2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 317 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1763734 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

Larine 10-15 falan verebileceklerine inanmıyorum ben ya, Araplar falan alırsa bişey diyemem
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi murat

Ne Rosier ne Ghezzal'ın önümüzdeki sezon bizimle olacağını sanmıyorum. Bana göre şimdiden yerlerine alternatif oyuncular bakılması gerekiyor. Koç yönetimi kalırsa Rosier Fener'e falan gidebilir, bizdekinin yarısı kadar performans da alamayabilirler sakatlanırsa vb hiç şaşırmam. Ghezzal ise 29 yaşına girecek ve bence kulübü 5M pound aşağısına bırakmaz. Bu yaşta, zaten fizik olarak da çok iyi olmayan bir kenar oyuncusuna yüksek bonservis vermek ne derece mantıklı olur bilemiyorum, minimum yıllık 2M Euro da ücret beklentisi olacaktır+kendisini alan satışından gelir de elde edemeyecek. Bu oyuncuların ikisi de uzun zamandır kendini gösteremiyordu, ben elde Sergen gibi altın yumurtlayan bir hoca varken hiçbir oyuncuda şartların zorlanması gerektiğini düşünmüyorum. Larin'de iyi oynamıyordu önceden, bizim oyuncumuz olmasa belki ona da alınsın diyecektik bu açıdan da bakmak lazım.

Bizim eldeki kiralıklardan alabileceğimiz oyuncu Montero olacaktır bence, Ath. yöneticisi olsam burada 1 sene daha oynaması için fedakarlık bile yapardım. Lakin bana göre defolu bir stoper.
erman söylediklerin belirli bir mantık çrçvesinde doğru lakin söylediğin gibi o fiyatların altında  çok daha iyi futbolcular bulabiliriz yada bulamayız ama vardır tabiki ama daha iyisini daha ucuza bulursun ama takıma,ülkeye ,hocaya vs uymayabilir.hazır tutmuşken şartları zorlamak kaybedilecek paradan daha değerli.zar atıp kaybetmekten iyidir.zarları diğer bölgelerde atarız ya tutarsa diye.

Çevrimiçi murat

Sene sonu sözleşmesi bitecek olan Türk asıllı Alman oyuncu Salih Özcan'ın adı bizim ile geçiyor.Top ile al-veri olması benim için çok olumlu.Tum transferlerde birinci kriterim bu.Büyük takım oyuncusu topu kolay kolay rakibine teslim etmeyecek,dolaştırabilecek.Sizce Sergen Yalçın ile denenebilecek bir oyuncu mu?Yoksa denenebilmenin ötesi de iyi oyuncu mu?Bonservissiz olması bizim için transferi çok makul kılıyor.Alacağı ücret Dorukhan'ın istediginin altında,Oğuzhan'ın aldığının ise çok altında olacaktır muhtemelen!
@celiker1 forumdan  almanyada yaşayan bir arkadaşımız uzak durulması gereken bir oyuncu olduğunu yazmıştı gerekçeleriyle birlikte.

Çevrimdışı tuncaboylu

Larine 10-15 falan verebileceklerine inanmıyorum ben ya, Araplar falan alırsa bişey diyemem
Bouoendza 8 milyona gitti, Larin'e 10 fazla diyorsunuz.

Gerçekten hayret bir şey.

Çevrimdışı tuncaboylu

@celiker1 forumdan  almanyada yaşayan bir arkadaşımız uzak durulması gereken bir oyuncu olduğunu yazmıştı gerekçeleriyle birlikte.
Bundesliga'da 22 maçın 20'sinde oynamış ve 10'una ilk 11 başlamış, yerli ve bonservissiz adam.

Bence çok gerekçe aramaya gerek yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Bundesliga'da 22 maçın 20'sinde oynamış ve 10'una ilk 11 başlamış, yerli ve bonservissiz adam.

Bence çok gerekçe aramaya gerek yok.

Tolgayi neden gönderdik o zaman abi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Tolgay'ı niye aldık diye sormamıştık, tutar tutmaz ayrı mesele

Çevrimdışı Erman1903

erman söylediklerin belirli bir mantık çrçvesinde doğru lakin söylediğin gibi o fiyatların altında  çok daha iyi futbolcular bulabiliriz yada bulamayız ama vardır tabiki ama daha iyisini daha ucuza bulursun ama takıma,ülkeye ,hocaya vs uymayabilir.hazır tutmuşken şartları zorlamak kaybedilecek paradan daha değerli.zar atıp kaybetmekten iyidir.zarları diğer bölgelerde atarız ya tutarsa diye.

Zaten benim söylememle olacak bir şey değil abi yönetim de teknik heyet de istiyor bu oyuncuların kalmasını lakin ben inanmıyorum alınabileceklerine. Bir de limit diye bir şey var, Rosier'in maliyet bu sezon 300 bin kulübü 4,5 istiyor. Limit falan mı açılacak bize de benim haberim yok  Yönetim farklı yollar denemeyecekse çok zor bu transferlerin hallolması, hatta hayal. Birileri yüksek fiyatlara satılacaksa orası başka tabi ama henüz öyle bir durum gözükmüyor, kaldı ki ben o durumlarda bile sağ beke bu paraları bağlamam, kadro bir sağ bekle bitmiyor,  etim ne budum ne.

Bu arada takımımızda oynayan bir çok oyuncu hayatının performansını veriyor şu an, arasak böyle performanslar veren oyuncular bulmak kolay değil ama gelmeden önceki performansları da belli. Başkaları vermedi bu istatistikleri kulüpleri de boşa tüm yaz dört dönmedi alın bu adamları diye.

Çevrimdışı mourinho1903

Kontrati sikintiliydi ve iyi bonservis parasi odediler.
Bonservissiz, maasi dusuk, belirli standardi olan yerli oyuncu ne gibi bir sikinti, risk tasiyabilir ki?
Sanki ortalik ucuza alinabilecek yerli orta saha kayniyor da Salih'i begenmiyoruz. Git Salih Ucan'i FB ve GS ile yarisa girerek almayi dene bakalim sana ne gibi bir maas yuku cikaracak.

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncu çift yönlü orta saha olarak biliniyor lakin bu şekilde kategorilendirilebilecek bir oyun hacmi yok, özellikle defansif olarak. Pasörlük anlamında da orta saha kültürü bana göre olmayan bir futbolcu. Alematifarikası ceza sahasına yakın yerlerde topla buluşup skora katkı verebilmesi, örneğin kornerlerde kafa golleri atması vb. Bundesliga 2 istatistiklerine bakılırsa da gol harici farklı bir oyun oynamamış, Uzun pas, 3.bölgeye atılan pas, sahipsiz top kazanımı gibi istatistikler zayıf. Oyun kurucudan ziyade tamamlayıcı profilinde. Hani Atiba yerine oynatalım falan dersek beklediğimiz verimi alamayız, Mensah pozisyonunda faydalı olabilir.

Bana göre Salih Uçan bu arkadaştan epey daha iyi bir futbolcu, Fener'in bu kadar orta sahası varken bir de gidip Uçan'a bakacağını hiç sanmıyorum, Gs'de bir adet pasör 6 ve kenarlarda daha seri 8 numaralarla oynamak üzere plan yapıyor, bence teklif yapacaklarsa da çok uçmayacaklardır bu yüzden bir orta saha bakılacaksa bana göre Özcan'a değil Uçan'a bakmak lazım.

Çevrimdışı can1903

Bouoendza 8 milyona gitti, Larin'e 10 fazla diyorsunuz.

Gerçekten hayret bir şey.

Abi ben Boupendzayı, Larinden daha çok beğeniyorum. Ki Krasnodar tarzı takımlar Larine de 10 milyon verir. Ben söz konusu olduğu gibi epl, italyadan falan teklif geleceğini düşünmüyorum babında demiştim.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı worns

Oyuncu çift yönlü orta saha olarak biliniyor lakin bu şekilde kategorilendirilebilecek bir oyun hacmi yok, özellikle defansif olarak. Pasörlük anlamında da orta saha kültürü bana göre olmayan bir futbolcu. Alematifarikası ceza sahasına yakın yerlerde topla buluşup skora katkı verebilmesi, örneğin kornerlerde kafa golleri atması vb. Bundesliga 2 istatistiklerine bakılırsa da gol harici farklı bir oyun oynamamış, Uzun pas, 3.bölgeye atılan pas, sahipsiz top kazanımı gibi istatistikler zayıf. Oyun kurucudan ziyade tamamlayıcı profilinde. Hani Atiba yerine oynatalım falan dersek beklediğimiz verimi alamayız, Mensah pozisyonunda faydalı olabilir.

