EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası)
EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası)

Beşiktaş Forum|EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası) 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası hakkında her şeyi bu başlık altında konuşabilirsiniz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası)  [Okunma sayısı 51708 defa] EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası)
Anket
Türkiye grubunu kaçıncı sırada bitirir?
1
4 [%15.4]
2
11 [%42.3]
3
3 [%11.5]
4
8 [%30.8]

Toplam Oy Verenler: 26

Çevrimdışı Erman1903

mağlubiyet pirimimi 🤔

Maçlar başlamadan dağıtıldı diye biliyorum. Büyük rezillik, Euro 2020'ye Arap takımı olarak katılmışız sanki.

Yemekten sonra biraz şekerleme yapayım demiştim, bir uyandım maç bitmiş. Sevindim böyle bir kepazeliği izlemediğime.

Çevrimiçi levitate

maçları kaybedince gündem değişsin diye mal gibi yabancı kuralı falan getirdiler bide hahaha

her bir yabancı hakkı düşümü 3 puan
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Şenol Güneş olmasaydı şampiyon olamazdık dediler burada. Şaka gibi... Şapka düştü...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şenol Güneş olmasaydı şampiyon olamazdık dediler burada. Şaka gibi... Şapka düştü...
Şenol Güneş'in kariyerini Beşiktaş ve Beşiktaşlı oyuncular yazmıştır. Dünya Kupası'nda da İlhan Mansız'ı sonradan oynatmaya başlatmış ve bizi 3. yapmıştı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu an basın toplantısında "bu amca ne anlatıyor" tadında bir toplantı gerçekleştiriyor.

Çevrimdışı can1903

Hoca milli takım kampında, fenerli bir oyuncunun biz başka takımda oynasak ilk 11 oynarız demesi üzerine gülerek evet ben fener düşmanıyım demiş.

via (Hakan Gündoğar)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şenol Güneş olmasaydı şampiyon olamazdık evet. Bu sezon ki milli takımın başarısızlığının o konuyla alakası yok.

Çevrimdışı mrred

Şenol Güneş'e azıcık bir saygım vardı o da bitti. Adam resmen atiba'nın ekmeğini yemiş. Yahu hocam milli takımda

orta saha diye bir şey yok. 3 maçtır bunu görmüyorsan sen iyi hoca falan değilsin kusura bakma. Tek ön libero olarak

oynattığın adam orayı tek başına kaldıramadı. Bunu 3 maç nasıl göremedin ? Geçiş oyunu oynatıyorum diyorsun. Geçiş

oyununda oynattığın orta sahalar hepsi 10 numara karakterli oyuncular. Öyle geçiş mi olur. İyice bunadın. İnşallah

Beşiktaş'a falan gelmezsin. Gidip o çok sevdiğin Karadeniz yaylalarında emekli hayatını yaşa. Paran da var artık
The great gig in the sky

Çevrimiçi goktasoktay

Şenol Güneş'e azıcık bir saygım vardı o da bitti. Adam resmen atiba'nın ekmeğini yemiş. Yahu hocam milli takımda

orta saha diye bir şey yok. 3 maçtır bunu görmüyorsan sen iyi hoca falan değilsin kusura bakma. Tek ön libero olarak

oynattığın adam orayı tek başına kaldıramadı. Bunu 3 maç nasıl göremedin ? Geçiş oyunu oynatıyorum diyorsun. Geçiş

oyununda oynattığın orta sahalar hepsi 10 numara karakterli oyuncular. Öyle geçiş mi olur. İyice bunadın. İnşallah

Beşiktaş'a falan gelmezsin. Gidip o çok sevdiğin Karadeniz yaylalarında emekli hayatını yaşa. Paran da var artık
Aynen öyle. 3 maç oynadık, üst üste 3 başarılı pas yapamadı takım. Takım hiçbir şey oynamadı. Rakamla koca bir “0” , ötesi yok. Sol bek sakat, sen mevkisi sol bek olan tek adamı oynatmıyorsun. O zaman neden kadroda? Çocuğun da morali bozulmuştur. Ben bu kadar yetersiz miyim diye sormuştur kendine. Yazıklar olsun. Necmi abinin dediği gibi biz şampiyon hoca yaptık onu. İnşallah bir daha kapımızın önünden geçmez!

Çevrimiçi Samet Demir

Futboldan anlamayan eşim bile o şişko neden bütün maçlarda hep oynuyor dedi. Bunun üzerine yorum olmaz sanırım :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cücü ligde penaltı vereceği pozisyonu vermedi, aha İspanya kendi kendine attı.
Bastır Hırvatistan belki Vida'ya yağlı müşteri çıkar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İsviçre'nin kaçırdığı penaltıyı görünce Nkodou' nun saçmaladığı penaltı aklıma geldi.
Yalan yok çok küfretmiştim.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İtalya - İngiltere :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi goktasoktay

İtalya - İngiltere :)

Baya baya görünen köy durumu bu artık. Ben de aynı fikirdeyim. Final bu tabi belli olmaz ama İtalya kupayı alacak bence…

Çevrimdışı MUSTAFA_

İtalya doğru oyunla finale çıkmayı başardı. Morata hala nasıl oynatılıyor anlam veremiyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bugün tarafımızı belli edelim ingiltere  :evillol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bugün tarafımızı belli edelim ingiltere  :evillol:
İtalya varken İngiltere tutulur mu?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

southgate iq -4

nasıl bir korkaklık bu ya aykut kocamanı cebinden çıkarır yemin ederim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

adamın penaltıcı tercihleri bile yanlış HAHAHAHAHAAAAA

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu kadar korkak oynayan takımın zaten şampiyon olması haksızlık olurdu.
Tebrikler İtalya!

Southgate balonunu da bence bu maçta patlattılar.

Hocanın önemini anladığımız bir maçı daha izledik.
gs antrenörü mancininin o kadar sakatlığa rağmen yenemeyen ingiltere tdsini görüp hikmet karamana falan şükrettim. Ne rezil bir antrenör. Bugün onun yerine sen ben olsaydık bile bu italyayı yenerdi.

Çevrimiçi levitate

Hocanın önemini anladığımız bir maçı daha izledik.
gs antrenörü mancininin o kadar sakatlığa rağmen yenemeyen ingiltere tdsini görüp hikmet karamana falan şükrettim. Ne rezil bir antrenör. Bugün onun yerine sen ben olsaydık bile bu italyayı yenerdi.
sergen hocam olsa 60'ta 3-0 yapar sigara arasına çıkardı

sergen hocam olsa 60'ta 3-0 yapar sigara arasına çıkardı

İngiltere tam sergenlik takım. Fizik gücü aşırı iyi. Adam sırf fizik gücü iyi diye nskaladan bile vazgeçmiyor. Onun için cennet olurdu.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hak eden kazandı.

?s=19