19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş Skor : Göztepe 2-1 Beşiktaş Tarih : 26.01.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Bornova Stadı Hakemler : Hüseyin Göçek - Esat Sancaktar - Serkan Ok -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 50118 defa] 19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%33.3]
1 puan
5 [%23.8]
0 puan
9 [%42.9]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimiçi Necmi

Skor : Göztepe 2-1 Beşiktaş
Tarih : 26.01.2020
Saat : 16:00
Stadyum : Bornova Stadı
Hakemler : Hüseyin Göçek - Esat Sancaktar - Serkan Ok - Kadir Sağlam
VAR : Bahattin Şimşek - Tarık Ongun
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : Karius, Rıdvan, Ruiz, Vida, Douglas-Gökhan (58), Necip, Atiba, Diaby-Umut (88), N’Koudou, Boyd-Caner (68), Burak
Göztepe Kadrosu : Beto, Gassama, Tarouco, Mora, Pereira, Soner-Alpaslan (90), Berkan, Halil, Serdar, Napoleoni-Yalçın (77), Jerome-Wilczek (88)

Gol-Dakika : Halil (25), Burak (38), Borges (45)
Sarı Kart : Castro (13), Atiba (45), N'Koudou (52), Soner (54), Necip (67), Jerome (77), Vida (84), Beto (90)
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı MUSTAFA_

Açılışını yapacağımız Göztepe'nin yeni stadı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Suslesinler sitadi geliyoz

Çevrimdışı cursedofdragon

Göztepe de stadını bizim maç ile acıyormus tabi ya o da bizimle acsın.

Çevrimdışı tangaz

Göztepe de stadını bizim maç ile acıyormus tabi ya o da bizimle acsın.

herkesin satadı koyarak açmıştık inşallah gelenek bozulmaz avcı ile tüm değerler tek tek kaybediliyor bari bu yaşasın.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

herkesin satadı koyarak açmıştık inşallah gelenek bozulmaz avcı ile tüm değerler tek tek kaybediliyor bari bu yaşasın.

Son 7 maç 6 mağlubiyet, tek galibiyet gençlerbirliği o da 9 kisi.

Rakip takım cosku motivasyon yeni stat bizim avcının olmayan oyun planı yetenekleri kısıtlı oyuncu grubu.

galibiyet olmaz abi en fazla beraberlik olur , olursa o da.

Çevrimdışı tangaz

Son 7 maç 6 mağlubiyet, tek galibiyet gençlerbirliği o da 9 kisi.

Rakip takım cosku motivasyon yeni stat bizim avcının olmayan oyun planı yetenekleri kısıtlı oyuncu grubu.

galibiyet olmaz abi en fazla beraberlik olur , olursa o da.

galiba adebayoru alıyorlrmış o da son golünü bize atmıştı gelir yine atar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bu göztepenin stadı yakından görmüş incelemişliğim var benim kayınpederin eve çok yakın yürüme mesafesinde bi stad bildiğin mahalle ortası bloklar arasında bir yer  orda deplasmana gitmek misafir tribünden girmek çıkmak filan hiç akıl karı değil  :D

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Polyanalar görüyorum, bu maçta rezil olmayalım yeter benim için. Yenileceğimiz Allah'ın emri de fark yeme oranımız çok yüksek. Ha altı üstü göztepe diyebilirsiniz de Beşiktaş Beşiktaş değil. Gökhan,caner,atiba harici diğerlerinin yüzüne tükürmek gerek.

Polyanalar görüyorum, bu maçta rezil olmayalım yeter benim için. Yenileceğimiz Allah'ın emri de fark yeme oranımız çok yüksek. Ha altı üstü göztepe diyebilirsiniz de Beşiktaş Beşiktaş değil. Gökhan,caner,atiba harici diğerlerinin yüzüne tükürmek gerek.
Tarihi bir fark bekliyorum.

Çevrimdışı mylife1903

Nasi desem olseler uzulmem
Oyle diyem biraz vida ile layice icim sizlar gitti paraciklar diye

caner yüzündende yedik dün abi elneny ile o yüzden kavga etti.

Çevrimdışı mylife1903

caner yüzündende yedik dün abi elneny ile o yüzden kavga etti.
Caner yuzunden gol yemek sence haber degeri tasiyor mu
Cocuk bi oraya bi buraya bi o kornere bi bu firikige
O da insan  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Gozgozun aldigi polonyaliya lisans cikmaz insallah

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gozgozun aldigi polonyaliya lisans cikmaz insallah
Bize karşı hattrick yaptı bile  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

@mylife1903 abi çok sever

bunu ben de gece gördüm bi yerlerde laptopu fırlatıyordum nerdeyse

Çevrimdışı mylife1903

Tivide ts macina baktim abi demin
Allah korusun
Basimiza fena seyler gelebilir o mac

Çevrimdışı mylife1903

Betoyu gosteriyor simdi oha be
Herif karyusun yarim sezon kurtardifini bir macta kurtariyir

Betoyu gosteriyor simdi oha be
Herif karyusun yarim sezon kurtardifini bir macta kurtariyir

Betoyu zorlayacak oyuncumuz yok  :ebebe:

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı tangaz

Guvenden gol bekliyom

diyabi sayılmayan golünü betoya saplayacak

Çevrimdışı levitate

ya fark yeriz ya da balına 1-0 alırız
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

ya fark yeriz ya da balına 1-0 alırız

Biz ve galibiyet sabah oldu kalk :D