4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor
4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor Tarih : 11.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Abdullah Bora Özkara - Emre Kargın VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor  [Okunma sayısı 24024 defa] 4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
29 [%82.9]
1 puan
2 [%5.7]
0 puan
4 [%11.4]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimdışı Orhan_

?s=19

Bugün çok çok iyi oynadı, maşallah diyoruz ve nazarlardan koruyoruz :D. Muhteşem...

Çevrimiçi Necmi

Rıdvan'ı çok beğendim. 1-2 maç daha özgüvenle üzerine koyarak giderse çok farklı bir oyuncu olacak.
Özgüvenini kazandıkça repertuarında olan ama henüz görmediğimiz özelliklerini de sergilemekten korkmayacak.

Josef' e ise nazar değmesin şu an en kilit oyuncumuz durumunda.
gerçektenmi sürekli orta sahaya merkeze gelip yerini kaybettiğini bir benmi gördüm
hele bir pozisyonda orta saha göbeğinde top kaybetti koridoru bomboş olduğu için ordan yürüdüler
çok iyi top kesebilir ama bu hataları yaptığı sürece iyi bek olamaz bir gün bu şekilde bir gol yedirmesine bakar

Çevrimiçi Necmi

değişikliklerden sonra kalite düşsede mücadele gücü düşmedi
artık panik oyunu oynamıyoruz çok zor gol yiyen bir takıma dönüşüyoruz golü geçtim
pozisyon bile zor veriyoruz. bırak ceza sahamızı rakip dayak yemeden orta sahaya gelemiyor
batshuai bu ligin birkaç kademe üstünde forvet abuda savaşırdı ama bu başka birşey
pozisyon olsun olmasın her an gol atabilir.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

gerçektenmi sürekli orta sahaya merkeze gelip yerini kaybettiğini bir benmi gördüm
hele bir pozisyonda orta saha göbeğinde top kaybetti koridoru bomboş olduğu için ordan yürüdüler
çok iyi top kesebilir ama bu hataları yaptığı sürece iyi bek olamaz bir gün bu şekilde bir gol yedirmesine bakar

Arkasına adam kaçırmadı, tam tersine çok zamanlamalı bir şekilde rakibine baskıyı önde başlattı.
Topu kazandığımız anlarda ise resmen ipini kopardı gitti ama istediği pasları tam aldığını düşünmüyorum.
Takım oyunumuz oturdukça ödüllendirileceği çok pozisyon olacaktır.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Bu asla şans golü değil. Adam deli gibi pres yapıyor. Ben hayatımda bu kadar çok pres yapan forvet görmedim. Helal sana Batshuayi. Keşke tapun bizde olsa.
seneye hayırlısıyla bizde :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

baaaaaazı sebeplerden ikinci yarı foruma giremedim, şunları yazmak istedim :D

-batsman'in POPOSUYLA gol atması camiamız için bir dönüm noktasıdır.

-rıdvan yine çok iyi oynadı, özgüveni yerindeydi, hoca da sürekli aferin olm dercesine hareketler yaptı

-necip stoperde harikaydı, sertliğini kontrol etse daha da iyi olur, ama şl'de güven olur mu bilmiyorum

-pjanic çok renkli ağlatır

-batsman 16-17 abouyu andırıyor

-can vasat gözüktü ama ilk maçı olur öyle
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Can bir oyuncu ne kadar kötü oynayabilirse o kadar kötü oynuyor. Kırar umarım zincirlerini.
daha 10 gün bile olmadı türkiyenin şampiyon takımına transfer olmuşsun 20 yaşında
oyuncuların ismini ezberleyememişdir. oyuna bile gireceğini düşünmediğin anda dünyada marka olmuş taraftarın
karşısına çıkıveriyorsun yanında oynayanda pjanic bırak oynamayı bayılmadan sahada kalması bile başarı
eve gittiğinde bu akşamdan hatırlayacağı saniye bile olmaz herhalde :D

Çevrimiçi Necmi

pjanic in verdiği pasda top batshuayinin vurması gereken yerde yavaşlıyor
kaleci topu alırım diye çıktı ama top hızını kesdi :D çok usta pas al at pası
ve nihayet karşı karşıyada gol atacak forvetimiz oldu :D

Çevrimdışı Erman1903

daha 10 gün bile olmadı türkiyenin şampiyon takımına transfer olmuşsun 20 yaşında
oyuncuların ismini ezberleyememişdir. oyuna bile gireceğini düşünmediğin anda dünyada marka olmuş taraftarın
karşısına çıkıveriyorsun yanında oynayanda pjanic bırak oynamayı bayılmadan sahada kalması bile başarı
eve gittiğinde bu akşamdan hatırlayacağı saniye bile olmaz herhalde :D

Can'ın geçen sezon ileri pas basarısı %56. Ben 65 diye hatırlıyordum, bu bile merkez oynayan biri için düşük denilebilecek bir rakam - skor üretebiliyorsa kabul edilebilir. 56'nın yüzüne bakılmaz. Topla zorlamalarda da başarı yüzdesi çok düşük. Almanya ligi ve düşen takım olduğundan bunlar biraz yükselecektir, hazırlık maçında çok iyiydi. Toparlarsa merkez için iyi bir tamamlayıcı oyuncu olur ama hazırlık maçı performansından uzak kalırsa yerini kaybedecektir. Yapamazsa da bizim için çok sıkıntı olmaz Atiba-Salih-Ozzy orayı bir şekilde götürür.

Çevrimdışı mellfred

maçı izleyemedim maalesef (...)

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bir tek ben farkettim sanırım geçen sene top ayağımızda olsun, kontrol oyunu oynamak tempoyu düşürme konusunda sıkıntı yaşıyorduk. Ama bu maç 2.yarı az kalsın uyuyacaktım  :lol: Tempoyu güzel ayarladık arada 1 tanede sıkıştırdık 2.yarı. Bunun yüzünden geçen sene çok puan kaybettik, çok kalp krizi geçiriyorduk. Şampiyonlar ligide mevcutken böyle ekonomik oynamayı öğrenmemizi önemsiyorum. Bu kadro kalitemizin yükselmesiyle de yapabildiğimiz bir şeyde olacak tabi.

Josef baba sen nasıl bir adamsın yahu. Gerçekten bence takımın 1 numaralı adamı şuanda önem konusunda. Yaptığı şeyleri onun kadar iyi yapabilecek 2. adam yok şuan takımda. Ligtede yok bu arada.

Teixeira vida vs sakatlıkları maç keyfini arttırmamızı engelledi.Bütün maç ne olur diye düşündüm. Teixeira mevcut kondisyonuyla zaten dortmund maçına çıkamazdı da ama sakatlık durumu umarım hazır olma sürecini etkilemez. Ona rağmen yaptığı aşırtma ne kadar zeki bir adam olduğunu gösteriyor.

Son olarak Batshuayi tam bir 16-17 sezonundaki abou. Bitiricilik konusunda da maalesef öyle  :lol: Ama olsun pozisyona girsin elbet atıcak. Fakat net bir bitirici değil ama bu oyun stilinde yaptığı pres o kadar değerli ki.

Ghezzal sen hala kalptesin  :lol: Sende geç açılacaksın, geçen seneki gibi istatistiklerin olmayacak ama takıma yaptığın katkı hala büyük.

Ben gol yememeyi de çok değerli buluyorum. Olabildiğince az gol yemeliyiz. Geçen sene ligin başlangıcından dolayı da gol yeme oranlarımız yüksek çıkmıştı. Bu sene geçen seneden az yeriz büyük ihtimal.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

maçı izleyemedim maalesef  (...)
Çok şey kaçırdın valla
Futbola doyduk.

Çevrimiçi Necmi

Çok şey kaçırdın valla
Futbola doyduk.
nisbet yapma bir tarafı şişecek :D

Çevrimiçi Necmi

Ben gol yememeyi de çok değerli buluyorum. Olabildiğince az gol yemeliyiz. Geçen sene ligin başlangıcından dolayı da gol yeme oranlarımız yüksek çıkmıştı. Bu sene geçen seneden az yeriz büyük ihtimal.
gol yememeyi değersiz bulan varmı acaba :D

gol yememeyi değersiz bulan varmı acaba :D

Demek istediğim hani 5-1 kazansak o golü niye yedik diyen biriyim ben  :lol: Ki biz aşırı gol yiyen takımız. Eskiden bizim maçlara direk kg var oynanırdı. Ama bunu çevireceğiz gibi. Ondan bahsediyorum kimse tabi gol yemeyi yada atmamayı seçmez bahsettiğim bu.

Çevrimiçi Necmi

Demek istediğim hani 5-1 kazansak o golü niye yedik diyen biriyim ben  :lol: Ki biz aşırı gol yiyen takımız. Eskiden bizim maçlara direk kg var oynanırdı. Ama bunu çevireceğiz gibi. Ondan bahsediyorum kimse tabi gol yemeyi yada atmamayı seçmez bahsettiğim bu.
eskiye bakacaksak eskiden namağlup şampiyon olmuştuk

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimdışı mellfred

Çok şey kaçırdın valla
Futbola doyduk.
(...) izledim gerçekten keyifmiş