Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 363297 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adam kelimesinin Brezilyalı karşılığı Josef

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hikaye ne kadar doğru bilmiyorum ama bilenler aydınlatabilir.
Josef'i menjaeri önce febeye önermiş, onlar düşünmediğini söyleyince geseye önermiş.
gese de istemeyince bize önerilmiş diye duymuştum.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Josef'i menjaeri önce febeye önermiş, onlar düşünmediğini söyleyince geseye önermiş.

Bu bilgiyi fenerin forumunda da okumuştum.Doğru olabilir.
Hatta cogu zamanda yazıyorlardı " Bize önerildiğinde almamız lazımdı " felan diye.
İyi ki de almamışlar.  :biggrinking:

Çevrimdışı tuncaboylu

"Siyah beyazlılarda Dortmund maçının primi belli oldu.

Fanatik'in haberine göre idareciler, teknik ekip ve futbolcuları bu karşılaşmaya motive etmek için bu maçın kazanılması halinde UEFA’dan gelecek galibiyet priminin yarısını takıma vermeyi kararlaştırdı.

Grup maçlarında her galibiyet başına 2.8 milyon Euro (yaklaşık 28 milyon TL) verilen Devler Ligi’nde Kartal, eğer Dortmund’u devirirse yaklaşık 14 milyon TL’lik gelir takıma dağıtılacak."

Yönetim değişti, Şampiyonlar Ligi'nde alınan puanlarda gelen paranın yarısının futbolculara dağıtılması saçmalığı bitmedi.

Ya bir futbolcuyu şampiyonlar ligi maçına motive etmek için fazladan para vermeye ne gerek var?

Şampiyonlar Ligi maçında ben para verip izlerken stadda motive oluyorum, oyuncular para almadan olamıyor mu?

Bir galibiyete 1.5 milyon Euro prim konuşuluyor, adam başı 700 bin lira. CL maçına bu parayı verirsen, bu adamlar Lig maçına nasıl motive olacaklar?
[ Son Düzenleme: 14 Eylül 2021, 14:01:55 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Nereye önerildiyse önerildi sonuçta bize geldi ve kan uyumu uyuştu.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şampiyonlar Ligi maçında ben para verip izlerken stadda motive oluyorum, oyuncular para almadan olamıyor mu?

Bir galibiyete 1.5 milyon Euro prim konuşuluyor, adam başı 700 bin lira. CL maçına bu parayı verirsen, bu adamlar Lig maçına nasıl motive olacaklar?

Aşırı saçma bir karar olmuş. Gruptan cıkmaya su kadar primi anlarım da maç başı biraz saçma bir karar olmuş.
Diğer maçlarda da beklenti olacak şimdi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Eğer bu şekilde ise primde her zamanki gibi geri kalmış 3. dünya ülkeleri modunda b.kunu çıkarmışız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nereye önerildiyse önerildi sonuçta bize geldi ve kan uyumu uyuştu.

beklenmedik şaşırtıcı, çarpıcı, süper bir tespit.

Çevrimdışı sozkul

Eğer bu şekilde ise primde her zamanki gibi geri kalmış 3. dünya ülkeleri modunda b.kunu çıkarmışız.

Rezalet, ne denebilir başka!

Çevrimdışı sametbagan

Fanatik'in haberine göre idareciler, teknik ekip ve futbolcuları bu karşılaşmaya motive etmek için bu maçın kazanılması halinde UEFA’dan gelecek galibiyet priminin yarısını takıma vermeyi kararlaştırdı.

Grup maçlarında her galibiyet başına 2.8 milyon Euro (yaklaşık 28 milyon TL) verilen Devler Ligi’nde Kartal, eğer Dortmund’u devirirse yaklaşık 14 milyon TL’lik gelir takıma dağıtılacak."

Yönetim değişti, Şampiyonlar Ligi'nde alınan puanlarda gelen paranın yarısının futbolculara dağıtılması saçmalığı bitmedi.

Ya bir futbolcuyu şampiyonlar ligi maçına motive etmek için fazladan para vermeye ne gerek var?

Valla kendi adıma ben bu maçı hedef seçmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Sergen hocamızın dediği gibi bu maçlar bizim test maçlarımız

Ben 2-1 veya 3-2 mağlubiyet bekliyorum gerçekçi olmamız gerekirse.

Beraberlik bizim için altın değerinde olur.

O yüzden prim işini ,galip gelmemiz durumunda guruptan çıkmayı garantileyeceğimiz maça bırakmalıyız.

Sanırım başkanda benim gibi düşünüp prim koymuş olabilir. :D

Çevrimiçi Necmi

Rezalet, ne denebilir başka!
prim koyacaksan gruptan çıkmaya koyarsın

Çevrimiçi Samet Demir

Şu paralara bak yav. İnanılır gibi değil. Moralim bozuldu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Prim işine hepten karşıyım. Futbolcunun sözleşmesine koyarsın ne koyacaksan ayağını yorganına göre uzatırsın. Gerçi sözleşmelerde pek yorgana göre yapılmıyor.

Çevrimdışı worns

tamamen katılıyorum. böyle olunca takım varını yoğunu cl maçına yığıyor. grupta toplayacağımız puanı kesinlikle artırıyor bu tür motivasyon hamleleri ama dönüşlerde de çok puan bırakıyoruz.

çektiğimiz grup ve akıllardaki 17-18'deki grup performansı cl'ye bakışımızı yine bir tık olması gerekenin ötesine geçirdi bence. hem hoca hem yönetim nezdinde söylüyorum bunu. yönetimin aklında orman döneminde yapılanı yapmak var. sergen'in aklında da hem güneş gibi gruptan çıkmak hem de belki kendini avrupa'da göstermek var. kurada da enerjiyi yığarsak çıkabilirz tadından bi grup çektik. bazen diyorum man city-psg grubuna düşsek clde daha az yıpranırdık.

neyse ki rotasyonumuz fena değil bu sene. anadolu takımları da pek hırpalayacak gibi gözükmüyor. umarım enerji dağılımı konusunda bir zamanlar yaptığımız hataları yapıp aynı sonuçları almayız. bu sene takımın genel seyri açısından cl merkezli bakılabilecek bi sene değil esasen.

Çevrimiçi murat

Ligi boşvermiş havası ne futbolcularda ne sergennhocada yok. Şenol güneş ile sergen yalçın arasındaki fark bu. Şenol hoca hiçbir zaman beşiktaşı ön plana koymadı kendi kariyerini düşündü. Beşiktaşla şampiyon olarak bir eksiğini tamamladı sonra uygun grup ile şampiyonlar ligine odaklandı. O macera bitince geçmişten gelen fenerbahçe savaşına girişti. 3. Şampiyonluğun kaçışı direk şenol güneşe yazar fikret orman o, bu, şu değil.Sergen hoca şampiyonlar liginde başarılı olmak istiyor ama tek hedef olarak görmüyor. Dordmund maçında absürd sonuçlar veya oyun olmadıkça ben ardından gelen lig maçında gayet rahat bir galibiyet bekliyorum.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı celiker1

Yarın olsada maça gitsem  diye sabırsızlanıyorum.Bu sene tam "Aşığım sana doyamıyorum" modundayım.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi murat baltacı

Ben Şenol Güneş dönemindeki gibi şampiyonlar ligi geçireceğinlmizi düşünüyorum hem hoca hem hem kadro aynı havayı veriyor tek eksiğimiz Pepe gibi sağlam stoper en azından vida olsa iyi olurdu wenilton bu seviyede yapabilir bizi.

Hangi durumlarda Avrupa ligine kalıyoruz peki üçüncü olursak mı?
Bu kadro UEFA kupasıni almaya aday bence.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben Şenol Güneş dönemindeki gibi şampiyonlar ligi geçireceğinlmizi düşünüyorum hem hoca hem hem kadro aynı havayı veriyor tek eksiğimiz Pepe gibi sağlam stoper en azından vida olsa iyi olurdu wenilton bu seviyede yapabilir bizi.

Hangi durumlarda Avrupa ligine kalıyoruz peki üçüncü olursak mı?
Bu kadro UEFA kupasıni almaya aday bence.
Sergen bu konuya değinmişti. Şampiyonlar Ligi'nde devam etmek dışında bir hedefimiz yok. Avrupa Ligi'ne devam edersek bizim için çok yıpratıcı olur. Kesinlikle devam etmeyi istemeyiz dedi. Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Lig bizim için çok daha fazla değerli.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sergen bu konuya değinmişti. Şampiyonlar Ligi'nde devam etmek dışında bir hedefimiz yok. Avrupa Ligi'ne devam edersek bizim için çok yıpratıcı olur. Kesinlikle devam etmeyi istemeyiz dedi. Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Lig bizim için çok daha fazla değerli.

UEFA Kupası mı Lig şampiyonluğu mu peki ?  :biggrinking:

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Avrupa Ligi'ni kazanacaksak, Avrupa Ligi daha önemli.

Avrupa Ligi şampiyonu CL'ye direkt ve birinci torbadan giriyor, Türkiye ligi şampiyonu ön eleme oynuyor.

Yalnız bu sene CL'den Avrupa Ligi'ne gidenler için ekstra bir tur olacak, Avrupa ligi grup ikincilerinden biriyle fazladan tur oynayacak.

Çevrimiçi Necmi

şampiyonlar ligine devam etmek tabiki hedef olmalı sonuna kadar :D
ama avrupa ligini alabilecek bir kadromuz var bu kafa doğru kafa değil
her iki ligide götürecek kadromuz var

Çevrimiçi Necmi

Avrupa Ligi'ni kazanacaksak, Avrupa Ligi daha önemli.

Avrupa Ligi şampiyonu CL'ye direkt ve birinci torbadan giriyor, Türkiye ligi şampiyonu ön eleme oynuyor.

Yalnız bu sene CL'den Avrupa Ligi'ne gidenler için ekstra bir tur olacak, Avrupa ligi grup ikincilerinden biriyle fazladan tur oynayacak.
fazla maç para ve puan demektir en çok ihtiyacımız olan şey
alacağımız puanlar bizim ilerki yıllarda eşleşeceğimiz takımları belirliyor
gerçektende avrupa liginde sonuna kadar gidecek durumumuz var.

Çevrimiçi Necmi

Etiketler: