3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük Tarih : 28.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Onur Özütoprak VAR : Hakan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 21097 defa] 3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%81.5]
1 puan
1 [%3.7]
0 puan
4 [%14.8]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı 38life

Teixeira'ya o bölgede şut şansı verirsen yazar. :) İyi oldu siftahi yapması. Darısı Batshuayi'nin başına.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

Alex Teixeria’nın transfer sebebi işte bu gol.

Sıkışan, duran oyunda kilit açması.

Hala fiziksel olarak eksikliği var ancak söylendiği gibi “form geçici, klas kalıcıdır”

Demiş tuna Akdemir.
Doğru da söylemiş

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

İyiyiz ama savunma güven vermiyor. İkiyi bulup rahatlasak iyi olur

Çevrimdışı 38life

Batshuayi'nin ihtiyacı olan şey birazcık futbol şansı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cücü ve kararları olmasa daha fazla gol atardık. Şanssızlık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Takım daha oturmamış.
Acilen 2'yi bulup rahatlamak lazım.

Çevrimdışı levent14

Batsu klasik kavuracak ligi görün bak...

Ghezzal için tek birşey demek istiyorum..Bu ligin çok üzerinde futbolcu

Çevrimdışı can1903

Batshuayi takıma tam alışsın %100 hale gelsin rekor kırar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kaan1903

Çok can yakacağız çok maşallah takıma daha da iyi olacak   

Çevrimdışı Berkovic1903

Gayet iyi oynuyoruz su ana kadar

Karagumruk ligin kuvvetli ekiplerinden, sahalarindan cikarmadik ilk yari boyunca

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Milli maç arasına kadar takımı eleştirmek çok doğru olmaz.
Bu nedenle bugün öyle ya da böyle kazanalım, lig bizim için sonra başlayacak.

Çevrimdışı worns

yine kopuk kopuk oynadığımız bir maç. aslında orta saha hiç oturmamış durumda ama yine de bol bol ürettik keza ön taraf çok yetenekli gözüküyor. michynin girdiği pozisyonların çoğu başka bir santraforla pozisyon bile olmazdı. teixeira hiç hazır değil ama tek fırsat buldu yazdı. sezonun ilk bölümünde de bu parça parça oynadığımız durum normal bir kaç hafta sonra epey iyi şeyler olacak gibi gözüküyor, sahadaki hücumcuların vaatleri muazzam.

olumlu gördüğüm şeyler, rosier'in fiziksel olarak toparlanmaya başlaması, onun da katkısıyla ghezzal'in açılmaya başladığını görmemiz, rıdvan'ın sakatlığından bu yana en iyi 45 dakikasını oynaması.

ikiyi atsak güzel olurdu o kadar ekstra pozisyon çıkartmışken. savunmadaki arızalar klasik. bir süre daha 1-0 götürürsek alan bulmaya başlarız ki alan bulduğumuzda tehdit gücümüz daha da yükselecek. nkodou'yu da bi aralar kullanmak lazım karagümrük mesafeyi genişletince.

Çevrimdışı mellfred

ilk yarı 4 olabilirdik
umarım 2’yi de bir an önce buluruz

Çevrimdışı goktasoktay

İzlediğim kadarıyla, fizik kondisyon yerine gelmeye başlamış. Baya tempoluyduk ilk yarı. İnşallah erkenden fişi çeker de rahat oynarız kalanını..

Alexin maç eksiği belli oluyor ama işte yıldız oyuncu budur dedirtti. Muhteşem vurdu.

Batsman ı beğendim, takımla uyumu arttıkça çok daha iyi olacak. Ben de çok gol atacağını düşünüyorum. Siftahı yaparsa bu maç, rahatlayacaktır. Golcüler için kapıyı açmak önemli, yoksa strese giriyorlar.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı goktasoktay

yine kopuk kopuk oynadığımız bir maç. aslında orta saha hiç oturmamış durumda ama yine de bol bol ürettik keza ön taraf çok yetenekli gözüküyor. michynin girdiği pozisyonların çoğu başka bir santraforla pozisyon bile olmazdı. teixeira hiç hazır değil ama tek fırsat buldu yazdı. sezonun ilk bölümünde de bu parça parça oynadığımız durum normal bir kaç hafta sonra epey iyi şeyler olacak gibi gözüküyor, sahadaki hücumcuların vaatleri muazzam.

olumlu gördüğüm şeyler, rosier'in fiziksel olarak toparlanmaya başlaması, onun da katkısıyla ghezzal'in açılmaya başladığını görmemiz, rıdvan'ın sakatlığından bu yana en iyi 45 dakikasını oynaması.

ikiyi atsak güzel olurdu o kadar ekstra pozisyon çıkartmışken. savunmadaki arızalar klasik. bir süre daha 1-0 götürürsek alan bulmaya başlarız ki alan bulduğumuzda tehdit gücümüz daha da yükselecek. nkodou'yu da bi aralar kullanmak lazım karagümrük mesafeyi genişletince.
Rosier seyirciyi bulunca gaza gelmiş bence biraz da

Diğer konularda da sana katılmamak elde değil..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Alex 6 ay top oynamamış ama çaktı golünü. Helal olsun. Ghezzal'ın geçen maç dahil 3. asistlik pası hiç oldu. Canları sağ olsun. Rosier kendine gelmeye başlamış. Larin geçen seneden sonra iyice öz güven kazanmış. Elimizde tutmamız gerekiyor bu Kanadalıyı. Bats bu ligin içinden geçer gibi bi görüntü veriyor. Adam hem hızlı, hem mücadeleci, hem topa iyi vuruyor, defansı yıpratıyor. Vida güven veriyor ama Welinton hala bomba gibi geliyor bana :D.  Rıdvan da iyi şu ana kadar. Salih henüz alışamadı galiba bize. O da haklı, ilk kez büyük bir takımda oynuyor  :evillol:
Karagümrük çok pas yapıyor vs ama paso stoper kaleci ve kendi sahasına giren elemanlarıyla. Biz arkadaki hızlı elemanlarına alan vermezsek bizim kaleyi rüyalarında görürler. Bunu 1 kez yaptılar az kalsın gol yiyecektik. Dikkat etmek gerek.
Ersin'in de ters ayakta yaptığı kurtarış iyiydi..

Çevrimdışı can1903

Can, Salihten formayı alır bu arada.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı worns

Rosier seyirciyi bulunca gaza gelmiş bence biraz da

Diğer konularda da sana katılmamak elde değil..

doğru, iç saha maçlarında ekstra eforla oynayacağını hissettik  :)

Etiketler: