2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 770944 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Yasin Kol rezilliği sonrası rota belli ki "isim" transferine çevrilmiş.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi BlackEagle16

TRansfer markete göre %100 Beşiktaş’ta diyor dele ali
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı tolga1903

Dele Ali bence yanlış hamle olur.

Pl'de motive edemediler bu elemanı oynamaya. Nba izleyenler bilir kendisi tam bir ben simmons sendromu. Bence ortası yok ya gelir ligi donunda sallar (ki o yeteneğe haiz kendisi) ya da çöplere atılmış milyon eurolar olarak geri döner bize. Ben pjanic olayından sonra ağzımız yana yana kül olduğu için ikinci seçenekteyim böyle bir yapıya böyle bir sorunlu futbolcunun katabileceği herhangi bir şeyi yok bana göre.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

Yasin Kol rezilliği sonrası rota belli ki "isim" transferine çevrilmiş.
Rotayı bilmem ama genel anlamda premier lige ağırlıklı bir kadromuz oldu. Umarım doğru yönetilir sahip çıkılırız belli bir kalibreye ulaştık sonu güzel biter inşallah. Bazen bir transfer bütün havayı değiştirir. Farklı bir tip neler veler verebilir gelirse yaşayıp göreceğiz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Delle ali kesin geliyorsa bir şey daha kesinlik kazandı valerian ismael 3'lüden defakto olarak vazgeçti. 4 2 3 1 kadrosu kurulmaya çalışılıyor bir kanat ve stoperle bitirirler transferi ligdeki akibetimizi de yasin kol gibileri belirler. 

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Pl'de motive edemediler bu elemanı oynamaya. Nba izleyenler bilir kendisi tam bir ben simmons sendromu. Bence ortası yok ya gelir ligi donunda sallar (ki o yeteneğe haiz kendisi) ya da çöplere atılmış milyon eurolar olarak geri döner bize. Ben pjanic olayından sonra ağzımız yana yana kül olduğu için ikinci seçenekteyim böyle bir yapıya böyle bir sorunlu futbolcunun katabileceği herhangi bir şeyi yok bana göre.

İki ucu çok keskin bıçak. Benim düşünceme göre kafasında futbolu bitirdi ve tatil yapacak yer arıyor.
Yoksa o yetenekte bir oyuncu zaten gelmesi mümkün değil.

Ljajic gibi parasını alır, tatilini yapar gider ama umarım yanılırım.

Çevrimdışı 38life

Rotayı bilmem ama genel anlamda premier lige ağırlıklı bir kadromuz oldu. Umarım doğru yönetilir sahip çıkılırız belli bir kalibreye ulaştık sonu güzel biter inşallah. Bazen bir transfer bütün havayı değiştirir. Farklı bir tip neler veler verebilir gelirse yaşayıp göreceğiz.

Oyuncuların PL'den gelmesi veya bireysel olarak belli bir kalibrede olması iyi bir takım yaratmıyor.

Çevrimdışı 38life

Delle ali kesin geliyorsa bir şey daha kesinlik kazandı valerian ismael 3'lüden defakto olarak vazgeçti. 4 2 3 1 kadrosu kurulmaya çalışılıyor bir kanat ve stoperle bitirirler transferi ligdeki akibetimizi de yasin kol gibileri belirler.

Bu transfer için Valerien'den onay alınmadığına dair güçlü bir his var bende. Camiadaki kötü havayı dağıtmak için yapılan bir isim transferi gibi geliyor bana.

Çevrimiçi BlackEagle16

Oyuncuların PL'den gelmesi veya bireysel olarak belli bir kalibrede olması iyi bir takım yaratmıyor.
PL ligden gelmesi en azından bir kalite olduğunu gösteriyor yaşayıp göreceğiz ben kendisini ilginç gol Sevinç’leri haricinde duymuş bilmiş değilim. Dediğim gibi umarım gelen her oyuncu başarılı olur.

Çevrimdışı tolga1903

İki ucu çok keskin bıçak. Benim düşünceme göre kafasında futbolu bitirdi ve tatil yapacak yer arıyor.

Tek sevindirici gelişme kiralık olması. 770 milyon tl zarar aciklayan bir kulübün 2.2 milyon euro kumar oynamaya mecali var mı gerçekten? 2 senede toplam 13 maça falan çıkmış twitter yıkılıyor oyuncu için de benim hiç içime sinmedi. Hayırlısı olsun biz yaniliriz inşallah

Çevrimdışı 38life

Weghorst ve Dele Alli saha içinde birbirine girebilir eğer öyle bir durum olursa. Ghezzal'i bile fırçalıyor herif neden daha dinamik değil diye.

Çevrimiçi BlackEagle16

Bu transfer için Valerien'den onay alınmadığına dair güçlü bir his var bende. Camiadaki kötü havayı dağıtmak için yapılan bir isim transferi gibi geliyor bana.
Aynı hislere bende sahiptim ismi ilk çıktığı an. Biraz durup düşününce böyle bir oyuncu ile dünden bu gine anlaşamazlar dolayısıyla hocanın bilgisi vardır gibime geldi aklımda deli sorular. Bildiğim tek şey geminin dalgalarda savrulduğu umarım karaya vurmaz ve alabora olmayız

Çevrimdışı tolga1903

Tabi o da bir seçenek hiç sormayıp "al oynat" diye dikte de etmiş olabilirler. Valerian ismael'in yoğun baskılı oyununa delle ali ismini oturtamıyorum çünkü.

Çevrimiçi BlackEagle16

Tek sevindirici gelişme kiralık olması. 770 milyon tl zarar aciklayan bir kulübün 2.2 milyon euro kumar oynamaya mecali var mı gerçekten? 2 senede toplam 13 maça falan çıkmış twitter yıkılıyor oyuncu için de benim hiç içime sinmedi. Hayırlısı olsun biz yaniliriz inşallah
SON 2 sene 13 maç mı vazgeçsinler böyle strateji olmaZ o zaman net karşıyım bu transfere

Çevrimdışı aunt minnie

Dele Alli futbolu bıraktı diye kalmış aklımda.En son seks partilerinden nefes alamıyordu bu adam.Kimseyi getiremeyince gaz almaya çalışmaktan başka bir şey değil bu.Yazık verilecek paralara.

Çevrimiçi levitate

bu herif 10 yıldır piyasada hala 26 yaşındaymış nasıl ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Weghorst ve Dele Alli saha içinde birbirine girebilir eğer öyle bir durum olursa. Ghezzal'i bile fırçalıyor herif neden daha dinamik değil diye.

Dele Alli bildiğim kadarı aileden problemli tam bir çabuk büyümek zorunda kalan çocuk.
Sokaklar en sert koşullarda yaşamış biri ve aile tarafı çok ciddi problemli.
Kolay kolay eğip bükemezsin, bir nevi Balotelli gibi.

Çevrimiçi levitate

Dele Alli bildiğim kadarı aileden problemli tam bir çabuk büyümek zorunda kalan çocuk.
Sokaklar en sert koşullarda yaşamış biri ve aile tarafı çok ciddi problemli.
Kolay kolay eğip bükemezsin, bir nevi Balotelli gibi.
pochettino'ya mail atmak lazım :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

bu herif 10 yıldır piyasada hala 26 yaşındaymış nasıl ya
O konuda Enes Ünalın İngiliz şubesi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Besar Gudjufi ile her ayın 15 inde rutin aylık sözleşme mi imzalıyoruz anlamadım.
Sözleşme imzalandı derken bugün yine sözleşme imzalamışız.

Çevrimdışı Nazım Ar

Ghezzal sakatlanmış, geçmiş olsun.

Çevrimdışı umutow

delle ali transferinin alanya maçı gaz almaya yönelik olduğunu düşünmüyorum.  İngiltereden bir topçuyla ilgilenildiği bayadır bilinen birşey.  Totthenamda ilk 5 sene harikalar yarattı.  Ayrıca 3-4-1-2 deki 1 de bile oynayabilir bence.  O yüzden hocanın 3lüden kesin vazgeçtiğini düşünmüyorum.

Çevrimiçi Mehmet57

Dele Alli futbolu biraktiginin farkina bizde varmaz umarim. Cok farkli yeteneklere sahip oyuncuydu, ama 2 sezondur ortalikta yok.

Etiketler: