Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180967 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

yediği golde seyretmeyip topa hamle yapsa o top kendisine çarpar yemezdi yine dondu geç haraketlendi top elinin yanından geçti beşiktaşın kalesinde donan kaleci olmaz kaç defa seyrettim pozisyonu kurtardığı golde ne büyümesinden bahsediyorsun yerde yatıyordu kalkmaya çalışırken top dizine çarptı kurtardı diyeceğimiz tek pozisyon aşırtma vuruşda nasıl olduysa elini kaldırmak aklına geldi kalede gram güven vermiyor beşiktaşın böyle kalecisi olmaz alt yapıysa alt yapı ne yapalım vasat sevicimi olalım üçüncü hafta dört gol yedik bu ortalamayla elliyi görürüz yine aç fabrinin oynadığı maçları izle beşiktaşın kalesinde nasıl kaleci olması gerektiğini hatırlarsın belki

Gol direk Rosier'in hediyesi. O golü çıkaracak kaleci de dünyada yok.
Ersin bu maç diğer maçlara nazaran daha konsantreydi. Rıdvan'ın gidişi muhtemelen ciddi etkiledi ama artık etkilerinden sıyrılıyor.

Çevrimdışı Talisca1903

Arkası dönük adama sürekli faul yapıyor. İki kişi tarafından sıkıştırılmış oyuncuya direk bodoslama dalıyor.
Yedek olabilir ama asla 11 oyuncusu değil. Hele hakemle olan ilişkileri de dikkate aldığımızda kaptan asla değil.
yaptığı faullerin %80 ni ilerde ve boriniye yaptı bence çokda mantıklıydı atakları başlamadan bitirdi ceza sahasından bir şut çıkardı kimse görmüyor ama nejip bu maç görevini gayet iyi yaptı tabi bunda saiis gibi bir ustanında payı büyük

Çevrimiçi Özgür Gültekin

yaptığı faullerin %80 ni ilerde ve boriniye yaptı bence çokda mantıklıydı atakları başlamadan bitirdi ceza sahasından bir şut çıkardı kimse görmüyor ama nejip bu maç görevini gayet iyi yaptı tabi bunda saiis gibi bir ustanında payı büyük

Atağı kesen fauller değil bunlar, sırtı dönük adama pozisyon bile yokken faul yapıyor.
Biraz daha kontrollü ve dengeli oynayabilir. Bodoslama dalmasına gerek yok.

Çevrimdışı DieForYou1903

2 haftadır duran toptan 2 gol attık bir tane wegorst direkte patladı atsa 2 maçta 3 duran toptan gol atacaktık duran top çalıştığımız belli duran toplar bizim ligde çok önemli kapanan savunmalara karşı.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Mehmet57

Yabanci hoca da ne zevkli oluyor. Dusun Ts veya Gs gibi yerli hoca koyup 1 golu zar zor atacaktin, ama topu bos yere yana geriye oynayip iyi futbol oynuyoruz diye kandiracaktin kendini.

Çevrimdışı sozkul

Birisinin bu Gürler Akgün'e nasıl kısa ve öz soru sorulur diye eğitim vermesi lazım.
Adamın soruları Ismael'in cevabının iki katı uzunluğunda, dolandırıyorda dolandırıyor.
Bu ülkede nasıl muhabir olunuyor?  torpil ana yöntem galiba.

Çevrimdışı celiker1

Masuaku şu an için  maalesef beklediğimden kötü.Defansının çok iyi olmadığını biliyorduk ama şu an için kondüsyonunun yetersiz oluşundan dolayı hücumda da benim hayal ettiklerimi gerçekleştiremiyor.Aston  Villa'da belliki sezon başı iyice salmış.Umarım iyi çalışır ve eski kuvvetine ulasır
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Nazım Ar

Yedek klübemiz çok zayıf.

Şu an zayıf ama Atiba, Josef, Emrecan girecek buraya. Ghezzal dönünce Muleka eklenecek, D. Alli gelirse buraya bir as kalite adam daha eklenmiş olacak duruma göre.

Çevrimdışı matias_27

Yalnız rosier i es geçmeyelim. İnanilmaz oynuyor 3 maçtır müthiş formda. 
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı matias_27

Çevrimdışı matias_27

Salihin şutu canerin eli niye izleyemedik ağır ve yakın çekimde. Bilmem kaç kamera ile övünen bein neden bu pozisyonu ayrıntılı göstermedi. Ağır çekimde bile vermedi. Yuzde yuz penalti kirmiziydi. Caner müdahaleden sonra saçma bi sekilde yere attı kendini aslinda koluyla engellediğini çok iyi biliyordu beyin istemsizce yere attırdı kendini yoksa ne yaptığını çok iyi biliyordu

Çevrimiçi BlackEagle16

Salihin şutu canerin eli niye izleyemedik ağır ve yakın çekimde. Bilmem kaç kamera ile övünen bein neden bu pozisyonu ayrıntılı göstermedi. Ağır çekimde bile vermedi. Yuzde yuz penalti kirmiziydi. Caner müdahaleden sonra saçma bi sekilde yere attı kendini aslinda koluyla engellediğini çok iyi biliyordu beyin istemsizce yere attırdı kendini yoksa ne yaptığını çok iyi biliyordu
Net penaltıydı ezici oynumuz arasında kaynadı gitti skorda 0-0 su o an !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Talisca1903

Net penaltıydı ezici oynumuz arasında kaynadı gitti skorda 0-0 su o an !
net pen6 ve kırmızı kart caner resmen topa doğru hamlesi var 3 haftadır çalışıyor hakemsiler her maç üstesinden gelemeyiz yönetimin aksiyon alması şart

Çevrimiçi BlackEagle16

net pen6 ve kırmızı kart caner resmen topa doğru hamlesi var 3 haftadır çalışıyor hakemsiler her maç üstesinden gelemeyiz yönetimin aksiyon alması şart
Caner’in muleka düşerkende bir tekmesi varki şiddetli olması da kasıtlı hareketti
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı XiaoHan

TDK Hakem;
1. Tarafların aralarındaki anlaşmazlığı çözmek için yetkili olarak seçtikleri ve üzerinde anlaştıkları kişi, yargıcı.
2. Belirli bir konudan iyi anlayan kimse.
3. Seçme ve karar verme yetkisi bulunan kimse.
4. Karşılaşmaları, yarışmaları kurallara uygun ve yansız olarak yöneten kimse

mhk tetikçi;
1. Elinde kart ve yetki olduğu için yargıyı aldığı emir doğrultusunda dağıtan kimse.
2. Futbolla alakası sırf getirisi olduğunu düşünen kimse.
3. Karar verme yetkisini sadece Beşiktaş aleyhine kullanan kimse.
4. Karşılaşmaları kurallar dışında işleri çığırından çıkararak eyyam yaparak Beşiktaş puan kaybetmesi adına elinden geleni ardına koymayan kimse.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi Samet Ç

Josef takımla çalışmalara başlamış.

Çevrimdışı Orhan_

Güzel yakalamışsın detayı. Ben de sonradan fark ettim o saçma sapan atlamayı. Hakemlerin sağı solu oynamasa zaten Caner'in uçan adam Sabri hareketini anlamaya gerek kalmadan penaltıyı verirlerdi.

Çevrimdışı goktasoktay

berkay as değil ama ciğerci oturtacağıma kulübede berkay oturur kartal oturur ciğerci kim ya gittiği hiç bir takımda tutunamamış gs nin en ihtiyaçlı bölgesiyken kulübede tutmayı tercih etmemişler üstelik gs forması giyen birinin beşiktaşta işi olmaz bu kadar vasat sevici olmayalım
Necmi abi yaşlandın sen iyice. Ben nerde ciğerci demişim allasen? Alıntıladığın yerde berkay övüyorum

Çevrimdışı goktasoktay

Sonrayı hesaplamak ne kadar doğru bilmem ama attıkları golün asisti canerden. Maça etki eden anlardandı.

Çevrimdışı Sezgin1903

Sistem olarak ne oynadığımız belli değil takım oynadıkça oturur defans orta saha acil lazım Kayra fizik yetersiz ama hakeme itiraz isyanı eksik yanimizdi onu iyi yaptı oyunu geliştirmeliyiz üretkenlik var skor yine sıkıntı bizde bunu değiştirmek lazım.

Bu iletiyi yazdiktan 15 gün sonra Ümraniye ye dönüş yanlış anlaşılmasın yeteneksiz asla deniyorum ama Beşiktaş için olmaz doğru karar kalıcı hale gelir orda bence dün oyuna girdikten sonra orta saha 1 eksik oynadık.

Çevrimdışı Egos

Necmi abi yaşlandın sen iyice. Ben nerde ciğerci demişim allasen? Alıntıladığın yerde berkay övüyorum

yaşlandı yaşlandı. ara sıra "necmi ağabey gel gömelim seni, zamanı geldi artık." diyorum, "ersin takımdan gitsin bakarız." diye cevap veriyor. armalı kefeni bile var.

Çevrimiçi Necmi

telefondan yazdım yanlış alıntı olabilir kaza kurbanı oldun diyelim buna 😉
Yaşlandım valla şu pandemi dönemi beni on yıl ileri götürmüş olabilir

Çevrimdışı annoca

renkliler yaşasaydı o pozisyonu kırmızı artı penaltı kesin alırlardı. bu hafta sosyal medyada o kadar hengame koparılmasına rağmen. ilk üç hafta 3 penaltı güme gitti. diğer pozisyonları saymıyorum bile. her maç hakemleri yenemeyiz yönetiminde gücü yetmiyor bu iş nereye kadar gidecek.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu VAR denen gerizekalı teknolojinin bizim maclarda bu kadar kolay bakılmasının mutlaka irdelenmesi gerekiyor. Daha 3.haftada susarsak çok sıkıntı yaşarız.

Etiketler: