2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 772730 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

trabzonspor başkanı gibi hareket ettiğini doberman bile söylemiş, tüm eski hakemler hatta şeytan bile hakemi eleştirmiş başkandan çıt yok, tabi transferle koltuğu kaptırmama peşinde!

2 transferle bi tarafları kalkıp taraftara laf sokacak vakti bekliyor zatıalileri. bakalım bu sefer ne taraftarın yüzünden olacak acaba taraftar yüzünden mi yasin kol atandı bu maça.

tedavisi olmayan illet BEN hastalığına yakalanmış başkan istemiyorum.

tüm enerjisini algıya harcayan başkan istemiyorum.

Beşiktaşın başında trabzonsporlu görmeye dayanamıyorum.

(...) please ts ye başkan ol git gönül verdiğin takıma hizmet et onlar için evini ipotek et demir ver falan git yahu git git Beşiktaştan uzağa git nereye gidersen git yeterki git.

Daha acı olanı da ben ekleyeyim. Bunu yeterli görüp ts ye başkan dahi yapmazlar.

Çevrimdışı XiaoHan

Daha acı olanı da ben ekleyeyim. Bunu yeterli görüp ts ye başkan dahi yapmazlar.

orası kesin zaten olamayacağını bildiğinden burdan veriyor hizmetini desteğini.

Geçen seneki şampiyonluk sonrası sezon başı yaşadığımız kaos masumane gelişen olaylar değildi. ts takımı erken kuruyor tarihinde belki ilk kez rakiplerinin hocaları belli değil seçime gidiyor sen şampiyon olmuşsun hocanı küstürüyosun, hocan hasan istiyor sen hüseyin transfer ediyosun, oyuncularınla para yok diye anlaşmıyosun sonra iş işten geçiyor bi anda gömü bulup transfer üstüne transfer yapıyosun yedik bizde.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Bizim beceriksizlere kalsa pazarlık yapamazlar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

8 Eylüle kadar sakatlığı gözüküyor ligi tanıma süreci sakatlığı atlatma süreci biz o bölgede 3-4 maç daha ghezzal,N'koudou devam ederiz.Ayrıca sakat adamı bile alamazlar.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı XiaoHan

sırf karambolde beleşten gol atıyor, yalandan 2 3 mevkide oynayabiliyor diye sakat adam transferiyle bu kadar uğraşılmaz fassnacht hangi yaramıza merhem olacak direk 11de başlayabilecek vasıfsız tipik anadolu topçusu profili. aldıktan sonra boyd dan fazlasını oynayamaz satılması için dua edeceğimiz bir başka oyuncumuz olur en fazla.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı Orhan_

Taş üstünde taş bırakmam diyen adam ortalıkta görünmüyor. Fikret Orman'a açacak dava arıyordur. 

Çevrimdışı beno1903

[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 21:02:56 beno1903 ]

Çevrimiçi Samet Ç

5-6 tane transfer lazım ama bunlar 2 tane bile yapamaz.

Çevrimiçi Samet Ç

8 numaradan 10 numaraya dönmüş yönetim Mata falan alırlar göz boyamak için.

Çevrimdışı XiaoHan

göz boyamak için almalarını geçtim birde 2 gün sonra tutmayınca transfer taraftar istedi aldık suçlu biz taraftar olacak ve başkan iyi insan olacak destek çıkacak taraftar.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi Samet Demir

Josef milli aradan sonra gelir büyüm ihtimal. Ofansif bir orta sahaya dönmesi mantıklı. Eldekilerin hepsi 8. Ha adam alsak ne değişir. Birşey değişmez.

(...)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

35'lik bitik mata'yla gözü boyanacak taraftar var mı cidden? Pl bekliyorlar bence elden çıkarılamamış bir sürü bizim ligin üstünde oyuncu fırsatı olacak düşer biri elbet mata falan halt yemesinler

Çevrimiçi Samet Demir

35'lik bitik mata'yla gözü boyanacak taraftar var mı cidden? Pl bekliyorlar bence elden çıkarılamamış bir sürü bizim ligin üstünde oyuncu fırsatı olacak düşer biri elbet mata falan halt yemesinler
Geçen seneden sonra çoğu taraftar dersini aldı. Pjanicve batshuayi iyi ders oldu.

İlle çilek istiyorlarsa gitsin ross barkley ya da draxler alsınlar tabi kalibreleri yetiyorsa..

Çevrimdışı tuncaboylu

Geçen seneden sonra çoğu taraftar dersini aldı. Pjanicve batshuayi iyi ders oldu.

İlle çilek istiyorlarsa gitsin ross barkley ya da draxler alsınlar tabi kalibreleri yetiyorsa..

Ronaldo'yu alsınlar bence. Geçen sene 2 adam alıp 700 milyon zarar ettiler, bu sene paramızın karşılığını alırız en azından.

Zaten her türlü kayyum gelecek, belli oldu.

Çevrimdışı tolga1903

Bunlar için amiri başarı olur

Çevrimdışı Orhan_

Ronaldo'yu alsınlar bence. Geçen sene 2 adam alıp 700 milyon zarar ettiler, bu sene paramızın karşılığını alırız en azından.

Zaten her türlü kayyum gelecek, belli oldu.

Satın alır birileri.

Çevrimdışı aunt minnie

Josefin eksikliğinde serbest duran Tolga Ciğerci’yi neden düşünmüyoruz

Çevrimdışı DieForYou1903

Kaleye Mert Günok geçmeli o da çok iyi değil ama ersinden iyidir en azından ayakları elleri var yan toplara çıkar tecrübeli.Sezon sonu bizimle olmayacak Ersin öyle gözüküyor piyasa yaptırmaya gerek yok çokta piyasa yapamıyor zaten.

[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 18:34:32 DieForYou1903 ]

Çevrimdışı DieForYou1903

Çöpçümüyüz biz :) ? Berkay,Kartal,Necip,Atiba,Souza var o bölgede o bölgeye adam lazım değil 10 numara lazım takıma.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 18:40:02 DieForYou1903 ]

Çevrimiçi murat

bu yönetime o isim fazla gelir.

Çevrimiçi Mehmet57

Forma nasil olmus beyler. Defansa gecebilirim, yerli statusunde Montero’nun oldugu yerde rahat oynarim😬

https://ibb.co/fYMNkhP

Çevrimdışı Egos

Forma nasil olmus beyler. Defansa gecebilirim, yerli statusunde Montero’nun oldugu yerde rahat oynarim😬

https://ibb.co/fYMNkhP

çok yakışmış, necmi ağabeyi de ersin'in yerine koyarsak başka transfere gerek kalmaz.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

aa reyiz gelmiş napıyon :D
iyi kardeşim benim sen nabıyorsun nasıl geçti üni sınavın  :lol:
ben buralardayım da yorum yazasım gelmiyor artık çünkü takıma dair hiç bir ümidim kalmadı hiç bir şekilde. Fakat arasıra girip yorumlarınızı okuyorum.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

banlayalım diyemi büyük harfle yazdın 😀 yemeyiz bunu

kumanda kırdım bağıra bağıra golleri yedik ghezzal ve nkodu çıkınca zaten film koptu bende. hakem bir taraftan hoca bir taraftan. O sinirle caps lockun açık olduğunu farketmedim abi  :lol:

Etiketler: