2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş
2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş Tarih : 21.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 21278 defa] 2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
27 [%93.1]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%6.9]

Toplam Oy Verenler: 29

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Zafer55

Çevrimiçi Samet Demir

Batsman ve teşeyra gol atsın. Asistinide rıdvan yapsın.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

geçen maçın takımı+rıdvan çıksın.

antep bütün planını, topu bize bırakmak ve kapanmak üzerine yapacaktır. bulut'un topla bir alakası olacağını sanmıyorum. beklerin arkasına sarkıtabilecek kontra oyuncuları var. geçen sene içerdeki maçta yine benzer bi planla karşımızda olan antep'e karşı topun kıymetini bilerek oynamıştık, sol bekte rıdvan çıkmış ve takımın pas kalitesini yükselten başka bir unsur olmuştu. rıdvan-nsakala değişikliği topun büyük yüzdeyle bizde kaldığı maçlarda pas oyununu rahatlatıyor, geriden çıkış seçeneklerimizi arttırıyor, pas bağlantılarında basit hata oranı düşüyor. o maç beklentilerimize göre çok rahat geçmişti.

yine aynı sakinlikle oynamayı başarırsak kazanırız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı MUSTAFA_

5 atacağız,,
Ben o kadar rahat değilim. Kadro kalitesi olarak iyiyiz ama daha uyum konusunda ne durumda olduğumuzu bilmiyoruz. Yeni transferleri takıma entegre etmek lazım. Ayrıca kondisyon konusunda daha başlangıç seviyesindeyiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Ben o kadar rahat değilim. Kadro kalitesi olarak iyiyiz ama daha uyum konusunda ne durumda olduğumuzu bilmiyoruz. Yeni transferleri takıma entegre etmek lazım. Ayrıca kondisyon konusunda daha başlangıç seviyesindeyiz.
Rakipte cok eksik var, bende farkli kazaniriz diye dusunuyorum acikcasi. Antep cok kotuydu gecen hafta, karbonat topu bize birakip geri cekilecektir. Ilk golu erken bulabilirsek farka gidebiliriz. Hadi insallah, bol sans Besiktas’im.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Rakipte cok eksik var, bende farkli kazaniriz diye dusunuyorum acikcasi. Antep cok kotuydu gecen hafta, karbonat topu bize birakip geri cekilecektir. Ilk golu erken bulabilirsek farka gidebiliriz. Hadi insallah, bol sans Besiktas’im.
Rakibin de bize sıkıntı çıkaracak oyuncuları var. Kontrayı düşünecekleri açık. Umarım erken gol/goller buluruz ve rahat bir maç izleriz de yeni transferleri sahada daha çok izleme fırsatı bulabiliriz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Herkes çok rahat ama bu takımdan geçen sene 3 ondan önceki sene de 3 falan ymeiştik galiba.
Gaziantep deplasmanı bize hep ters geldi.
O yüzden çok zor maç oalcaktır. Takım daha hazır dğeil. 0,5 - 0 olsun yeterli.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kazasız belasız geçelim bu maçı da. Batsı oyuna almak istedigimizde kenan çıkacağı için iki değişiklik yapmak zorundayız. Şu kural o kadar sacma ki.

Çevrimdışı Zafer55

Kazasız belasız geçelim bu maçı da. Batsı oyuna almak istedigimizde kenan çıkacağı için iki değişiklik yapmak zorundayız. Şu kural o kadar sacma ki.
Batsuyu oyuna almak için , Nkoudu veya gezall ı çıkartır hoca..kenan da çıkanın yerine kanata geçer.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Batsuyu oyuna almak için , Nkoudu veya gezall ı çıkartır hoca..kenan da çıkanın yerine kanata geçer.
Ben de onu düşündüm ama hoca sanki Kenanı kanat rotasyonunda kullanmayı düşünmüyor gibi hiç.

Çevrimdışı tolga1903

İşte bu yüzden eli yüzü düzgün yerli stoper gerekiyor bize. Yoksa bu allahın belası kural yüzünden çok sıkıntı çekicez biz bunu çıkaranlara lanet olsun

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ben de onu düşündüm ama hoca sanki Kenanı kanat rotasyonunda kullanmayı düşünmüyor gibi hiç.
Kanata Faiki alır o şekilde çözeriz yerli işini
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ghazzal çıkarsa Faik girer abi bence geçen hafta olduğu gibi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tolga1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu Nsakala'yı izlemek zorunda mıyız?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Bu Nsakala'yı izlemek zorunda mıyız?
kötü oynamıyor şu an ama her an kendi kalesine şut çekecekmiş gibi bir havası var

Çevrimiçi mellfred

rosier ve takım kötü başladı