1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor
1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor Tarih : 13.08.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Zorbay Küçük - Kemal Yılmaz - Hakan Yemişken - Burak Pakkan VAR : Ümit

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 13481 defa] 1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı worns

Boşuna demedik bu nkodounun hakkını vermiyorsunuz geçen senenin sonunda en istim üstündeki adamdı diye :) tahmin ettiğim gibi en etkililerden biri ve goldeki aksiyonu da çok güzeldi

Çevrimiçi kahyaoglueren

Zemin berbat bu arada. Umarım sakatlık olmaz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ne'kodu  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Çevrimiçi mellfred

zemin berbat iyi görünüyor olması yanıltmasın

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vida bugün çok mesai yapacağa benziyor...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı XiaoHan

baiano nsakala ve vidaya yaptığını bizden biri yapsa 2. sarıdan atılırdı kesin
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi levitate

o nasıl pas kenan atibaya atsan gol
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ya nsakala derdin ne abi çözelim sorunun ne senin bu herif 2 maç daha taraftar önünde oynasın her maç ıslıklanır

Çevrimdışı worns

Takımda fizik olarak kendine gelmemiş en az 6 7 oyuncu var bu arada. Umarım bi sakatlık çıkmadan maçı koparırız.istim üstünde bi kaç arkadaşımızı saymazsak kötüyüz. Oyun alışkanlıklarımız sayesinde etkili olduğumuz sekanslar var

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Kenan bence istenilenleri yapıyor. Savaşıyor yerden havadan güzel servisler de yaptı. Arkasında Teixeira yla da çok verimli olacaktır. Nkoudou harika gol attı ama şimdi maç boyu sağa çekip vurmasını hocanın engellemesi lazım. 1-0da durmamamız, daha acımasız olmamız lazım rakiplere.

Salih de gayet ozguvenli gözüküyor ancak takıma alışması lazım. Daha zamana ihtiyacı var.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sabo'ya kırmızı nerede ey hakemlik yaptığını sanan şahıs  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Sabo atılmalıydı. İlk sarısı bile tartışmalıydı ama ikinci sarısı net atlandı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Türk futbolunun katili Alper gibi saçma işlerin peşinde koşan futbolcu olduğunu sananlar ve onlara para yedirenler  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha çok eksiklerimiz var  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi qp 383

Kenan'ı beğendim iş yapar gibi. Salih biraz yavaş geldi bana.
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

salih bayağı iyiydi

genel bir temposuzluk var onun dışında bir sıkıntı göremedim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Takimda bir dikkatsizlik var. Ozellikle Kenan ve Wellinton. Wellinton ilk 13 dakikada 2 kritik hata yapti. 41.dakikada topu yok yere taca atmasi Remy’e pozisyon olarak dondu.

Kenan iyi isler yapmaya calisiyor, ama kafasini biraz daha maca vermeli. Ghezzal’in o pasini kontrol etse 100% gol pozisyonu.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kenan'a kötü demiştik.
Baya baya iyi oynuyor.
Nazar değmesin.

Atiba ve Welinton çok hazır gelmedi bana. Zaten rotasyonda olacaklar şu 2 haftayı idare edelim yeterli. Salih ve Ghezzalın da zamana ihtiyacı var. Biraz daha form tuttuktan sonra daha farklı olur. Kenan rotasyonda  işimizi görecek gibi ancak fiziksel olarak yeterince yırtıcı değil.  Batshuayi, Alex ve Larin olsa çok bambaşka bir ilk yarı izleyebilirdik. İnşallah 1-2 haftaya izleriz.

Çevrimdışı Sinan23

Takımın sağ tarafı (ortadan ikiye bölerek, en geriden en ileriye) temposuz.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Biraz fiziksel olarak eksiğiz. Özellikle rosier ve ghezzalde tempo eksikliği var. Sezon başı ve yeni gelmeleri bunda etkilidir diye düşünüyorum.

Kazasız atlatmak önemli.