Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 183609 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı aunt minnie

Klübün yaptığı açıklama neyi değiştirir?
Ali Koç 2 senedir neredeyse her maç sonrasında hakem asıp kesiyor.Ne değişti FB adına?

Değiştirebileceğimiz şey şu maçtan sonra sarı kart gördü diye 22 yaşında ilk maçını oynamış stoperini eleştiren teknik adamdır.Valerian Ismael berbat oyun planını ve hamlelerini örtbas etmeye en fazla 2 hafta daha dayanır.

Çevrimdışı Karabay

Geçen sene olması lazım. 4 büyüklerin başkanlarının katılımıyla ortak yayın yapılmıştı. Hatta bizim başkan gs başkanına "benim almaya çalıştığım oyunculara salça olma" demişti de epey gündem olmuştu.
Heh işte aynı yayında bizim başkana ne zaman söz gelse her seferinde topu ali koç'a atıyor "ali başkanın bu konularda çalışması var" diyordu. Tüm yayın boyunca ali koç'a vekalet vermekten başka bir şey yapmamıştı. Kendisine ait en ufak bir fikri yoktu ya da varsa bile bunları ifade edebilecek yeteneği yoktu, bilmiyorum.
Şimdi, böylesine kamuoyu önünde açıklama yapma yeteneği olmayacağını zannettiğim bir başkanın maçtan sonra çıkıp sıcağı sıcağına açıklama yapması beklenemezdi. Yapsa bile önceki açıklamalarında olduğu gibi vaziyeti iyice berbat edebilirdi. Sırf mecbur kaldı diye bu yazıya bari lütfetti.
Neyse, açıklamanın yeri, şekli ve zamanı çok da önemli değil. Şimdi diyoruz ya federasyona gidip takip edeceğiz vs. Gitsek ne olacak, karşısına çıkan yetkili biri "başkanım iyi de tee bilmem ne tarihinde falanca takım ile yaptığınız maçta aynı hata sizin lehinize de yapılmış" gibi saçma sapan bir soru sorsa, bizim başkan masadaki kahveyi içmeden çıkacağı kapıyı arar. Korktuğundan değil yanlış anlaşılmasın, bu kontraya hazır olmadığından yapar. Hazır değil çünkü daha başkan olduğu ilk zamanlarda "kendi işlerim çok yoğun. Beşiktaş için kendi şirketimi aksatıyorum" diyerek aslında konuya ne kadar "konsantre" olacağının işaretini tee o zamandan vermişti.
Ha ben bunları yazıyorum yazmasına da başkanı tanımıyorum, bilmiyorum, hakaret de etmiyorum kendisini bugüne kadar ekranlardan gördüğüm kadarıyla naçizane (Beşiktaş taraftarı olmamın verdiği hadle) değerlendiriyorum. Yani demem o ki, durup dururken başkanımı çok da yormayın. Zaten ateşten eve girdi, o olmasa kimse kulübe başkan olmazdı. Pardon bunlar bir önceki başkandı.
Hepsi aynı.

Çevrimdışı DieForYou1903

Keşke bu kadar korkutucu bir açıklama yapmasaydık ben bile korktum Tff,Mhk uyuyamaz artık rüyalarına girer hakemler şimdi tutuştu!

"Dir".
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı tolga1903

Ali Koç 2 senedir neredeyse her maç sonrasında hakem asıp kesiyor.Ne değişti FB adına?

Değiştirebileceğimiz şey şu maçtan sonra sarı kart gördü diye 22 yaşında ilk maçını oynamış stoperini eleştiren teknik adamdır.Valerian Ismael berbat oyun planını ve hamlelerini örtbas etmeye en fazla 2 hafta daha dayanır.

30 dakikada alanya takımına deplasmanda 3 gol attırmış herifin oyun planı. Durduk yerde güle oynaya maçı bitirecekken mahvetti maçı maçın düdüğü, ismael'in de sirazesi kaymış olabilir hiç anlayışlı olamıyorsunuz lucescu'yu yedi diyorum bu hakemler belki 4 sene üst üste şampiyon olacaktı adam bitirdiler 1 senede. Yaptığı yapmadığı hiçbir değişikliğin eleştirileceği maç değil bu maçı senden aldılar oraya vermeye çalıştılar ona bile güçleri yetmedi. Saiss'in kendi kalesine attığı gol gedson'un aptalca penaltısı olmasa şimdi ismael övülüyordu pozisyon vermedik diye. Bence de büyük takimsan 10 kişi kalmak seni bu kadar hapsetmemeli ama sen pozisyon vermedin salakça goller yedin ilk gollerinde faul uydurdu diğer 2'sini bizim oyuncular yedirdi. Bir plan yaptı yarın bunu yapmayacaktır ama bu plana adamı iten kepaze yarın bu alçaklığı yapmayacak diyebilir miyiz?

Çevrimdışı Nazım Ar

Hoca özellikle Muleka yerine Kenan gibi bariz hatalı tercihler yapsa da skorun etkisiyle acımasız yorumlar yapmış olabiliriz. Ama bu oyun her ne kadar etkili se olsa hakemlerin çok rahat durdurabileceği bir oyun olduğunu görmekte fayda var. O frikik gol olmasa garanti bir kırmızı daha görürdük bu oyunu iddiasız Sivasa oynatırlar da Şampiyon luk tehlikesi olan Beşiktaş'a bu ligde oynatmazlar. Tertemiz çalsan bile topu Gedsonun örneğinde olduğu gibi frikiği çakar, Weghorst gibi Cenk gibi sana faul yapılsa da faulü sana çalar üstüne sarı verir kırmızı verir itirazdan deli eder oyuncunu. Rakip fb falan olsa deplasmanda olsan Nkoudou yu ilk pozisyonda atardı bile. Oyunu tutacak top çevirecek ortasaha alternatiflerimiz ve oyun planımız olmadıkça böyle çok çıldırtacaklar bizi malesef.

Çevrimdışı Orhan_

Fb fazla ittirilmek istiyor. Yoksa fbyi asıp kesiyorlar da Ali Koç'un konuşmaları bir işe yaramıyor değil. Onlar o kadar basiretsiz ki ittirilmelerine rağmen iş göremiyorlar.

Çevrimdışı aunt minnie

Fb fazla ittirilmek istiyor. Yoksa fbyi asıp kesiyorlar da Ali Koç'un konuşmaları bir işe yaramıyor değil. Onlar o kadar basiretsiz ki ittirilmelerine rağmen iş göremiyorlar.
Orası öyle zaten FB beceriksizliğinden ağlıyor.Ancak Türkiye’de isteyen istediğini istediği yere koyuyor.Bu Yasin Kol denen adam da birileri tarafından oraya konmuş.O birileriyle uğraşamıyorsun…Tek şansın saha içinde kalmak.Saha içinde de takıma ikinci yarı 30 küsür pas yaptıran bir hoca var.

Sanırım maç boyu dakika başına neredeyse 1 pas yapmışız.Korkunç istatistik

Çevrimiçi Necmi

Vallahi kardeşim bende beğenmiyorum  hocayı ama bunu gönderseler bulurlar bir pinerio küçük küçük hocalarla koca camiayı yöneteceklerini sanıyorlar.

Bizim taraftarda anlamsız şekilde Şenol Güneş düşmanlığı var bu haramzadelerle anca böyle büyük hocalar baş edebilir diyeceğim ya neyse..
anlam kazanması için daha ne yapması gerekiyor 🤔

Çevrimiçi Samet Demir

Vallahi kardeşim bende beğenmiyorum  hocayı ama bunu gönderseler bulurlar bir pinerio küçük küçük hocalarla koca camiayı yöneteceklerini sanıyorlar.

Bizim taraftarda anlamsız şekilde Şenol Güneş düşmanlığı var bu haramzadelerle anca böyle büyük hocalar baş edebilir diyeceğim ya neyse..
Trabzonlu yönetici yetmiyor birde hocası gelip katmerli olsun istiyorsun yani abi :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Dün açık açık senin hocanın maçı sattığını ima edenlere ne yapmayı düşünüyorsun ey yönetim?
Onlara da "sizi gidiler sizi, bakın bir daha yapmayın ama darılırım." tadında bir açıklama dahi yapmayacak mısın?

Çevrimdışı Talisca1903

açıklamayı şöyle görüntülü felan yapacan ki...

Çevrimdışı mellfred

?s=21&t=mf056jgRW7mcxTD1JPu_lQ
hadi bakalım

Çevrimdışı annoca

Kasımpaşalı oyuncu fenerli son oyuncuyu düşürdü kırmızı yedi, ferdi kasımpaşalı son oyuncuyu düşürdü sarı yedi. Dün rakip bizim son oyuncuyu düşürdü bizim oyuncu sarı yedi.

2 puan gitti bile. Geçen sezon hariç yıllardan beri şampiyonlular bir kaç puanla kaçıyor. Bir kaç puan bizden kırp bir kaç puan rakibe ekle ne güzel iş be. Transfer mransfer hikaye. Zaten sen Beşiktaşsın, f. orman şampiyonluğa oynar. Bu hakemler olduğu sürece hocalar yönetimler oyuncular değişir düzen aynı kalır.
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2022, 01:57:35 annoca ]

Çevrimdışı Nartallo

Ismael Hoca'yı bolca eleştiriyoruz ama pozitif taraflarını da görmek lazım....

Gözlemlediğim kadarıyla futbolcularla iletişimi kuvvetli... Maç içerisinde her arada futbolcularıyla istişare ediyor, dinliyor...

Düzgün adam hoca, çok isterim başarılı olmasını...

Çevrimiçi BlackEagle16

Ismael Hoca'yı bolca eleştiriyoruz ama pozitif taraflarını da görmek lazım....

Gözlemlediğim kadarıyla futbolcularla iletişimi kuvvetli... Maç içerisinde her arada futbolcularıyla istişare ediyor, dinliyor...

Düzgün adam hoca, çok isterim başarılı olmasını...
Hocanın en büyük savunucularından DIM. Taki Alanya maçının 2. Yarısına kadar. Hoca Beşiktaş’ı Beşiktaş’ın büyüklüğünün farkında değil ve hiç bir zamanda olamayacak BELLİ. İstediği yere gidip başarılı olabilir ama umarım biz yarıştan kopmadan gitmiş olur. ! Yav arkadaş adamların bi tane ciddi atağı yok 10 kişi olabilirsin ama rakip sana basmıyor sen bekliyorsun 39 isabetli ps şaka gibi hakem adisinden sonra Beşiktaş’a en büyük zararı verdi. Orta sahaya koyduğu adamlar siprntermış hadi ordan ben ne siprintrı boyd rosier ile 90+6 attığı deparlı hayatında altmışlığı yoktur. Koy Oğuzhan Akgün daha iyi koy Emirhan delibaşı. Kimse kusura bakmasın hakem bizi biçti resmen bi tane yönetici açıklama yapmadı. Resmî site zarf zırt kim takar sosyal medyayı bırakın bu işleri. (...) düşün Beşiktaş’ın yakasından hakkını savunamayacak zor durumda dik duramayacak adamlara, korkacak hocalara ihtiyacı yok Beşiktaş’ın !!!
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı mayguntr

Hocanın en büyük savunucularından DIM. Taki Alanya maçının 2. Yarısına kadar. Hoca Beşiktaş’ı Beşiktaş’ın büyüklüğünün farkında değil ve hiç bir zamanda olamayacak BELLİ. İstediği yere gidip başarılı olabilir ama umarım biz yarıştan kopmadan gitmiş olur. ! Yav arkadaş adamların bi tane ciddi atağı yok 10 kişi olabilirsin ama rakip sana basmıyor sen bekliyorsun 39 isabetli ps şaka gibi hakem adisinden sonra Beşiktaş’a en büyük zararı verdi. Orta sahaya koyduğu adamlar siprntermış hadi ordan ben ne siprintrı boyd rosier ile 90+6 attığı deparlı hayatında altmışlığı yoktur. Koy Oğuzhan Akgün daha iyi koy Emirhan delibaşı. Kimse kusura bakmasın hakem bizi biçti resmen bi tane yönetici açıklama yapmadı. Resmî site zarf zırt kim takar sosyal medyayı bırakın bu işleri. (...) düşün Beşiktaş’ın yakasından hakkını savunamayacak zor durumda dik duramayacak adamlara, korkacak hocalara ihtiyacı yok Beşiktaş’ın !!!
Ikinci yari sok oldum ben de. Ilk yari 2-0 3-0 ken oynadigimiz oyun mentalitesi tam tersini gosteriyordu aslinda buyuk takim gibi durmadan devam ettik.  Prensip geregi zaten Kenan oyuna girdiginde maclari kapatiyorum ben. Ghezzali niye cikardi mesela aklim almiyor. Ama en azindan ders cikarabilen bir hoca mi onu gorecegiz. Bilic gibi olursa en azindan arkasinda iyi bir miras birakacagina inaniyorum ben hala.

Çevrimiçi Samet Demir

Ikinci yari sok oldum ben de. Ilk yari 2-0 3-0 ken oynadigimiz oyun mentalitesi tam tersini gosteriyordu aslinda buyuk takim gibi durmadan devam ettik.  Prensip geregi zaten Kenan oyuna girdiginde maclari kapatiyorum ben. Ghezzali niye cikardi mesela aklim almiyor. Ama en azindan ders cikarabilen bir hoca mi onu gorecegiz. Bilic gibi olursa en azindan arkasinda iyi bir miras birakacagina inaniyorum ben hala.
Ghezzalı sakat olduğu için çıkartmış.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi BlackEagle16

Abicim hoca 1 ay önce başlamadı işe kaç aydır bu kulüp bu ülke içerisinde nefes alıp veriyor neyin dersi adam Beşiktaş’ın büyüklüğünü anlayamamış diyorum !

Çevrimiçi BlackEagle16

Bu hoca bu takımın başında olduğu sürece şampiyonluk potasında arkamızda 3-5 puan fark ile rakiplerimiz olsa şampiyon olamayız net !

Çevrimiçi BlackEagle16

Herkes nasıldı ümidi kesti ligden daha 2. Haftada yaprak kıpırdamıyor sayfada. Yönetim acilen önce hocayı kovup bedelini ceplerinden ödeyerek bu koltuğu boşaltmalılar.yokmu Beşiktaş’a sahip çıkacak cebi koca yürekli bu düzen ile mücadele edip alt edecek insanalr

Çevrimiçi Samet Demir

Yarın başka hoca gelse ghezzal çıkınca yerine girecek adam ya boyd ya da kenan. Bunun farkındasınız değil mi?

Çevrimdışı Talisca1903

Yarın başka hoca gelse ghezzal çıkınca yerine girecek adam ya boyd ya da kenan. Bunun farkındasınız değil mi?

niye samet muleka var delibaş var mesele raşit çıkması değil adam tüm top yapan adamları çıkarttı bir anda motor freni yaptırdı takıma adeta.Bu resmen yaslan demektir raşit çıkar muleka koy aynen devam et kevin muleka 2 sprinter arapla oyna bak bakalım top yekün gelebiliyor mu alanya.İşin kötüsü adamların pozisyonu yok çok çekildiğin için karambolllerden gol yiyorsun hiç kusura bakma bunun savunulacak tarafı yok.beğenmediğn Şenol Güneş benfica maçının2. yarısına cenk sokup devam etti 3-0 dan beraberliğe geldi takım büyük takım mantelitesi budur.
İşin korkunç tarafı sen bu manteliteyi kaybetmeye başladın bunun yıkımı çok kötü olur

Çevrimdışı Talisca1903

umudumuz kırıldı kim ne derse desin şu gün itibari ile haydi Şenol Güneş beğenmiyorsunuz Lucescu getirelim bu pespaye düzenle bak bakalım nasıl başa çıkıyor takımın net bir lidere ihtiyacı var bu lider yönetimde yok ; josef sakat takım içinde yok hocayı saymıyorum bile net lider bir hoca gerek

Çevrimiçi Mehmet57

Valerien’e guveniyorum, ama yonetime guvenmiyorum. Onlarin beceriksizliginin kurbani Valerien olursa hocayi bosuna yemis oluruz. Takim uzun yillardir bu fizik kalitede degildi, hep takimin zayif fizik kalitesinden dem vuruyorduk. Burda Valerien’in parmagi var.

Yonetim isini yapip, Besiktas seviyesine yakisan futbolcular alirsa, Valerien bu takimi bu ligde sampiyonluga kadar tasir.

Çevrimdışı Talisca1903

Valerien’e guveniyorum, ama yonetime guvenmiyorum. Onlarin beceriksizliginin kurbani Valerien olursa hocayi bosuna yemis oluruz. Takim uzun yillardir bu fizik kalitede degildi, hep takimin zayif fizik kalitesinden dem vuruyorduk. Burda Valerien’in parmagi var.

Yonetim isini yapip, Besiktas seviyesine yakisan futbolcular alirsa, Valerien bu takimi bu ligde sampiyonluga kadar tasir.
mümkün değil bu hocanın Şampiyon olabilmesi

Etiketler: