31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa
31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa Skor : Beşiktaş - Kasımpaşa Tarih : 09.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ali Şansalan - Asım Yusuf Öz - Mustafa Sönmez

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa  [Okunma sayısı 46059 defa] 31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
2 [%33.3]
1 puan
1 [%16.7]
0 puan
3 [%50]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi Necmi

Skor : Beşiktaş - Kasımpaşa
Tarih : 09.07.2020
Saat : 21:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakem : Ali Şansalan - Asım Yusuf Öz - Mustafa Sönmez - Burak Şeker
VAR : Volkan Bayarslan - Mustafa Kürşad Filiz
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Kasımpaşa Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu maçla ilgili bir beklentim kalmadı. Avrupa Kupaları'na gitmeyi istediğimizi de düşünmüyorum. Yöneticilerimizin deyişiyle gençleri geliştirmeye devam ...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

zor maç muhtemel 11'im.

Ersin

Gökhan   Vida   Ruiz    Rıdvan

Atiba  Elneny

Lens            Boateng    Diaby

Burak

Çevrimdışı MUSTAFA_

Orta sahada yine Necip'i görürüz  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Orta sahada yine Necip'i görürüz  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bence neciple baslamaz gibi. Diaby forvet arkası boyd kanatta olabilir. Boydun cezasi bitti.

Çevrimdışı Alper1903

2 gün önceki kepazeliği gördükten sonra içimden hiç temennide bulunmak gelmiyor.

Çevrimiçi sEuL

Sadece bu sezona ozel degil, senelerdir firsat maclarini bir turlu oynamasini beceremiyoruz. Buyuk umutlarla ciktigimiz bircok karsilasmada macin onemini bir turlu kavrayamamis oyuncu grubu ve bu oyuncu grubunu maca hazirlayamamis bir teknik ekiple husrana ugradik. Bu yuzden Kayserispor macinda beklentilerimi en dusuk seviyede tutup alinan sonuca bir nebze olsun kendimi hazirlamistim. Simdi yine 3. luk icin mucadele verdigimiz butun rakipler takildi, ve ben yine sahaya cikacak ilk 11'e guvenemiyorum. Ama yarin olasi bir puan kaybinda, siralamada 7.ligimizi pekistirmis oluruz. Haftayada formalite maci olarak Malatyaspor deplasmanina cikar ve farkli bir maglubiyet ile Istanbul'a doneriz.

Ayrica kalan 4 macta Sergen hoca icin buyuk bir sinav olacak. Onumuzdeki 4 mactan 12 puan cikartmamiz icin hicbir sebep yok - takimdaki oyuncu kalitesi kotu olabilir ama PSG ile falanda oynamiyoruz hani. Kayserispor en onemli oyuncusu Mensah'tan yoksun, Hasan Huseyin'lerle, Kravetzlerle falan maca cikip bizi yeniyor. Sergen hoca ve ekibine buyuk is dusuyor burada, umarim takimi maca iyi bir sekilde hazirlamayi basarabilirler.

Mactan pek bir beklentim yok ama umarim bir sekilde maci kazanmayi becerebiliriz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Herkes puan kaybettiğine göre sıra bizde :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herkes puan kaybettiğine göre sıra bizde :D
Ele ele Alanyaspor Şampiyonlar Ligi'ne  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ele ele Alanyaspor Şampiyonlar Ligi'ne  :ebebe:

Adamlardan bu yıl 6 puan aldık.
Tersi olsa adamlar daha asılır TS'yi bile geçerlerdi.  :biggrinking:

Çevrimdışı MUSTAFA_

:alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı MUSTAFA_

rıdvan 11'de olmalı
Caner ve Boyd kanadı inanılmaz kötü olur. Bence de Rıdvan oynamalı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mayguntr

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)  Caner :claps:

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)  Caner :claps:
eveeeet sergen hocamda saçmalamaya başladı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mayguntr

Yenilirsek 7.oluyoruz ligde.  :bandit:

Çevrimdışı kahyaoglueren

Roco ve caner mi yalandir herhalde. Caner neden ? Gideceği belli biri. Ridvan oynamalı.

Çevrimdışı haluk.m

Cener'i sevmem ama bu akşam hoca neden oynattı diye de sorgulamam.  Kazanıyor muyuz yoksa yeniliyor muyuz buna bakarım. Kazandığı sürece hoca haklıdır, son 4 maç ve tüm sorumluluk onun. 
Genç oyuncu kazanalım derken hem hedefi hem de oyuncuyu kaybetme ihtimali yerine 3-4 maç daha Caner'e katlanmayı tercih ederim.

Çevrimdışı mayguntr

Cener'i sevmem ama bu akşam hoca neden oynattı diye de sorgulamam.  Kazanıyor muyuz yoksa yeniliyor muyuz buna bakarım. Kazandığı sürece hoca haklıdır, son 4 maç ve tüm sorumluluk onun. 
Genç oyuncu kazanalım derken hem hedefi hem de oyuncuyu kaybetme ihtimali yerine 3-4 maç daha Caner'e katlanmayı tercih ederim.
Caner'in Ridvandan daha iyi oldugunu mu dusunuyorsunuz ? Kazanirken yapilan hatalar bizi bu noktalara getirdi.

Çevrimdışı yaço58

Eğer caner oynarsa Sergen hoca büyük hayal kırıklığı yaratır belki çok iyi oynar ama direk 2 rakiniöiz ile anılırken maça asılacağının kimse garantisini veremez

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

caner vs kayseri

sondaki orta harika
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yaço58

?s=19
3. Kritik maç ve yine hayal kırıklığı Caner nedir

Çevrimdışı yaço58

Paşanın en etkili yönü kanatlarının hızlı olması Caner tercihi tam bir hayal kırıklığı