Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sefa Kara ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1758918 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Rakiplerden önce oynamak ve bir şekilde kazanmak işte bu yüzden çok önemli.
Bütün maçları cuma oynasak ok'im ben. Adamlar psikolojik olarak çöküyor başta.  :kop:

"birde şöyle bir gerçek var "tinercilerin antalyayı orada 2-0 dan gelip 2-3 yenmesi
hem bizim hem himmetcilerin ayarını bozdu.
biz bjk macından once oynasaydik... bu macı kaybetmeye bilirdik belki"

Çevrimiçi Necmi

Rakiplerden önce oynamak ve bir şekilde kazanmak işte bu yüzden çok önemli.
Bütün maçları cuma oynasak ok'im ben. Adamlar psikolojik olarak çöküyor başta.  :kop:

"birde şöyle bir gerçek var "tinercilerin antalyayı orada 2-0 dan gelip 2-3 yenmesi
hem bizim hem himmetcilerin ayarını bozdu.
biz bjk macından once oynasaydik... bu macı kaybetmeye bilirdik belki"

onların ayarının bozulması için bizim bu kadroyla ligde olmamız yeter :D

Çevrimdışı 'TaNeR'

haha 3 gol şansa...  :ebebe:
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Samet Demir

haha 3 gol şansa...  :ebebe:
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Ne desin adam. Biz beceriksizdik mi desin :) :) :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Berisha'ya iki maç dayanabilmiş fenerliler sabretseler iyi oyuncu ama öyle 20 gol atacak adamda değil Salzburg'un olağanüstü hücum oyunu ve Avusturya liginin yumuşaklığına rağmen ligde ulaştığı maksimum gol sayısı 14 bu adamdan şu anda oynadıkları sistemi değiştirmeden katkı almaları imkansız tek santrafor olmaz Berisha Salzburg'ta öyle kullanmıyordu zaten geçen sene daha çok çift santrafor veya forvet arkasında santrafor ile bağlantı kuran oyuncu konumundaydı bu sene olağanüstü şeyler olmazsa Gs maçı ile beraber ligi süpürmeye başlarız.

Çevrimiçi murat

Berisha'ya iki maç dayanabilmiş fenerliler sabretseler iyi oyuncu ama öyle 20 gol atacak adamda değil Salzburg'un olağanüstü hücum oyunu ve Avusturya liginin yumuşaklığına rağmen ligde ulaştığı maksimum gol sayısı 14 bu adamdan şu anda oynadıkları sistemi değiştirmeden katkı almaları imkansız tek santrafor olmaz Berisha Salzburg'ta öyle kullanmıyordu zaten geçen sene daha çok çift santrafor veya forvet arkasında santrafor ile bağlantı kuran oyuncu konumundaydı bu sene olağanüstü şeyler olmazsa Gs maçı ile beraber ligi süpürmeye başlarız.

Çevrimiçi levitate

ikinci maçtan arkadaşın hanımına sövmeye başlamışlar

çok toksik takım aklı olan oraya gitmez
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Onlarda golcü kanseri var 15-20 sene falan oldu, kimler gelmedi ki Guiza - Kezman kral olarak gelip soytarıya döndüler, RVP, Anelka vs vs saymakla bitmez. Benim hatırladığım iş yapanlar bir Hoiijdonk bir Sow.
Son zamanlarda Muriç kalası var o da gitti 0 ları oynuyor, işin tersligi buradan belli, onlarda iş yapan golcü gider 0 ları oynar, iş yapmayanlar başka takımlarda gol atar Slimani falan örneği çok.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şiir gibi  :biggrinking:

https://streamja.com/p6eNX

3. gollerini izlemelisin. Son vuruşta şans var ama organizasyon çok iyi.

Çevrimiçi Necmi

Şiir gibi  :biggrinking:

https://streamja.com/p6eNX
şl maçında sanırım deplasmanda leipzig maçında taliscanın attığı gol şiir gibiydi bence

Çevrimiçi Gökhan Kurt

şl maçında sanırım deplasmanda leipzig maçında taliscanın attığı gol şiir gibiydi bence

Şimdi onu da izledim abi ama Napoli'nin golü biraz çalışılmış bizim ki spontane bir gol gibi geldi bana  :biggrinking:

Çevrimiçi Necmi

Şimdi onu da izledim abi ama Napoli'nin golü biraz çalışılmış bizim ki spontane bir gol gibi geldi bana  :biggrinking:
şiiri çalışarak yazmazsın spontane gelir zaten güzel yapanda budur
Açıkça söylemem gerekirse hiç bir gol çalışılmış olmaz insan robot değil çalışma fizik gücü arttırmak için olur gerisi yetenektir çalışarak olsa her oyuncu mükemmel ortalar açar ronaldinyo gibi tekniğe sahip olurdu

Çevrimiçi Mehmet57

Karagumruk karsisinda ilk 11'de olan Floranus iyi bir sagbek. Heerenveen'de onemli oyuncuydu. Sparta'da yeni Dumfries olarak gorunuyordu. Daha 23 yasina yeni girdi birkac hafta once. Dikkatli izlemek gerek.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı ferdi1903

Winnersporu rencide ediyorlar.

Çevrimiçi Samet Ç

Gs ikinciyide yedi ama oranlar bizim Antalya maçının aynısı ikinci yarı döndürürseler şaşırmamak lazım

Çevrimiçi Mehmet57

Galatasaray tam bir Anadolu takimi olmus. Ligi 7-11 arasi bitirirler bu kadro ile.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu ligden daha cok sular akacak gibi.
Önemli olan hatalarımızdan ders alıp devre arasında katkı alacağımız adamlar almak.

Çevrimiçi levitate

Gs ikinciyide yedi ama oranlar bizim Antalya maçının aynısı ikinci yarı döndürürseler şaşırmamak lazım
yaani olası ama zor iş

yedekte bizimkiler kadar kaliteli eleman yok, forvet desen boş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

yaani olası ama zor iş

yedekte bizimkiler kadar kaliteli eleman yok, forvet desen boş
Diagne var o kadar kotu bir forvet degil :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Mehmet57

Bizim, Trabzonun, Fenerin, Karagumruk’un ve Hatay’in dahi Galatasaraydan daha iyi kadrolari var.

Çevrimiçi levitate

Diagne var o kadar kotu bir forvet degil :D
bu sene iyi oynuyor ama ft tribi yedi

Üç oldu çıkartması güç oldu :D