Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 184673 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi levitate

Herşeyi halletmeye başladık ama bu son yarım saatteki tempo düşüşünü mutlaka acilen çözmek lazım. Çok can sıkıcı.
topu çok bıraktık ya hiç gerek yoktu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

Herşeyi halletmeye başladık ama bu son yarım saatteki tempo düşüşünü mutlaka acilen çözmek lazım. Çok can sıkıcı.

Onun sebebi oyuncu olmayışı ve sıcaklar.Kenarda oyuncun olacak 5 hakkın var 4 tanesini değiştir 1 tane bırak bak nasıl oluyor takım bizde yok ki.Sakatlar cezalar olunca esas problem başlaycak üretemicez.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Necmi

rakip oyuncu değiştirip tazelendi bizim değişecek oyuncumuz yoktu değiştirip batırabilirsinde kartal girince orta sahayı kaybettik sen olsan sende cesaret edemezdin kulübeye dönüp bakınca cenk sokarsın en fazla onuda weghors çıkaracaksın anlamı yok bir josef olsa yetecekti

Çevrimiçi Necmi

Onun sebebi oyuncu olmayışı ve sıcaklar.Kenarda oyuncun olacak 5 hakkın var 4 tanesini değiştir 1 tane bırak bak nasıl oluyor takım bizde yok ki.Sakatlar cezalar olunca esas problem başlaycak üretemicez.
her maç cezalımız var zaten sakatımızda var daha ne kadar olacak sakat cezalı olur diye yirmi oyuncu alamayız değilmi zaten takımda eksik var onlar tamamlansın kafi atiba josef ghezzal sakat ve dört gol atıyoruz

Çevrimiçi Necmi

Weghors hiç şampiyonluk görmüşmü acaba

Çevrimdışı DieForYou1903

Çevrimdışı DieForYou1903

her maç cezalımız var zaten sakatımızda var daha ne kadar olacak sakat cezalı olur diye yirmi oyuncu alamayız değilmi zaten takımda eksik var onlar tamamlansın kafi atiba josef ghezzal sakat ve dört gol atıyoruz
bende aynı şeyleri diyorum zaten eksikler alınsın diyorum.Kanat yok orta saha yok stoper yok.Takım yoruluyor kenarda adam yok.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kırmızı görmüş gibi boğa gibi direk adama koşan ve pazara  gönderilen Necip'in yerine iyi bir stoper lazım da 3 yerli işi durumu satranç stratejisine döndürüyor resmen.

Çevrimdışı annoca

çok güzel, temiz galibiyet. ilk başlarda direği dövmeler çizigden top çıkarmalar farka gidebilirdi ama son 15-20 dakikaya 3-1 ile girdik. ersin aha yedi dediğim yerde çıkardı topu, yeseydik 3-3 bile gelebilirdi maç. ismael hocanın bu sıkıntıyı gidermesi lazım.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

atiba 20-25 dk eskisi gibi oynasa yeter. takım 70. dk dan sonra başka yerlerden nefes alıp veriyor, atiba topu alıp kalçayı koydumu ne güzel saklardı, topu kralı gelse alamazdı.
Atiba’nin gecen sene 90 dakika forma giyip macin adami oldugu bircok mac hatirliyorum. Ama biz isi biraz abartiyoruz bazen, 38 yasindaki adami lig, sampiyonlar ligi, kupa neredeyse her mac oynatmaya kalkisinca tabi sakatliklar ve form dusuklugu yasadi dogal olarak. Keza geceb sene iyi oynayan kimse yoktu zaten ama nedense forumda Atiba bitmis gibi yaziliyor. Bu sezon Avrupa’da zaten yokuz, onun icin Atiba’nin rahat en az yarim saat ust duzey oynayabilecegini dusunuyorum. Umarim sakatligini en kisa zamanda atlatip takima katilir

Çevrimdışı DieForYou1903

çok güzel, temiz galibiyet. ilk başlarda direği dövmeler çizigden top çıkarmalar farka gidebilirdi ama son 15-20 dakikaya 3-1 ile girdik. ersin aha yedi dediğim yerde çıkardı topu, yeseydik 3-3 bile gelebilirdi maç. ismael hocanın bu sıkıntıyı gidermesi lazım.

Evet bunu atlamamak lazım ne zaman geri çekilsek gol yiyoruz maç tehlikeli hale geliyor ersin çıkartmasa 3-2 olsa yine mi 3-3 gidiyor diye hem biz hem takım korkardı.Şenol güneşin ilk senesine benzetiyorum hoca bunu düzeltmesi lazım.

Çevrimiçi sEuL

Kırmızı görmüş gibi boğa gibi direk adama koşan ve pazara  gönderilen Necip'in yerine iyi bir stoper lazım da 3 yerli işi durumu satranç stratejisine döndürüyor resmen.
Gereksiz cikislari biraz fazla, pazara gittigi pozisyonda Salih akillica faul aldi ama sari’yi da yedi o faul sonrasinda. Ama bugun kritik hamleleride yok degildi, Necip iyi bir alternatif olabilir ama kesinlikle bizim as stoperimiz degil. Yonetim hazretleri lutf ederse, takima ve td’sine sahip cikmaya karar verirse belki alacagiz bir stoper daha. Gecen seneden beri bekliyoruz

Çevrimiçi Samet Demir

Adam vurmaya devam ediyor

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Evet bunu atlamamak lazım ne zaman geri çekilsek gol yiyoruz maç tehlikeli hale geliyor ersin çıkartmasa 3-2 olsa yine mi 3-3 gidiyor diye hem biz hem takım korkardı.Şenol güneşin ilk senesine benzetiyorum hoca bunu düzeltmesi lazım.
ersin çıkartmadı yalnız yerdeyken top dizinden döndü ama bu maç elini havaya kaldırdığını gördüm ya gam yemem yediği goldede hatalıydı yanlış yerde duruyordu üstelik üstüne vuruldu top kaleci o topu yememeli

Çevrimdışı DieForYou1903

Kulübemiz şu an çok zayıf. Maç kadrosu açıklanınca ben yedeklere de bakıyorum. Cenk harici kim vardı oyuna alınabilecek. Biri daha yazmıştı, hoca kenanı oyuna aldı diye geçen hafta linç eden taraftar, bu hafta da niye değişiklik yapmadı diyor. Yönetimin çok net 3 transfer yapması şart. Sağlam bir sağ stoper, bir orta saha ve sol kanat.

Gelelim hakeme. Yine çok çok net penaltı ve üzerine kırmızı göstermesi gereken pozisyonu yediler. Adam kendi kendine düşüyor, hakem zırt faul veriyor. O kadar çok düdük çaldı ki aleyhimize ben sayamadım. Hakemler neden bu kadar art niyetli neden? Berkay heyecandan biraz müdahalelerin ucunu kaçırdı. Kart görüp atılmasın diye çıkınca Kartal ile farkını gördük. Berkayda ısrar etmeliyiz, çok beğendim oyununu.

Berkay biraz sakin olması lazım kartal kötü maalesef hoca kartalı aldı salihi geri çekti kartalı ileri attı mecbur orta saha gitti 10 kişi gibi olduk.

Çevrimiçi Necmi

Kulübemiz şu an çok zayıf. Maç kadrosu açıklanınca ben yedeklere de bakıyorum. Cenk harici kim vardı oyuna alınabilecek. Biri daha yazmıştı, hoca kenanı oyuna aldı diye geçen hafta linç eden taraftar, bu hafta da niye değişiklik yapmadı diyor. Yönetimin çok net 3 transfer yapması şart. Sağlam bir sağ stoper, bir orta saha ve sol kanat.

Gelelim hakeme. Yine çok çok net penaltı ve üzerine kırmızı göstermesi gereken pozisyonu yediler. Adam kendi kendine düşüyor, hakem zırt faul veriyor. O kadar çok düdük çaldı ki aleyhimize ben sayamadım. Hakemler neden bu kadar art niyetli neden? Berkay heyecandan biraz müdahalelerin ucunu kaçırdı. Kart görüp atılmasın diye çıkınca Kartal ile farkını gördük. Berkayda ısrar etmeliyiz, çok beğendim oyununu.
berkay as değil ama ciğerci oturtacağıma kulübede berkay oturur kartal oturur ciğerci kim ya gittiği hiç bir takımda tutunamamış gs nin en ihtiyaçlı bölgesiyken kulübede tutmayı tercih etmemişler üstelik gs forması giyen birinin beşiktaşta işi olmaz bu kadar vasat sevici olmayalım

Çevrimdışı DieForYou1903

ersin çıkartmadı yalnız yerdeyken top dizinden döndü ama bu maç elini havaya kaldırdığını gördüm ya gam yemem yediği goldede hatalıydı yanlış yerde duruyordu üstelik üstüne vuruldu top kaleci o topu yememeli

İyi pozisyon almış derim o zaman :D Ersini bende beğenmiyorum ama bu maç 2 tane net top çıkardı o yerden seken top olmasa diyeyim 3-2 olsa  herkes tedirgin olurdu  hoca,oyuncular,seyirci yine Ersine güvenmiyorum üstümüze gelen her atak tehlike aks ediyor.Ersin neden böyle oldu oda soru işareti yerim garanti diye görüyor herhalde başlarda bu cocuk 1v1 de müthişti uçuyordu kaçıyordu yan top zaafiyeti vardı sadece.

Çevrimiçi Mehmet57

Berkay biraz fazla heyecanli olmus olsa da, sogukkanliligi ve fizigi baya dikkat cekici. Bence ustune dusulurse, ki hoca dusecektir, iyi bir 6’miz olur.

Çevrimdışı DieForYou1903

Bizim bi atiba vardı noldu ona öldü mü ?

Çevrimdışı doganay

3 yerli kim olacak bizde hep soru işareti ?

Ersin,Salih,?
Emrecan Uzunhan  olmaz mı? Bence ilk 11 için aldık.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ersin fazla iş düşmemesine rağmen gayet iyiydi bugün, yediği golde seken topta adam burnunun dibinden vurdu ve yapacağı bir şey yoktu.

85'te kurtardığı gol maçın ve bence sezonun dönüm noktası oldu, kalede iyi büyüdü orada.

Bir 3-0'dan 3-3 vakası daha yaşasak ne yönetim kalırdı ne Valerian.

Çevrimiçi Necmi

Ersin fazla iş düşmemesine rağmen gayet iyiydi bugün, yediği golde seken topta adam burnunun dibinden vurdu ve yapacağı bir şey yoktu.

85'te kurtardığı gol maçın ve bence sezonun dönüm noktası oldu, kalede iyi büyüdü orada.

Bir 3-0'dan 3-3 vakası daha yaşasak ne yönetim kalırdı ne Valerian.
yediği golde seyretmeyip topa hamle yapsa o top kendisine çarpar yemezdi yine dondu geç haraketlendi top elinin yanından geçti beşiktaşın kalesinde donan kaleci olmaz kaç defa seyrettim pozisyonu kurtardığı golde ne büyümesinden bahsediyorsun yerde yatıyordu kalkmaya çalışırken top dizine çarptı kurtardı diyeceğimiz tek pozisyon aşırtma vuruşda nasıl olduysa elini kaldırmak aklına geldi kalede gram güven vermiyor beşiktaşın böyle kalecisi olmaz alt yapıysa alt yapı ne yapalım vasat sevicimi olalım üçüncü hafta dört gol yedik bu ortalamayla elliyi görürüz yine aç fabrinin oynadığı maçları izle beşiktaşın kalesinde nasıl kaleci olması gerektiğini hatırlarsın belki

Çevrimdışı tuncaboylu

yediği golde seyretmeyip topa hamle yapsa o top kendisine çarpar yemezdi yine dondu geç haraketlendi top elinin yanından geçti beşiktaşın kalesinde donan kaleci olmaz kaç defa seyrettim pozisyonu kurtardığı golde ne büyümesinden bahsediyorsun yerde yatıyordu kalkmaya çalışırken top dizine çarptı kurtardı diyeceğimiz tek pozisyon aşırtma vuruşda nasıl olduysa elini kaldırmak aklına geldi kalede gram güven vermiyor beşiktaşın böyle kalecisi olmaz alt yapıysa alt yapı ne yapalım vasat sevicimi olalım üçüncü hafta dört gol yedik bu ortalamayla elliyi görürüz yine aç fabrinin oynadığı maçları izle beşiktaşın kalesinde nasıl kaleci olması gerektiğini hatırlarsın belki
Yaw ne hamlesinden bahsediyorsun, topun öndeki adamın ayağından Diagne'ye, oradan da kaleye girmesi 10 milisaniye sürüyor. Top ağır çekimde bile gözle zor takip ediliyor.
https://www.beinsports.com.tr/mac-ozetleri-goller/super-lig/goller/2022-2023/3/vavacars-fatih-karagumruk/mbaye-diagne-28878

Öteki kurtardığı topta da ayağa falan kalkmaya çalışmıyor, direkt gözü topta ve bilinçli bir kurtarış.

https://www.beinsports.com.tr/mac-ozetleri-goller/super-lig/pozisyonlar/2022-2023/3/besiktas-vavacars-fatih-karagumruk/ersinden-harika-refleks-28880

Taktın mı takıyorsun birine cidden, kötüyü eleştirirken iyiyi de eleştirdiğin için ciddiyetini kaybediyorsun o yüzden.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2022, 01:49:57 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Necmi

pozisyonda salih ucuz kurtuldu kırmızı da alabilirdi hatta geçen hafta kıyameti koparmasak alırdı da
hakemler bizden geçen seneki operasyonun intikamını alıyor çok ciddi tepki vermezsek amaçlarınada ulaşacaklar bunların arkasında lisanslarından olan hakemler var belli abilerini kenara bırakıp kendi yollarına devam etmesi gerektiğini anlamalarını sağlamak lazım bütün camia ayağa kalkmalı öyle bir iki maç ceza alarak bunlar bırakmaz bu işi zaten hesaplamışlardır bunu

Etiketler: