Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı Tarih : 24.11.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie Pignard

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 12391 defa] Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%31.6]
1 puan
3 [%15.8]
0 puan
10 [%52.6]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimdışı balkan-kartal

Tarih : 24.11.2021
Saat : 20:45
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie Pignard
VAR : Delajod Willy - Massimiliano Irrati
Yayın : Exxen
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimiçi sEuL

Imkansiz ama bir puan alabilmek dilegi ile, yoksa sifir cekecegiz.

Çevrimdışı Ömer Kaan

1 puan Ajax'ın grup lideri olarak turlamasını garantiliyor, hadi diyelim yenildik (%90 ihtimalle yenileceğiz) Dortmund'un Sporting'i yenmesini beklememiz gerekiyor ki onlara da son maçta 1 puan yetsin. Zira son maçta Almanya'ya gideceğiz. Evet sıfır çekmeme ihtimallerimizi yazdım bugünleri de gösterdi bize Sergen.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adamlar son lig maçında 5 attı geliyor, sıfır çekmekten çok bizim için kötü bir skor oluşmasın.
Yoksa bu maçtan puan alabileceğimizi düşünmüyorum.

Bu arada istatistik her şeyi göstermez ama Welinton ilk 11 başladığı 7 maçta da puan kaybetmişiz.
Enteresan.

Çevrimdışı Nartallo

Bir 4 daha yeriz sahamızda...

Mağlubiyet serisini 10 maça çıkartırız.

Sergen Yalçın'ın kredisi bitmez bizde, canımız, ciğerimiz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Nkodu yine yok yazmıştım varmış.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Passodan biletlere bakayım dedim. Tarihimizin en az katılımlı şampiyonlar ligi maçı olacak sanırım.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Çevrimiçi İsmail Özyurt

anlamadım.
Kendini göstermeye başlayan gençlerimizin sonraki haftalarda yerlerini defolu eskilere bırakması çok can sıkıcı boyutlara geldi artık.

Çevrimiçi sEuL

Hocanin cikaracagi ilk 11 uc gun oncesinden siparis ediliyor ve mac gunu ayni 11 sahada. E be adam sezon basindan beri Josef - Pjanic - Alewx orta sahasi ile hangi maci kazanabildin ki sampiyonlar ligi macina Topal - Pjanic - Alex orta sahasi ile cikiyorsun.

Allah askina Topal nedir ya, sinir krizi gecirmemek elde degil. Cik adam akilli aciklayabilirsan acikla Topal'in oynama sebebini, Ajax'in yuksek tempolu futboluna karsilik 35'lik antika Topal'i su nedenle oynatiyorum de. Topal'in onunede savunma yonu cok kuvvetli ve fizik kalitesi bir o kadarda yuksek olan Alex ve Pjanic'i tercih ettim de. Ulan teknik ekipte bir adam yok mu - ya hoca efendi ne yapiyorsun diyebilecek?

Oynat Can ile Salih'i orta ikilide, Pjanic'ide 10 numara olarak onlarin onune koy. Ha Alex'i de illa oynatacagim diyorsan forvet olarak en uca koy. Ulan bir degisiklik yapmaya calis, radikal kararlar alacagim deyip cezali Josef'in yerine Topal'i oynatiyorsun. Sabir yarabbim sabir

En tez zamanda senden kurtulmak dilegi ile. Ispanya'da sana basarilar

Çevrimdışı levitate

Passodan biletlere bakayım dedim. Tarihimizin en az katılımlı şampiyonlar ligi maçı olacak sanırım.
10 bin kişiyi bile geçmezmiş diyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Erman1903

Hocanin cikaracagi ilk 11 uc gun oncesinden siparis ediliyor ve mac gunu ayni 11 sahada. E be adam sezon basindan beri Josef - Pjanic - Alewx orta sahasi ile hangi maci kazanabildin ki sampiyonlar ligi macina Topal - Pjanic - Alex orta sahasi ile cikiyorsun.

Allah askina Topal nedir ya, sinir krizi gecirmemek elde degil. Cik adam akilli aciklayabilirsan acikla Topal'in oynama sebebini, Ajax'in yuksek tempolu futboluna karsilik 35'lik antika Topal'i su nedenle oynatiyorum de. Topal'in onunede savunma yonu cok kuvvetli ve fizik kalitesi bir o kadarda yuksek olan Alex ve Pjanic'i tercih ettim de. Ulan teknik ekipte bir adam yok mu - ya hoca efendi ne yapiyorsun diyebilecek?

Oynat Can ile Salih'i orta ikilide, Pjanic'ide 10 numara olarak onlarin onune koy. Ha Alex'i de illa oynatacagim diyorsan forvet olarak en uca koy. Ulan bir degisiklik yapmaya calis, radikal kararlar alacagim deyip cezali Josef'in yerine Topal'i oynatiyorsun. Sabir yarabbim sabir

En tez zamanda senden kurtulmak dilegi ile. Ispanya'da sana basarilar

Topal bence iyi bir klasik 6 ama bu sezon performansı geçenkiyle karşılaştırılınca yarıya düşmüş durumda, diğer birçok oyuncumuz gibi.  Geçen sezon Josef ayarı savunma yapmış sadece rakip sahada savunan bir tip değil. Bana göre Pjanic bu formla 10 numarada varlık gösteremez, faydalı olabilmesi için rakip savunmacılarından uzak olması lazım böyle arka tarafta etliye girmeden pas atacak olayı o. Adam geçebilecek bir yapısı yok o enerji Lyon'da oynadığı vakit kendisinde vardı. Asıl saçma olan Atiba ve Kenan Komutan'ın hala oynuyor olması, santrafora Alex atmayı hala daha akıl edebilmiş değiliz. Arkasını da geçen sezonki model 4-1-4-1 Topal - Pjanic - Can yapabilirdik pekala. Hadi Can tecrübesiz diyorsan Salih ya da Oğuzhan atarsın.

Neyse Kenan oynamıyormuş iyi bari, yanlış görmüşüm.
[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2021, 19:35:07 Erman1903 ]

Çevrimiçi Sinan23

Pardon yanlış anlama olmasın. Sakatlık konusuna inanmadım.

Ümit millide sakatlanmışti son mac onla ilgili sanırım.

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Topal kaybettirdigi topla yediriyordu az kalsin, simdide Pjanice girdi

Etiketler: