3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük Tarih : 28.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Onur Özütoprak VAR : Hakan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 21231 defa] 3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%81.5]
1 puan
1 [%3.7]
0 puan
4 [%14.8]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 28.08.2021
Saat : 21:45
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Onur Özütoprak
VAR : Hakan Ceyhan - Ceyhun Sesigüzel
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı zafkan

Araya girmeden önce mutlak 3 puan lazım. Saldır Beşiktaşım oooleeeeyyyy.
Mutlu olmak için 1-Kendinize karşı dürüst olun, 2-Asla pişman olmayın, 3-Sevgi dolu olun, 4-Anı yaşayın ve 5-Aldığınızdan fazlasını verin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zor maç olarak gördüğüm ilk maç geldi. Bu maça rakibin de durumuna bakarak beraberlik iyi sonuç olur gibi görünüyor. Ancak ev sahibi olduğumuz için sürpriz bekliyorum. Şu aşamada yeni oyuncuları sisteme monte etmek sonuçlardan daha önemli.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Gaziantep'e kaza bela 1 tane atıp galip gelsek şu maça 1 puan yazabilirdim. Ama bu sefer kazanmak zorundayız. En azından yenilmeyelim. Çok zorlanırız yine ama 0.5- 0 yensek yine okey. Aynı yorumu gaziantep için yazdım ynaılmadım büyük ihtimal bu maç içinde yanılmam. İyi oyun falan beklemiyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Geçen senin intikamını alacaz bu maçta ne zorlanması falan.

Sergen hocam boşuna söylemedi.

GÖRECEĞİZ BAKALIM CUMARTESİ NE OLACAK!....

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Bu maç bence beklenenden kolay geçecek

Çevrimiçi Necmi

Zor maç olarak gördüğüm ilk maç geldi. Bu maça rakibin de durumuna bakarak beraberlik iyi sonuç olur gibi görünüyor. Ancak ev sahibi olduğumuz için sürpriz bekliyorum. Şu aşamada yeni oyuncuları sisteme monte etmek sonuçlardan daha önemli.
antepi yenseydik bu maça zor gözüyle bakardım ama geçen seneden sonra bu maçı farklı kazanmaları lazım
sergen yine saplantılı kadro çıkartmazsa sahaya bu maç zor falan olmaz
kimse birşey demiyor ama larin alex batsmen senin gol atabilecek bütün adamların kulübedeyken maça çıkıyorsun son çeyreğe kadarda yararlanmak aklına gelmiyor sonra içeri alırken ghezzal çıkarıyorsun hata üstüne hata yaptı beraberlik iyi sonuçtu gol atacak adamları yoktu yoksa yenilirdik

Çevrimiçi Necmi

Gaziantep'e kaza bela 1 tane atıp galip gelsek şu maça 1 puan yazabilirdim. Ama bu sefer kazanmak zorundayız. En azından yenilmeyelim. Çok zorlanırız yine ama 0.5- 0 yensek yine okey. Aynı yorumu gaziantep için yazdım ynaılmadım büyük ihtimal bu maç içinde yanılmam. İyi oyun falan beklemiyorum.
batsuayi kulübede oturtup kenanla başlarsa yanılmazsın tabi

Çevrimdışı haluk.m

1-0 Olsun, bizim olsun'a geldiysek farklı skorla kazanma ihtimalimiz az değil.
Beklentiye girdiğimiz maçlarda kötü, beklentisiz ya da bir şekilde geçelim dediğimiz maçlarda daha iyi oynuyoruz.
Umarım Rize maçını unutturacak bir maç olur.  Daha fazla puan kaybetme lüksümüz yok, her ne kadar ligin başı dense de renkliler ittirilirken puan kaybetmemeliyiz.

Çevrimiçi Necmi

1-0 Olsun, bizim olsun'a geldiysek farklı skorla kazanma ihtimalimiz az değil.
Beklentiye girdiğimiz maçlarda kötü, beklentisiz ya da bir şekilde geçelim dediğimiz maçlarda daha iyi oynuyoruz.
Umarım Rize maçını unutturacak bir maç olur.  Daha fazla puan kaybetme lüksümüz yok, her ne kadar ligin başı dense de renkliler ittirilirken puan kaybetmemeliyiz.
rize maçını neden unutmak istiyorsun 🤔

Çevrimdışı can1903

batsuayi kulübede oturtup kenanla başlarsa yanılmazsın tabi
seni duymuş hoca abi, batshu ilk 11 @Necmi
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

seni duymuş hoca abi, batshu ilk 11 @Necmi
giden iki puanı geri getirmez bu can
Öyle kadro çıkardıki gol atacak adamlar kulübede maçı izledi

Çevrimdışı haluk.m

rize maçını neden unutmak istiyorsun 🤔

Gaziantep yerine Rize yazmışım :)

Kötü oyun ve Nsakala'nın üzücü sakatlığı nedeniyle unutmak istiyorum.

Belki mümkün değil ama bir Beşiktaşlı olarak, her maç farklı galibiyetimizi görmek istiyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Karagümrük de bayağı kan kaybetmiş.

Borini, N'dao, stoperler falan bayağı ayrılanlar var.  Ama Ahmed Musa gelmiş, tehlikeli topçu, karşısında Rıdvan oynayacak, umarım geçit vermez.

Ne olursa olsun zor takım, disiplinli oynuyorlar.

İnşallah daha tempolu bir top oynarız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Alex-Batshu ilk 11 Necip stoper gibi duruyor şuan.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Gecen haftanin acisini cikartiriz gibi, icerdeki Hatay macindaki bogucu baskiyi bekliyorum takimdan ozellikle ilk yarida. Erken gelecek bir gol ile 5’e gideriz.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Gecen haftanin acisini cikartiriz gibi, icerdeki Hatay macindaki bogucu baskiyi bekliyorum takimdan ozellikle ilk yarida. Erken gelecek bir gol ile 5’e gideriz.
Atma şu zehirli oku Reis.
Beraberlik olmasın sonra

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mellfred

muhakkak !

Çevrimdışı can1903

Beşiktaş futbol takımı iç saha maçına gri formayla çıkamaz, çıkmamalı. Bu ne rezillik yahu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: