33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş
33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş Tarih : 17.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Süleyman Özay - Cihan Aydın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9037 defa] 33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%83.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 17.04.2022
Saat : 20:30
Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi
Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Süleyman Özay - Cihan Aydın
VAR : Özgüç Türkalp - Kemal Yılmaz - Can Cengiz
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Başakşehir ve Alanya puan kaybetti. Bu maçı kazandığımızda Avrupa potasi ile farkı eritmiş oluyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Başakşehir ve Alanya puan kaybetti. Bu maçı kazandığımızda Avrupa potasi ile farkı eritmiş oluyoruz.
adananında kaybetmesi lazım başak maçları zaten zor fikstürü üstümüzde bitiremez gibi esas adana önemli

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

adananında kaybetmesi lazım başak maçları zaten zor fikstürü üstümüzde bitiremez gibi esas adana önemli
Onlar da kaybetti.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

dakika 2 ve necip sırıtıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Alex ile Necip cok siritiyorlar. Ghezzal’ida topla bulusturamadik su ana kadar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yahu bu herif ilk yarıdaki maçta kırmızı yedi, yine o yolda gidiyor.
(...)

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Ulan Necip ! Daha 9  dakiakda  necip sari gordu  once hatali pas  verdi topu kaptridi snra bakti  rkaip  tek basinagidecek indirdin hee
Yorgo

Çevrimdışı MUSTAFA_

İyiki Gedson'u aldık. Yoksa Can ile falan olacağı yok bu oyunun  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Şu can teixeira neciple falan bu oyun oynanmaz necip sağ kanattaki rosier'i daha bir kere topla bulusturamadi 30 yaşına geldin şu pas kaliten ne kadar iğrenç ya

Çevrimiçi levitate

batsuya yapılan topa müdahale falan değil net faul
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Canin yaptigina faul verir buna  tehlikeli bolge diye vermez oyle yaratiklar iste bu
Yorgo

Çevrimiçi levitate

neyin faulu vardı orda anlayan var mı

Çevrimdışı tolga1903

En azından şu teixeira ve necip çıkmamalı ikinci yarıya hadi can gibi oyuncun yok mucadele edecek. Neymiş nkudu çok çizgide oynuyormuş isteyince bal gibi de giriyor ceza sahasına. Necip ise sağ kenardan atak yapmamızı resmen engelledi sarısı da var bir zahmet gerekirse josef geriye gelir pjanic falan atarsın

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Oyuncular iki destek görünce hemen rehavete girmişler gibi. Çok kötü bireysel performanslar seyrediyoruz bugün.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: