25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 15.02.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - İbrahim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 27685 defa] 25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
3 [%23.1]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı mourinho1903

Pek etliye sutluye karismasa ve bizim ligimizde Avrupa'daki gibi mac yonetmese bile benim ligde tam tamina guvendigim tek hakem acikcasi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk on bir belli oldu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

İlk on bir belli oldu.

ljajic'te 11 yerleşti iyice hmm
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

kar şiddetlendi sonra durdu, kafası güzel galiba
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Budur iste! Besiktas'in  futbolcusu  hele ozkaynaktan  gelme  futbolcusu  boyle konusur, konusmakla kalmaz buna inanarak konusur!!

Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Kalecı Nordfelt sakat degılmıs .. Allah  Allah yaa.. bak sen su  ise  ..  Ugurcan ve Boffenden sonra bugun de  o  panter  kesilecek  sanirim...
Yorgo

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kalecı Nordfelt sakat degılmıs .. Allah  Allah yaa.. bak sen su  ise  ..  Ugurcan ve Boffenden sonra bugun de  o  panter  kesilecek  sanirim...

Bence kaleci performanslarından ziyade ülkemizde gol vuruşunda kalite eksikliği var. Bak elin oğlu burdaki efsanelere avrupada 3-4 atıp gönderiyor. Abuş'un kadıköydeki ilk golündeki gibi çak da çıkartan oluyor mu bak.  :D
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Zemin korkulan gibi değil. Iyi gözüküyor. Dun bizim antremanda şartlar daha ağırdı. Iyi veya kötü bir oyunla 3 puan alıp araya girelim.

Ghezzal ve Rosier sınırda sari yerlerse içerideki denizlispor maçında olmayacaklar.
[ Son Düzenleme: 15 Şubat 2021, 16:01:56 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı Liquidator

Rachid Ghezallllllllllllllllllllllll :ishock:
[ Son Düzenleme: 15 Şubat 2021, 16:08:45 Liquidator ]
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Liquidator

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı ferdi1903

Harika süper mütis bir golllll bu goooooolllll

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sonunda golünü izledik :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı haluk.m

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu adami sadece 1 yil izlemek üzücü olacak  :)

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Masallah takim cok iyi masallah masallah

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel golümüz  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Samet Ç

Abuş yapma atsan bitmişti maç

Çevrimdışı kahyaoglueren

Abunun formsuzlugu umarim arada geçer.

Çevrimiçi levitate