5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 18.09.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın VAR : Halis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 29295 defa] 5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%71]
1 puan
3 [%9.7]
0 puan
6 [%19.4]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi sEuL

Ulan Ozxie yeni girdi 80 dakika sahada olan Veysel’e sprintte karsilik veremiyorsun bende mal gibi belki bi tarafina carpar gol atarsin diye bekliyorum

Çevrimiçi levitate

senin yerin sağ bekmiş kardeş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

gezhall mütisin bide girseydi

Çevrimiçi Samet Ç

Batshuayi neler yaptı öyle

Çevrimiçi levitate

batsu arada sıkılıp kendini yere bırakıyor sonra kalkıp devam ediyor ilginç adam
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

batsu arada sıkılıp kendini yere bırakıyor sonra kalkıp devam ediyor ilginç adam
Takimlari duzeltti
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

pilleri  sarj ediyor    :busted_cop:
Yorgo

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

su topu korneri burakmayin ya

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı ferdi1903

Yorgo

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Yorgo

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı ferdi1903

cok sükür allahim kazandik

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Comeback  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

maci yüksek kontratli arkadaslar cevirdi tebrikler takim

Çevrimiçi sEuL

Fantezilere son olur insallah

Çevrimiçi Samet Ç

Bitti sahaya 2-3 tane topçu atınca her şey değişiyor bir anda