31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 21.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 43449 defa] 31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%57.1]
1 puan
2 [%14.3]
0 puan
4 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı can1903

Hakeme dikkat.. ilk dakikalarda önemli oyunculara sarı gösterip oyun iştahımızı kesebilir.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Ljajic, sene basindan beri triplerinle on plana ciktin...

Yine buyuk bir sans geldi ayagina, su macin adami ol ve affettir kendini be kocum.

Vida'nin kornerden golu var insallah.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nsakala umarım kariyer maçı oynarsın.

Çevrimdışı Erman1903

Beklediğim gibi Caner ile başlıyorlar, Şamata da bonus oldu. Orta saha Gustavo-Sosa/Ozan-Pelkas bekliyordum Kahveci koymuşlar.

Maça galibiyet parolasıyla başlıyor gibiyiz, gol veya goller bulmadan topu bırakacağımızı sanmıyorum. Haydi bakalım gazamız mübarek olsun :)

Çevrimdışı kahyaoglueren

Serdar abubakar üzerinde maç başında yine sertliğini gösterir. Nasil olsa görünmez hakemler görmüyor. Umarim abubakar geri adım atmaz.

Onun dışında her zamanki fb taktiği. Futbolla kazanmayacaklari zaman gererler ortamı. Rosier biraz daha sakin kalmalı.

Istahli ama akıllı oynamalıyız.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı can1903

100 ₺ MS2 - 100 ₺ MS0 attık.. Bizden bu kadar gerisi topçularda :)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 18:59:14
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Attığımız gol, yediğin ofsayt olsun Beşiktaş'ım .

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı yaço58

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yaço58

Nsakala yine adamını kaçırdı aynı hataları başak maçında yaptı ya inanılmaz

Çevrimdışı ferdi1903

Buldumuzu atmamiz lazim gol yiyecegimiz kesin

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nsakala yediriyordu. Ofsayti bozup gec hateketleniyor.

Bu arada ikili mucadelelerde daha sert olmamiz gerek.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Nsakala sov basladi, yedirecek illa
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı yaço58

Hiçbir faulumuzu bilerek vermiyor hakem

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Hakem bu kadar belli etme be bari