Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı Tarih : 15.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 20879 defa] Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı worns

muhtemelen yeniliriz :) ne oynayacağımızı merak ediyorum. orta saha josef-pjanic-atiba olur gibi. ben olsam rakip geniş alan bırakarak oynadığından sağ tarafa nkodou sol tarafa larin koyardım. ama ghezzal kesme işine hoca girer mi pek sanmıyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

muhtemelen yeniliriz :) ne oynayacağımızı merak ediyorum. orta saha josef-pjanic-atiba olur gibi. ben olsam rakip geniş alan bırakarak oynadığından sağ tarafa nkodou sol tarafa larin koyardım. ama ghezzal kesme işine hoca girer mi pek sanmıyorum.
Ben skordan çok ne oynayacağımızı merak ediyorum. Sergen'in planını görmeyi merakla bekliyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

sanmıyorum

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi Mehmet57

Emre Can, Hazard ve Zagadou’nun olmamasina sevindim

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

reyna harici diğerleri zaten oynamıyordu. bizim eksiklerimiz daha fazla.

Çevrimdışı abdusta

josef vidanın yerine gecmeli.orada necip veya m.topal facia olur.
bu durumda nkodu ve larin yer bulur
saygılar
[ Son Düzenleme: 14 Eylül 2021, 15:19:04 abdusta ]

Çevrimiçi Samet Demir

saygılar
Hem defansı bozalım hem orta sahayı bozalım diyorsun yani. Montero josef kadar stoper de oynar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

hoca 11'de ersin hariç herkes yabancı olacak dedi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Wellinton-Montero ikilisinin oynamasi dogru olur. Necip'in baski altindaki pas hatalari Avrupa'da daha cok ortaya cikar, misal Atleti maci. Lig'de bu baskiyi pek yemiyoruz, ama rakip su an farkli. Montero gibi ayagi duzgun, Atleti ile de Dortmund macina cikmisti daha genc yasta.

Onemli olan rekabeti orta sahada kazanmak. Atiba-Pjanic-Josef uclusu Witsel-Dahoud-Bellingham uclusune fiziki ustunluk kurabilmeli.

Çevrimiçi Mehmet57

Ersin
Rosier-Wellinton-Montero-Nsakala
Josef
Ghezzal-Atiba-Pjanic-Nkoudou
Batshuayi

Bence 11 bu olacak. Belki Mert'i secebilir. Nkoudou'yu kullanmasi daha mantikli olur hizli cikislar icin. Larin Meunier'in karsisinda cok zorlanir, cunku bir nevi fizik ustunlugunu kaybetmis olacak. Nkoudou ise hizi ile Meunier'i cok zorlayabilir.

Çevrimdışı abdusta

Hem defansı bozalım hem orta sahayı bozalım diyorsun yani. Montero josef kadar stoper de oynar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocada planın şiftelerini verdi.josef 2 stoper arasına girecek.defansa yaslanarak oynayacak.
saygılat

Çevrimdışı worns

saygılar

josef'in olmadığı bir orta saha daha büyük sorunlara yol açabilir bana kalırsa.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Larin ilk 11 sanırım.

?s=19

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı KAP

Bu yıl hoca tecube kazansın TD olarak CL havasını solusun, seneye vurur geçeriz
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Marco Rose: "Vodafone Park, Avrupa'nın en gürültülü stadyumlarından biri. Beşiktaş da agresif savunma yapan, hücumda da güçlü bir takım."

Çevrimiçi Necmi

bizim savunmaya agrasif diyorsa birde anadolu takımlarını görsün

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Yarın Haaland'ı kitlersek bişeyler olabilir de bakalım onu yapabilecek miyiz?  :)

Beraberlik güzel sonuç, süpriz bir galibiyet dünyada yankı uyandırır  :biggrinking:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimdışı mellfred

mert’i oynatmamak ayıp olur gibi
ama ersin’i kesmek de mantıklı durmuyor pr açısından
yarın erken bir gol ya da kırmızı kart gibi bir şey olmadıkça başa baş keyifli bir maç izleriz
sakatlık ya da lige tezahür edecek kötü sonuçlar olmadıkça çok da bir beklentim yok
bize cl’de başarıdan ziyade her sene cl lazım
aman bunu unutmadan

Çevrimiçi Necmi

yarın erken bir gol ya da kırmızı kart gibi bir şey olmadıkça başa baş keyifli bir maç izleriz
sakatlık ya da lige tezahür edecek kötü sonuçlar olmadıkça çok da bir beklentim yok
aman bunu unutmadan
erken golü biz atarsaktamı keyifli olmaz :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

aman bunu unutmadan
Kimse aşırı beklenti içerisinde değil  bence. Sergen'in de dediği gibi kendimizi test edeceğiz. Ama hayal de kuruyoruz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: