Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı Tarih : 19.10.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 22884 defa] Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı balkan-kartal

Tarih : 19.10.2021
Saat : 19:45
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič
VAR : Matej Jug - Jure Praprotnik
Yayın : Exxen
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı ALDENYX

İlk yorum benden gelsin 3.1   plase 4.2 AlacaZzzzz  aksi bir durum düşünülemez...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Genç

Exxen yayınları hakkında bir yorum bırakayım:

Eğer evde izleniyorsa çok ufak sinir krizleri yaşatabilir. Ancak asıl sorun tek bir televizyondan izlenirken değil; Çarşı veya toplu maç izlenen herhangi bir yerde izleniyorsa, o zaman göt altına gidilmiş demektir çünkü bilin ki sizden önce o gole sevinecekler vardır.

Çevrimiçi Necmi

Exxen yayınları hakkında bir yorum bırakayım:

Eğer evde izleniyorsa çok ufak sinir krizleri yaşatabilir. Ancak asıl sorun tek bir televizyondan izlenirken değil; Çarşı veya toplu maç izlenen herhangi bir yerde izleniyorsa, o zaman göt altına gidilmiş demektir çünkü bilin ki sizden önce o gole sevinecekler vardır.
gol atalımda hangi sırada sevindiğimizin bir önemi yok 😎

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Deplasmandaki Ajax ev içerideki Dortmund maçlarında galibiyet inancımın kırıntısı yok bu maçta. Portekiz takımlarına karşı bizim Türk takımlarının geçmiş maçlardaki aciz futboluna bir yenisi daha eklenir. Takım fizik ve takım savunması anlamında can cekişiyor. Vodafone Park büyüsü de bozulalı çok oldu her gelen takım rahatlıkla galibiyet beraberlik alıp dönüyor. Taraftar profili tiyatro izleyicisine döndü, ilk açıldığından en azından ıslık vs oluyordu şimdi o da yok. Rakip takımlar için tam bir cennet. Bu sezon bize ızdırap olacak bu çok net.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı Orhan_

Deplasmandaki Ajax ev içerideki Dortmund maçlarında galibiyet inancımın kırıntısı yok bu maçta. Portekiz takımlarına karşı bizim Türk takımlarının geçmiş maçlardaki aciz futboluna bir yenisi daha eklenir. Takım fizik ve takım savunması anlamında can cekişiyor. Vodafone Park büyüsü de bozulalı çok oldu her gelen takım rahatlıkla galibiyet beraberlik alıp dönüyor. Taraftar profili tiyatro izleyicisine döndü, ilk açıldığından en azından ıslık vs oluyordu şimdi o da yok. Rakip takımlar için tam bir cennet. Bu sezon bize ızdırap olacak bu çok net.

Stadın ahengini tribüncüyüz diye takılan kartagogogo kartagogogocular bozdu. Düşün maç berabere rakip takım atakta ve tribünler güzel günler göreceğiz diye goygoy yapıyor. Bizim taraftar çok iyi falan diye yükselmeye gerek yok, bizim taraftar da en az diğerleri kadar kötü. Maç ile alakasız, farklı tellerde farklı frekanslarda takılıyorlar.

Çevrimdışı goktasoktay

Stadın ahengini tribüncüyüz diye takılan kartagogogo kartagogogocular bozdu. Düşün maç berabere rakip takım atakta ve tribünler güzel günler göreceğiz diye goygoy yapıyor. Bizim taraftar çok iyi falan diye yükselmeye gerek yok, bizim taraftar da en az diğerleri kadar kötü. Maç ile alakasız, farklı tellerde farklı frekanslarda takılıyorlar.
Bizim taraftar stad yeni açıldığı zaman çok iyiydi gerçekten. Kabus gibi çöküyordu rakibin üzerine. Takımı da iyi gazlıyorlardı. Dikkat edin içerde kimse duramıyordu karşımızda kolay kolay. Ne zaman ki bazı gruplar protesto olayını bırakıp tribüne döndüler, işler tekrar eski tatsız, arabesk, takımla ve maçla alakası olmayıp kendini tatmin etme derdinde olanları eğlendirme şekline dönüştü. Keşke yine boykot etseler de gelmeseler…

Çevrimdışı Orhan_

Bizim taraftar stad yeni açıldığı zaman çok iyiydi gerçekten. Kabus gibi çöküyordu rakibin üzerine. Takımı da iyi gazlıyorlardı. Dikkat edin içerde kimse duramıyordu karşımızda kolay kolay. Ne zaman ki bazı gruplar protesto olayını bırakıp tribüne döndüler, işler tekrar eski tatsız, arabesk, takımla ve maçla alakası olmayıp kendini tatmin etme derdinde olanları eğlendirme şekline dönüştü. Keşke yine boykot etseler de gelmeseler…

Protestoya başladıkları ve bıraktıkları vakit arasında stat yapıldı. Zamanlama müthiş!.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bizim için için amaç CL de ilerlemeye çalışmak olmamalı. CL de ilerleyebilirsek tadından yenmez ama amaç bu değil.
Asıl her sene CL den gelecek paraya talip olmalıyız, bunun yolu da ligden geçiyor.

Bu nedenle yenilip CL rüyasından uyanmak bizim için en hayırlısı.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Yenilirsek 0 çekeriz o yüzden böyle bi rezaleti yaşamamak adına en az 1 puanımızı alalım kalan maçlar umrumda değil. Önemli olan ligde şampiyon olmak. Elimden gelse gruptan lider çıktığımız sezonda şampiyonlukla değiştirirdim. 4-5 senelik bir seri yapma ve diğer bütün takımları silme şansımız vardı.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

piyanici 11 çıkarıp alex gibi sakatlığını kronikleştirmeyiz umarım
piyanic 11 çıkmamalı aksi takdirde gs maçında oynaması da imkansız olacak

Çevrimiçi Samet Demir

piyanici 11 çıkarıp alex gibi sakatlığını kronikleştirmeyiz umarım
piyanic 11 çıkmamalı aksi takdirde gs maçında oynaması da imkansız olacak
Neden? Pjanic in sakatlığı ne ki? Bu konuda konuşabilmek için elimizde veri var mı?

Ayrıca Alex geçen sene neredeyse koca sene top oynamadı. Ayrıca mukayese ettiğin adamlardan birisi yaz kamp yaptı biriside tatil. İkisi mantıklı mukayese olmaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ALDENYX

Şuan genclik ligi maci var 21 dk  0.0 skor yutupdan canlı
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2021, 18:38:53
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Sakatlık olmasın başka bir beklentim yok şu maçtan.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

Neden? Pjanic in sakatlığı ne ki? Bu konuda konuşabilmek için elimizde veri var mı?

Ayrıca Alex geçen sene neredeyse koca sene top oynamadı. Ayrıca mukayese ettiğin adamlardan birisi yaz kamp yaptı biriside tatil. İkisi mantıklı mukayese olmaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sakatlığının ne olduğunu bilmiyorum farazi konuşuyorum ancak 1 aydır sakat olup 3 gün önceki maça almadığın adamı 11 oynatmazsın
alex'in de sakatlığının ne olduğunu bilmiyorduk, ama belli ki teknik heyette bilmiyormuş ki  15 dakika oyuna ata gele 2 ay iyileştiremedik

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Şu duran top savunmasını bir türlü beceremiyoruz

Etiketler: