Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 129 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 369232 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi sEuL

töre yerine hasic oynasın tek bacağıyla daha çok iş yapar
Hasic’i bu sene unut derim, lisansi cikarilmadi diye biliyorum. Birde bu yabanci sacmaligi yuzunden sanmiyorum takima katilacagini bu sene icin. Kim oynarsa oynasinda su Tore’yi izlemeyelim artik.

Çevrimdışı yaço58

Sağlam Alex ile batsuayi uyumunu acayip merak ediyorum yalnız ligde rosier pjanic josef ghezzal batsman bu oyuncularımızın muadili yok çok özel oyuncularımız var ve en büyük fark arkadaşlık yüksek takımda egolu oyuncu yok ayni ciddiyet ile devam 3de3 yapıp milli araya atarsak kendimizi sonrasını civcivler düşünsün

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi Samet Ç

?s=19
10. Haftadan sonra 1,80'lere düşer bizim oran

Çevrimiçi Gökhan Kurt

10. Haftadan sonra 1,80'lere düşer bizim oran

Başta Doberman olmak üzere herkes 5.haftadan algıya başladı.
Heryerde tek yürek olmamız lazım.  :ebebe:

Çevrimdışı sozkul

Artırıyorum, gençleri sevmiyorsun. Gençler hakkında olumlu bir yorumunu görmedim.
Gençlerle ne sorunun var?

Başka isteyen kulüplerde vardı, GS'de istiyordu.  Bence seni Ersin'le dönüşümlü oynatacağız diye söz verdiler.
GS'de Muslera'nın yedeği olmak istemedi.
Önerdiğimiz parada GS'den daha azdı galiba..

Çevrimdışı qp 383

8 Ekim'deki milli maç arasına kadar sakat vermeyip maksimum puan çıkarırsak çok iyi olur. Başta Josef olmak üzere takım dinlenir ve mevcut sakatlarımız da iyileşir. Keşke Pjanic, Vida, Ghezzal, Atiba, Larin'i mili takımlara göndermeme inisiyatifimiz olsa  :)
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Renklileri kaosa attık milli araya kadar kayıpsız gidersek teslim bayrağını çekerler şimdiden bayrak yarıya geldi 😂

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20   :tabe:
Yorgo

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Efsane dönüşümüz maçın heyecanını tekrar yaşamak isteyen özelden yazsın .

Ersun'un hatası felan demesin kimse fişek gibi oynamışiz sağlam kafa ile daha rahat anlıyor insan

Çevrimiçi Necmi

Ersun'un hatası felan demesin kimse fişek gibi oynamışiz sağlam kafa ile daha rahat anlıyor insan
rakip hata yaparsa sen hataya sürüklediğin için yapar
Batshuayi rakip hata yaptığı için atıyormuş 90 dakika pres yaparak rakibi hataya sürükleyen kim

Çevrimdışı Karabay

Sıcak havada özellikle ikinci yarı her iki takım da nefes almakta zorlanıyorken oyuna karakter koyduğumuz ve bu nedenle maçı çevirebildiğimiz kesinlikle doğru ancak antalyanın da oyunu yavaşlatmayıp dakikalarca yerde yatmayıp oyun sürekliliğini sağlamamıza yönelik olumlu katkısını görmezden gelmeyelim. Bu anlamda fenerin geçen hafta yaptığı "topun oyunda kalma süresi" açıklaması bize yaramış olabilir belkide.

Çevrimdışı celiker1

Aynı iştahla devam kartalım.Öğlen olsada maça gitsek:)
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Aynı iştahla devam kartalım.Öğlen olsada maça gitsek:)
Çok şanslısınız gerçekten. Beşiktaşı, ağaçlı yoldan şarkılar marşlar eşliğinde yürümeyi ve daha bilmediğim bir sürü geleneği maç anında yaşıyorsunuz.

Bizim tek yapabildiğimiz maç saati formamızı giyip TV karşısında beklemek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı yaço58

Çok şanslısınız gerçekten. Beşiktaşı, ağaçlı yoldan şarkılar marşlar eşliğinde yürümeyi ve daha bilmediğim bir sürü geleneği maç anında yaşıyorsunuz.

İnsan imreniyor kaç hafta oldu 1 maca gitmek nasip olmadı iş saatleri ile cakistigi için birde hep cuma cumartesi oynuyoruz daha hiç pazar oynayamadık

Çevrimiçi Samet Demir

İnsan imreniyor kaç hafta oldu 1 maca gitmek nasip olmadı iş saatleri ile cakistigi için birde hep cuma cumartesi oynuyoruz daha hiç pazar oynayamadık
Ben Bursa da yaşıyorum, işim dolayısı ile İstanbul yakın olmasına rağmen maça gelmem de pek mümkün değil.

Ahh ahhh

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

biz burda değerini farkedemiyoruz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Herkes şimdi haklı olarak hakemi konuşacaktır ama bizim içerideki sıkıntımız şuan Sergen Hoca. Kim ne derse desin umrumda değil, ben fikrimi söylüyorum. Sergen Hoca ağır saçmalıyor 2 maçtır. Ben geçen seneki şampiyonluğun da Sergen Hoca'nın becerisi sayesinde yaşandığından şüphe etmeye başladım. Bu kadar saçma kararlar alamaz bir teknik direktör. Pjanic ve Oğuzhan kulübede olsa oyuna sokman gereken anlarda sen onları sahadan çıkarıyorsun. Yok yere gitti 2 puan. Ve bu 2 puan belki de şampiyonluğun kaçmasına sebep olacak. Şimdi uğraş dur Vitor'un diliyle. Gerçekten aklım almıyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı yaço58

Bu hiç olmadı hemde hix 3 0dan ads gibi bir takıma maç mı verilir geçelim hakemi hakemin ne halt olduğunu sağır sultan biliyor fırsatı vermeyeceksin bu kadar 3 0 ya son 60 dakika 3 gol yenirmi

Çevrimdışı 38life

Teknik ekip çok fazla hatalı karar veriyor. Bir yerde patlak verileceği aşikar. Rotasyon deniyor ama bence rotasyonla falan alakası yok durumun. Rotasyon olsa ilk dinlenmesi gereken oyuncu Atiba. Ayrıca Rıdvan son maçta iyi oynamış formda ve üstüne 1 hafta dinlenmiş. Onu oynatmıyor 3 gün önce yüksek eforla oynamış N'sakalayi oynatıyor. Bu nasıl rotasyon?

Aşikar.

Çevrimdışı 38life

Öndeyken topun kıymetini bilmeyi öğrenmeliyiz artık. Mümkünse...

Nasıl öğrenicez ki. Takımın hocası öndeyken pas yapabilen ne kadar oyuncu varsa hepsini oyundan alıp maçı rakibe hediye ediyor. Çıldırıcam

Çevrimiçi Mehmet57

Alt yapida olan yetenekli oyuncu varsa faydalanmanin tam zamani, cunku Töre’nin aldigi her kurus haram. Net haram. En kisa zamanda paf takimina gonderilmeli.

Etiketler: