ama maç sonu röportajında söylediği bu.

"Kırmızı kart gören oyunculara ceza verilsin" dediği de muhtemelen kulübün bir disiplin yönetmeliği olması gerektiğidir. EPL'de bu oldukça yaygın. Antremana geç kalma, antremanı kaçırma, kırmızı kart vs. her "suçun" bir cezası oluyor kulüplerde.
iyide burası EPL değil haramzadelerin bize kart gösterme olasılığını bilmeyen yok bazen de itiraz gerekiyor öyle bir iklim var şimdi josef reyis tek kişilik ordu modunu açtığında kırmızı yerse ceza mı alacak futbolcuyu düşürür bu bizde uymaz

Çevrimiçi Samet Demir

Bu Valerien Ismael'in maç sonu röportajında "Yönetimin hakemlerle ilgili konuşması lazım" dediği fakat tercümanın çevirmediği iddiasını kim ortaya attı bilmiyorum ama hocanın röportajında öyle birşey yok. Bein muhabiri arka arkaya iki hafta görülen kırmızı kartlarla ilgili bir soru soruyor, hoca da "Yönetimin oyuncularla konuşması lazım" diyor. Eğer basın toplantısında farklı birşey söylediyse onu izlemedim ama maç sonu röportajında söylediği bu. (Emin olmak için tercümanın sesi olmadan hocanın konuştuğu röportajın orjinalini izledim)

Genel anlamda bunu isteyebilir eyvallah. Ama bu maç özelinde bunun paylaşılması da algı. Benim söylediğim röportaj meselesininde algı olabileceği gibi.

Takımda disiplin tabikide olmalı. Kimse lakayıt bir şekilde ne oynasın ne de kart yesin. Bunun istenmesinde anormal birşeyde yok.

Zamanında çok yaşadık erken tatile gitmek için kart görenleri. Özellikle süper ligde çok oluyor bu gibi durumlar.  Önlem alınması normal bir durum bence.

Çevrimiçi Necmi

öyle kritik an olurki oyuncu kırmızı görme pahasına indirir oyuncuyu cezamı vereceksin

Çevrimiçi murat

İsmael hocanın ilk yarı iyi bir oyun planı vardı ve çok iyi uyguladı.büyük takım gibi oynamıyor eleştirisine katılmıyorum.büyük takım bazen ileride basar bazen hızlı hucum yapar bazen set oyunu oynar.ismail hocanın oynattığı 20 maç civarında hepsinden örnekler gördük.büyük takım gibi oynamayı her hücumu set oyununa çevirmek gibi algılayanlar var.maçın ikinci yarısı hoca küçük düşündü algısına da katılmıyorum.sakat gezzal ve sarı kartlı nkudunun çıkmasını yadırgamıyorum.hoca hakem müsvettesinden  çekindi ve haksız da sayılmaz.bençte eli zayıftı ve zayıf olan yedek kulübesinin en zayıflarını tercih etti.

Çevrimiçi murat

Hücumun her bölgesinde oynayabilen bir oyuncumuz olmalıydı alınmadı.hücum hattımızı yeterli gören vardı.1 cenk cezalı,gezzal sakat,nkudu sarı kartlı,koyacak adam bulamadık kenan ve boyd girdi oyuna.takıma 1  sekiz birde hucumun her yerinde kullanılabilecek joker tarzı bir oyuncu lazım.yönetim haninuygun maliyetlintransfer yapıyor ya! Hayrına gönderebiliyorsa göndersin bakalım kenanı.maaşının yarısını bile versek talibi çıkacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı Orhan_

İsmael hocanın ilk yarı iyi bir oyun planı vardı ve çok iyi uyguladı.büyük takım gibi oynamıyor eleştirisine katılmıyorum.büyük takım bazen ileride basar bazen hızlı hucum yapar bazen set oyunu oynar.ismail hocanın oynattığı 20 maç civarında hepsinden örnekler gördük.büyük takım gibi oynamayı her hücumu set oyununa çevirmek gibi algılayanlar var.maçın ikinci yarısı hoca küçük düşündü algısına da katılmıyorum.sakat gezzal ve sarı kartlı nkudunun çıkmasını yadırgamıyorum.hoca hakem müsvettesinden  çekindi ve haksız da sayılmaz.bençte eli zayıftı ve zayıf olan yedek kulübesinin en zayıflarını tercih etti.

Hocanın hatası çıkardığı değil de aldığı oyuncular oldu diyelim mi :D? ve hatta kaleci değişikliği de yapsaydı oyunu tutardık bence. Ligin 2. haftasıyla beraber ortalama başarılı pas oranı (12 pas) en düşük kaleci Ersin... O 12 pasta muhtemelen rahat pozisyonlarda stoperlere attığı toplar. Yani Alanya maçı özelinde ileriye attığı toplarda bir kaç kere hedefi bulsa -sonucu hiçbir şekilde bilemeyiz- işlerin bizim faydamıza olacağı kesindi.

Çevrimiçi murat

Hocanın hatası çıkardığı değil de aldığı oyuncular oldu diyelim mi :D? ve hatta kaleci değişikliği de yapsaydı oyunu tutardık bence. Ligin 2. haftasıyla beraber ortalama başarılı pas oranı (12 pas) en düşük kaleci Ersin... O 12 pasta muhtemelen rahat pozisyonlarda stoperlere attığı toplar. Yani Alanya maçı özelinde ileriye attığı toplarda bir kaç kere hedefi bulsa -sonucu hiçbir şekilde bilemeyiz- işlerin bizim faydamıza olacağı kesindi.
evet aldığı oyuncular.biraz da çorbaya döndü.takımı çekip çevirecek oyunu tutacak oyuncu eksiğimiz vardı.kartal kayrayı ikincibyarının hemen başında almalıydı benim görüşüm.kartalın oyunu ilerintaşımada yetersiz buluyorum ama topu sağa sola geriye vermesinden yararlanabilirdik.kenan yerine her türlü de oğuzhan akgün oynar.mulekayı almamasını doğru buluyorum.top zaten ileri gitmiyor muleka alsan ne olacaktı.ileride boğuşan weghorst yeterliydi.boyd ve kenan yerine kartal emirhan ve oğuzhan daha mantıklı olurdu.yaş itibariyle tecrübeli oyunculara gitti ama tutmadı

Etiketler: