2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 770825 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı underworld

Dele hangi pozisyonda oynayacak?

Çevrimiçi levitate

ilginç bir şekilde kadro dışı durumu yokmuş, bu sezon iki maçta yedekten girmiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Bu Besar Gudjufi ile her ayın 15 inde rutin aylık sözleşme mi imzalıyoruz anlamadım.
Sözleşme imzalandı derken bugün yine sözleşme imzalamışız.
bu sefer cidden imzalamışız fotoğraf falan var :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu sefer cidden imzalamışız fotoğraf falan var :D

Aynen gördüm bende. Mevsimlik işçi gibi her ay imzalıyoruz sandım  :lol:

Çevrimiçi Samet Ç

Oynamaya gelirse büyük kârlı çıkarız bu işten.

Çevrimdışı tolga1903

Biz 3 yerliyle nasıl oynayacağız delle ali gelirse? Kaldı ki henüz yerli bir stoper de bulamadık ve josef dönecek. Sanırım umut meraş'a ilk 11 veya gedson'a kulübe yolu gözüküyor ufaktan kaldırtamadılar şu salak kuralı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Biz 3 yerliyle nasıl oynayacağız delle ali gelirse? Kaldı ki henüz yerli bir stoper de bulamadık ve josef dönecek. Sanırım umut meraş'a ilk 11 veya gedson'a kulübe yolu gözüküyor ufaktan kaldırtamadılar şu salak kuralı.

Dele Alli sol forvet oynar, Nkodou ile rekabete girer.

Çevrimiçi Necmi

Delle ali kesin geliyorsa bir şey daha kesinlik kazandı valerian ismael 3'lüden defakto olarak vazgeçti. 4 2 3 1 kadrosu kurulmaya çalışılıyor bir kanat ve stoperle bitirirler transferi ligdeki akibetimizi de yasin kol gibileri belirler.
3.4.1.2 de olabilir

Çevrimiçi Samet Demir

Salih-Ersin-Umut ya da sol stoperde emrecan ile oynayarak.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Bu transfer için Valerien'den onay alınmadığına dair güçlü bir his var bende. Camiadaki kötü havayı dağıtmak için yapılan bir isim transferi gibi geliyor bana.
maçtan sonra söyledim ya pazartesi yada salı taraftarı susturacak bir isim çıkar ortaya diye ben imza bekliyordum

Çevrimdışı umutow

Ghezzal sakatlanmış, geçmiş olsun.
Hafta sonu oynama ihtimali varmış

Çevrimiçi Necmi

sen diğer tarafları kale gibi yap ben mert emrecan necip üçlüsüne razı olurum ersine razı olmam

Çevrimdışı tolga1903

3.4.1.2 de olabilir

Olamaz çünkü bu oyuncu geliyorsa merkez 2'lide kullanamazsınız onların önündeki 1 bu oyuncu. Ghezzal kanat bek mi oynayacak?

Çevrimdışı tolga1903

O halde ha gedson ya masuaku ya da josef dışarda kalıyor işte onu merak ediyorum hangisi kalacak

Çevrimiçi Necmi

Dele Alli futbolu biraktiginin farkina bizde varmaz umarim. Cok farkli yeteneklere sahip oyuncuydu, ama 2 sezondur ortalikta yok.
belki ortalığa çıkmak istiyordur çekinerek alınanan eleştiri ile gelen her oyuncu beşiktaşın sevgilisi oldu iyi taraftan bakalım bence tabi yerden yere vuralım anca öyle durumu lehe çeviririz 😁

Çevrimdışı 38life

Bence Cenk Tosun denkleme sokulabilir. Savunma 4'lüsünde mutlaka 1 yerli olmak zorunda zaten, başka türlüsü çok mantıklı değil. Onun dışında Josef dönene kadar Salih, Josef döndükten sonra Cenk. Her ne kadar N'koudou formda olsa da yapacak bir şey yok. Cenk de iyi performans sergiliyor şuana kadar. N'koudou sonradan oyuna girer.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Olamaz çünkü bu oyuncu geliyorsa merkez 2'lide kullanamazsınız onların önündeki 1 bu oyuncu. Ghezzal kanat bek mi oynayacak?
öndeki 1 zaten ghezzal bize ikinci yarı katkı verir o zaman açılıyor 😂

Çevrimiçi Samet Demir

sen diğer tarafları kale gibi yap ben mert emrecan necip üçlüsüne razı olurum ersine razı olmam
Abi CV'de 10 milyon yazmasa kalede bence Emre oynardı. Çoğu taraftar da bu durumu fark etmeye başladı zaten.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

O halde ha gedson ya masuaku ya da josef dışarda kalıyor işte onu merak ediyorum hangisi kalacak

Biz sol bek konusunda yanlış yaptık, oraya devşirme mevşirme bir şekilde bir yerli ayarlayacaktık. Oğuzhan oynasaydı en olmadı. Masuaku bize seviye atlatacak bir oyuncu değil, yabancı kontenjanından yemeye değecek bir futbolcu değil.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Biz sol bek konusunda yanlış yaptık, oraya devşirme mevşirme bir şekilde bir yerli ayarlayacaktık. Oğuzhan oynasaydı en olmadı. Masuaku bize seviye atlatacak bir oyuncu değil, yabancı kontenjanından yemeye değecek bir futbolcu değil.
Rıdvan'ı tutacaktık bir şekilde Masuaku iyi oyuncu ama sadece çizgiyi verimli kullanabildiği için ve önündede sadece çizgiyi kullanan bir N'Koudou olduğu için verimli olamıyor maalesef oraya daha çok topla ve topsuz içeri girmeyi seven bir kanat alsak her türlü verim alırız Masuaku'dan.
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2022, 19:38:18 Samet Ç ]

Çevrimdışı celiker1

Şimdi Dale Alli'nin mayıs ayında oynanan Arsenal-Everton maçını izliyorum.Everton sahada 3-4-3 oynuyor ve Alli 3-4-3 ün ön solunda oynuyor.Sanki ilk düsünce olarak ön sol için alıyoruz Alli'yi.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Rıdvan'ı tutacaktık bir şekilde Masuaku iyi oyuncu ama sadece çizgiyi verimli kullanabildiği için ve önündede sadece çizgiyi kullanan bir N'Koudou olduğu için verimli olamıyor maalesef oraya daha çok topla ve topsuz içeri girmeyi seven bir kanat alsak her türlü verim alırız Masuaku'dan.
hiç kaçarı yok bu kadro bağırıyor yerli bir sağ stoper alıp üçlü oynayacağız emrecan saiss yerli olacak emrecanı beşiktaş formasını ilk giydiği maçta sağ stoper oynatmak yanlışdı çocuğu yaktılar boşu boşuna

Çevrimiçi levitate

koray günter hafif hafif mecburi olmaya başlıyor

Etiketler: