Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı Tarih : 15.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 20869 defa] Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Necmi

Valla şu maç 15 gün sonra kondisyonların tavan yaptığı dönem oynansa sağlıklı Vida-Nkoudou-Teixeira olsa çok ama çok farklı olurdu. Haland ve Bellingham hariç ulan ne topçu dediğim 1 oyuncuları yok. Atiba-Larin e artık veda vakti geldi.

Hocanın da ilk Cl maçı ama eksik kaldığı noktalar oyuncu değişiklikleri oldu yine çok geç hamleler yaptı. Sağlık olsun Lizbon, Ajax maçları daha denk olacak.
15 gün sonra ajax a patlarız o zaman :naughty:

Çevrimdışı Orhan_

e iyi oynadı zaten

Çok da güzel oynadı. Benim sorum süreklilik kapsıyor çünkü öncesi var (:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hem hazır değildik hem eksiktik hazır olduğumuzda zımba gibi takım oluruz
atiba yerine salih daha erken girse maçı çevirebilirdik bile

Atiba yerine Salih başlasa da hiç bir şey olmazdı. Salih bence hiç iyi oynamadı, aldığı topların hepsini geriye oynadı.
Bize orada gerektiğinde sertlik katacak topu iyi kullanan Dahoud gibi adam lazım.

Neyse ben CL yi kıstas almıyorum, lig kritik. Bir an önce lig maçına odaklanalım.

Çevrimiçi Necmi

Yatıp kalkıp ersine dua edelim.

?s=20

Adamlar bizim 3 katımız gollük pozisyon üretmiş.

İyi oynasak ne olacak ? Geleceği bitmiş kulübün herkes pjanic 2 ara pas attı diye seviniyor.

Garip.
pjaniç her oynadığı maçta asist yapıyor daha ne yapmalı sence
bizim üç katımız gollük pozisyona girmeleri normal değilmi
avrupada hücum hattı en iyi olan takımlardan biriyle oynadık
tamam iyi takımızda dünyanın en iyi takımı değiliz
sonuçta 2-1 bitti ezilmedik gayette iyi oynadık takım hazır olmadığı ve çok eksik olduğu halde
bir ara dortmund geriye yaslandı

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Koşu Mesafeleri

️ @Besiktas - 114.7 km
🟡 @BVB - 120.1 km

Çevrimdışı Çağrı Öz

Yatıp kalkıp ersine dua edelim.

?s=20

Adamlar bizim 3 katımız gollük pozisyon üretmiş.

İyi oynasak ne olacak ? Geleceği bitmiş kulübün herkes pjanic 2 ara pas attı diye seviniyor.

Garip.

En sevmediğim insan davranış tipi. Yahu bir şeyde yanıldıysan yanıldım diyip kenara çekilmesini bilin. 2 hafta bekleyip ilk yenilginin altına hemen damlayıvermişsiniz. Geçen sezon da şampiyonluk kaybedilsin diye nöbet tutanlar vardı şimdi foruma bile uğramıyorlar. Ego öyle bir bela ki futbol heyecanını yaşamak adına desteklediğin futbol takımına bile hasım yapıyor insanı. Sezonun başından zehir ettin kendine futbol izlemeyi. Ne gerek var bunlara anlamıyorum. Hayata başka dertleriniz mi yok.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2021, 22:33:05 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Kaybedilen bir maçtan sonra aşırı övgüler dizecek değilim, bu vasatı yüceltmek olur. Ancak oyunun olumlu yanlarını da görmezden gelmek olmaz.

Bir Türk takımının bu kadar oturmuş bir oyununu uzun zamandır görmüyordum Şampiyonlar Ligi’nde. Yenilmeden gruptan çıktığımız sezon bile bu tip bir oyun yoktu. Bu bakımdan oldukça sevindim.

Bu takıma form tutmuş bir Alex monte edilebilirse her şey çok farklı olabilir. Bu yüzden yenilgiye rağmen geleceğe dair umudum çok daha yüksek.

Montero ve Salih de bu akşam bence kazanıldı. İlerleyen maçlarda çok işe yarayacaklar.

Ersin de yediği ilk hatalı gole rağmen önemli bir virajı dönmeyi başardı.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2021, 22:22:36 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı Samet Ç

Ersin'in kurtardıklarını Altay veya Uğurcan kurtarsa herkes konuşuyordu şimdi bizim çocuğu konuşan yok. :D

Bu arada ayak konusunda da geliştirmeye başladı kendini.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2021, 22:24:02 Samet Ç ]

Çevrimdışı goktasoktay

pjaniç her oynadığı maçta asist yapıyor daha ne yapmalı sence
bizim üç katımız gollük pozisyona girmeleri normal değilmi
avrupada hücum hattı en iyi olan takımlardan biriyle oynadık
tamam iyi takımızda dünyanın en iyi takımı değiliz
sonuçta 2-1 bitti ezilmedik gayette iyi oynadık takım hazır olmadığı ve çok eksik olduğu halde
bir ara dortmund geriye yaslandı
Abi dün Bayern, Barcelonayı perişan etti. İkinci yarı maçı oyunu rölantiye almasa, hezimet olurdu. Dortmundun gücünü biliyorduk. Zaten yeneriz diyen de yoktu. Alman ligi başka bir dünya. Ligin başında ve tam form tutmamışken bence çok da iyi mücadele ettik.

Pjanic gayet iyiydi. Atiba iyi değildi. Artık bu seviyeleri kaldıramıyor. Maçın başındaki pozisyonları atsak işler çok farklı olabilirdi. Hatta Bats, karşı karşıya pozisyonu atsa yine berabere de bitebilirdi. Ben mutsuz değilim doğrusu. Sıfır çekmeyelim kafi, ligi koyalım ligi.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Hoca çok iddialı inş gerçekleşir

Sergen Yalçın:

İkinci yarı risk aldık. Bu grupta Dortmund’a karşı bu seviyede oynayabiliyorsak bence bu gruptan çıkarız biz. Bu grupta herkese karşı iyi oynarız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Umarım sakatlanan oyuncumuz olmamıştır, bir ara Bats kasığını tutuyordu.

Çevrimiçi levitate

edit: alakasız olacak ama dortmundun forması berbat, pumadan uzak durmak lazım
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2021, 22:33:39 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Hoca çok iddialı inş gerçekleşir

Sergen Yalçın:

İkinci yarı risk aldık. Bu grupta Dortmund’a karşı bu seviyede oynayabiliyorsak bence bu gruptan çıkarız biz. Bu grupta herkese karşı iyi oynarız.
adam ligdeki gibi çıkacağız dedi sözünü tuttu helal olsun valla
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Dortmund mac bittikten sonra statta antrenmana devam ediyor. Adamlar tam panzer

Çevrimdışı Erman1903

İyi mücadele ettik futbol olarak da elimizden geleni yaptık. N'Koudou olsa kontra da kovalayabilirdik, Salih daha erken girebilirdi. Bir iki detayı daha iyi yapsak, şans biraz yanımızda olsa buradan puan da alabilirdik. Takımımızı tebrik ediyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

Mactan once de dedigim gibi; Larin-Meunier imkansiz bir eslesme idi. Fizik (guc, hiz, ceviklik) gucunu kaybettigi bir eslesme. Bu olursa, Larin zaten ise yaramaz. Bu yuzden Nkoudou’nun oynayabilmesi cok onemli idi, cunku hizi ile cok zorlardi Meunier’i. Aynisi Teixiera icin gecerli; dribbling ozelligi, hizi, kisa pasmasmari, kosulari ile Batshuayi’ye cok destek cikabilirdi.

Atiba’nin reaksiyon hizi artik onu bu seviyede getirmez. Lig icin yeterli olsada (ozellikle top bizdeyken), bu seviyede Can veya Salih cok daha mantikli.

Montero’yu cok begendim. Bu macta Nsakala tercihimi anlasam da, Rensch ve Antony’li Ajax’a Ridvan cok daha mantikli olur. Fizik sikinti cekecegi bir rakip yok o maclarda.

Ghezzal bu sene gercekten cok kotu. Hemen toparlamali kendini.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Kendimizi test etmemiz açısından güzel bir maç oldu.

İlk 20 dakikadaki oyun bu seviyelerde başabaş mücadele edebileceğimizi gösterdi ama yediğimiz goller eksiklerimizi net olarak ortaya çıkardı. Maalesef amatörce goller yedik.

Transfer başlığında da zaman zaman yazmıştım, bu takıma net bir stoper gerekiyordu. Welinton ligde oynadığımız oyun için ideal ve yeterli bir oyuncu ama bu seviye ve bu oyun için değil. Bir önceki ŞL maceramızda Pepe'nin katkısı çok büyüktü.

Skor 0-2 olduktan sonra verdiğimiz pozisyonları çok kafaya takmıyorum. Hem devreden hemen önce yenilen gol sebebiyle motivasyonun düşmesi, hem de alınan risk ile açıklanabilecek durumlar.

Dün Barcelona'nın Bayern karşısında düştüğü durumu izledikten sonra bayağı endişelenmiştim ama bizim maç daha dengeli oldu.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi levitate

bu arada bellingham'ın karşısına atibaba'yı koymak iyi bir fikir değildi...

elemanın en büyük hobisi ceza sahasına girmek baba kaç kez kovaladı yetişemedi

Çevrimiçi Necmi

bu maç geçti gitti takımda moral bozukluğu yaratmadı
daha önümüzde 5 maç var. takım bana ümit vadetti
şimdi lige dönelim.
içinden geçmemiz gereken bir antalya var.

Etiketler: