Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Monza, uğur07 ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1749404 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Erman1903

Bu Trondsen herhalde dikiş tutmayacak basireti bağlanmış.

Çevrimdışı worns

Bu gsnin orta sahası çok dandik bence. Son aldıkları adamı bilmiyorum ama Patrick vieria filan degilse biraz da zor toplanir. Zor deplasmanlardan birinde önde olmalarina rağmen bende hic bir endişe uyandirmadilar

Çevrimdışı celiker1

Ts 2 gol atarda daha kendi kalesine atar mı bilemem
Bu da 22222
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

uy aha eeeeeeeeeğeğeğeğeğe
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ts 2 gol atarda daha kendi kalesine atar mı bilemem
Helal reis

Çevrimdışı celiker1

Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Ts bir tane daha atacak gibi sanki

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

Ts bir tane daha atacak gibi sanki

Yemesin hamsiler de buna da şükür.

Çevrimdışı celiker1

Helal şef.
İleri uçtaki Türk oyuncuları özellikle Kerem aşırı eforlu başlıyorlar maçlara.İkinci yarı pilleri bitiyor.Bence yakın zamanda Kerem'in adalede gidecek
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

kerem özür sonrası çökmüş :D

Çevrimiçi levitate

böyle bitsin istiyorum ama ts yemek için elinden geleni yapıyor

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

böyle bitsin istiyorum ama ts yemek için elinden geleni yapıyor

katılıyorum lütfen bize karşı da böyle çıksınlar.

Çevrimiçi levitate

katılıyorum lütfen bize karşı da böyle çıksınlar.
yok canım bize 11 kişi kapanırlar

neyse ki bu yıl silahlarımız bol savunmada saçmalamazsak ezeriz

Çevrimdışı celiker1

İki takımında70. dakikada pili bitti
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Wakayeme bu herifin beyni enteresan çalışıyor.

Çevrimdışı Erman1903

İleri uçtaki Türk oyuncuları özellikle Kerem aşırı eforlu başlıyorlar maçlara.İkinci yarı pilleri bitiyor.Bence yakın zamanda Kerem'in adalede gidecek

Gidebilir şef, Scott Piri iyi çalıştırmıyor gibi laflarda dolanıyor ama bunları isteyen hep Terimdir haldır huldur oynatıyor adamlarını.

Çevrimdışı Erman1903

Beraberlik en iyi sonuç

Bitsin böyle en iyisi Terim'de takımının başında yoluna devam etsin.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Liderlik'i bırakmamak dileğiyle