23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor: 0 - Beşiktaş: 1 Gol: Atiba (Dk.44) Tarih : 08 / 03 / 2015 Saat : 14:00 Stadyum : Sivas 4 Eylül Hakem :Bülent Yıldırım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 75232 defa] 23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 22:51:30
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Skor : Sivasspor: 0 - Beşiktaş: 1

Gol: Atiba (Dk.44)

Tarih : 08 / 03 / 2015

Saat : 14:00

Stadyum : Sivas 4 Eylül

Hakem :Bülent Yıldırım

Yayın : Lig TV

[ Son Düzenleme: 08 Mart 2015, 22:42:40 Altuğ ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

İşimiz yine zor.

Zaten deplasman maçlarının çoğundan korkuyorum bu da onlardan biri.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Togay_1981

Oynanan futbol bize hiçbir maçı kesin kazanırız dedirtmiyor. Balıkesir maçında bile oyunu tutamayan bir takım sivası kesin yener diyemeyiz. Ama rahatda kazanabiliriz. Herhangi bir hücum planımız olmadığından bu maçta ba sosa olcay bir şeyler yaparsa alırız. Yoksa kabız gibi kıvranır yine beraberliğe razı oluruz.

Çevrimdışı Çağatay

sergen bize yatsa da ugraştırmasa  :evillol:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı ALI RIZA

Zor maç değil... Defansları Hikaye orta sahaları Masal... Yeterki Cezaalanı içinde çoğalalım... Sergen vs korkmayın BJK pası atsın bireysel e döklesin fark atarız...
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2015, 11:33:13 ALI RIZA ]

Çevrimdışı ErsinA.

Sergen yatmaz Bilic e. Zor maç olacak.

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen Bilic'e yatmaz çünkü gözü Bilic'in olduğu yerde çok zor maç olacak.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Kim kime yatar bu devirde arkadaslar. Herkes can derdinde. Sivasin yeri hala kritik. 2 haftadir puan kaybediyorlar. Ligin sonuna kadar dusme hattinin yakininda olurlar. Bizimkiler yaristan kopmamak askina oynayacaklar. Yonetim bilicin kulagini ceker. O da takimi hazirlayacaktir bu psikolojiye.. hayirlisi Allah'tan...
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Deniz

Sergen çok fena motive edecektir takımı.işimiz çok zor.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Mart 2015, 13:33:06
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yahu kim çıkardı bu yatma olayını? Kimse kimseye yatmayacağı gibi kullanmayın bu kelimeleri milletin ağzına sakızı zorla vermeyin.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ne yatması tam tersi Sergen bu maç varını yoğunu ortaya koyacaktır Bilic'i yenebilmek için.

Gözü Bilic'in koltuğunda çünkü.

Çevrimdışı ozan062

belki pazar oynanabilir bakalım tff ne kadar yaptırım yapabilir digiye gorelim...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı altan0348

3 puan almanın mucize olduğu maçtır. bilic efendi avrupaya gitmeyi çoktan kafsına koymuş. şampiyon olup olmamız kimsenin umrunda değil. ligin en kötü takımına yenilmekten son anda kurtulduk. gs şampiyon bu sene. ümitlenmeyin fazla. eldekilerle ancak bu kadar oluyor. liverpool maçı hasılatı mustafa pektemek'in maaşına gitti düşünün durum ne kadar vahim...2-1 sivas alır maçı.

Çevrimdışı src35

Çevrimdışı Efe

şampiyonluk yolundaki en kritik maça çıkıyoruz hafta içini boş geçirip hem piskolojik hemde fiziksel olarak kendimize gelmemiz lazım dinlensinler iyice pazar sabahtan iyi oyunla sivası geçip derbiyi bekleyeceğiz :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Serkan P.

Yorgunluk yok bir sey yok. Hadi bu macida almasinlarda goreyim.

Çevrimdışı cessolupus

selam beyler ben şimdi geçen hafta passoya başvurdum  kart elime ulaşmadı henuz.. pazargünüde maça gitmek istiyorum sivas yakın bize nede olsa
ne yapmam gerekiyo şimdi tek maçlık passo gibi bişeyler oluyodu sanırım kartım yetişmez ise bilginiz varmı ....

Çevrimdışı Celestine Babayaro

forvet hattının laubali hareketleri devam ederse en fazla 1 puan çıkaracağımız karşılaşma olur

banko gol yeriz,ileri 4'lü gününde olursa tek farklı kazanırız.

Tahminim:2-3

Kanser Mod:ON
 :evillol:

ysariusta

• Ziyaretçi

İbrahim akın mı batuhan mı atacak golü, yapmayın beyler bu adamlar fark yer bizden. Gelsinler üstümüze sakıncası yok

Çevrimdışı ALI RIZA

Paslı oynayalım ceza alanında topu 4 kişşi arasına değğilde penaltı noktasına atalım gol yagdırırız resmen.... Töre Çok topla oynamasına gerek kalmaz... Olcay ve Sosa arapasları etkili olacak

Çevrimdışı Sedat_BJK

selam beyler ben şimdi geçen hafta passoya başvurdum  kart elime ulaşmadı henuz.. pazargünüde maça gitmek istiyorum sivas yakın bize nede olsa
ne yapmam gerekiyo şimdi tek maçlık passo gibi bişeyler oluyodu sanırım kartım yetişmez ise bilginiz varmı ....
@cessolupus hemşerim maç gününe kadar kartın gelmezse, maç günü sivasta deplasman takımı girişindeki passolig gişesinde geçici kartını alabilirsin.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı cessolupus

Çevrimdışı Kemal

Mottayı bu maç kariyerinin en iyi maçını çıkarırken görebiliriz. Malum, koltuk elden gitmez üzere  :)

ysariusta

• Ziyaretçi

Mottayı bu maç kariyerinin en iyi maçını çıkarırken görebiliriz. Malum, koltuk elden gitmez üzere  :)
Opare yi izleriz gibi geliyor bana

Çevrimdışı Tolga

Asıl Franco'nun yerine kim oynayacak burası çok önemli.

Atınç mı yoksa Necip mi ?