Bana göre Salih Uçan bu arkadaştan epey daha iyi bir futbolcu, Fener'in bu kadar orta sahası varken bir de gidip Uçan'a bakacağını hiç sanmıyorum, Gs'de bir adet pasör 6 ve kenarlarda daha seri 8 numaralarla oynamak üzere plan yapıyor, bence teklif yapacaklarsa da çok uçmayacaklardır bu yüzden bir orta saha bakılacaksa bana göre Özcan'a değil Uçan'a bakmak lazım.

senelerdir merkez orta sahayı atiba'nın son bi gayret performanslarıyla ya da esasen o profilde olmayan oyuncularla doldurmaya çalışıyoruz. seneye atiba artık ilk planda düşünülmez, pozisyonu anlaşılamayan yerli orta sahalar zincirimizi de dorukhan'la vedalaşarak bitiririz. s.özcan dediğin gibi bu sorunu çözmez, yarım yamalak orta sahalarımızın yeni versiyonu olur. ben olsam hiç yerli düşünmezdim orada tatmin eden bir seçenek yok. bir tane net yabancı bakardım. hatta vaatkar bir de alternatif lazım. o da yabancı olsun isterdim. bu sene fizik gücü yetmeyen beklerden kurtulup takımı daha atletik görmeyi becerdik. düzgün bir merkez orta sahayla aslında çok daha kreatif olabileceğimizi de görürüz, bir oh be daha çekeriz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı celiker1

Daha genç gelişecektir muhakkak ama bana şu haliyle güven vermiyor.Her şeyi gelişse bile ayakları belli bir seviyenin üzerini hiç bir zaman geçmeyecektir.Kendimi bildim bileli takımımda iki kaleci hatırlıyorum.Cordoba ve Fabri.İkisininde kaleci meziyetlerinden ayrı ortak özelliği çok iyi ayaklarının olmasıydı.Oyun oynamaya çalışan,rakibini domine etmek isteyen takımıın sahadaki 11 oyuncusununda al-veri i çok iyi olacak bunu bilirim.Sonuçta Ersin'e gelen her teklif bizim için piyangodur ve hemen satarım.Rıdvan için mesela aynı şeyleri düşünemem.Onun ile muhakkak bir şampiyonlar ligi görmeliyiz.Abartmıyorum 20+ milyon eurolar potansiyeli var
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi murat

iyi bir teklife herkes satılır.iyi teklifin miktarını  da yazsalarmış.

Çevrimdışı MUSTAFA_

iyi bir teklife herkes satılır.iyi teklifin miktarını  da yazsalarmış.
En son 7-8 milyondan bahsediyorlardı. O paralara net satılır. Takım iyi oynamaya devam eder şampiyon olursak ve Larin de gol atmaya devam ederse Larin'in de 10+ milyona satılacağını düşünüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

senelerdir merkez orta sahayı atiba'nın son bi gayret performanslarıyla ya da esasen o profilde olmayan oyuncularla doldurmaya çalışıyoruz. seneye atiba artık ilk planda düşünülmez, pozisyonu anlaşılamayan yerli orta sahalar zincirimizi de dorukhan'la vedalaşarak bitiririz. s.özcan dediğin gibi bu sorunu çözmez, yarım yamalak orta sahalarımızın yeni versiyonu olur. ben olsam hiç yerli düşünmezdim orada tatmin eden bir seçenek yok. bir tane net yabancı bakardım. hatta vaatkar bir de alternatif lazım. o da yabancı olsun isterdim. bu sene fizik gücü yetmeyen beklerden kurtulup takımı daha atletik görmeyi becerdik. düzgün bir merkez orta sahayla aslında çok daha kreatif olabileceğimizi de görürüz, bir oh be daha çekeriz.

Merkezde Josef hariç hiçbir oyuncumuz rolünün ideali değil. Dediğin gibi Atiba'nın oyun bilgisiyle kotarıyoruz işi. Mensah pozisyonunda oynatmaya uygun ofansif 8 numara olarak yerli bir oyuncu pek bilmiyorum açıkçası, İrfan Can var işte hepimizin bildiği. Bu yüzden kesinlikle o bölgenin oyuncusu yabancı olmalı. Destek 8 için de alternatif sayısı fazla değil, Salih Özcan mesela bu role pek uymuyor, daha çok ofansif 8 lakin dediğim gibi hücumun ana planı olmak için ne kadar yeterli olur tartışılır. İnceledim sözleşmesi bitecek 8 numaraları, yerli-yabancı çok kayda değer oyuncu düşmüyor, destek 8 olarak Uçan iyilerden diyebilirim yabancılar dahil. Biraz daha skora dönük ya da daha defansif, pasör 6 gibi de kullanılabilecek bazı 8'ler var. Örneğin Atiba gibi kullanılabilecek Sasa Zdjelar diye bir oyuncu bulunuyor vb.

Mensah ve Dorukhan'ın önümüzdeki sezon kalmayacağını varsayarsak 1 adet ofansif 8 bir adet de destek 8 numarası almamız gerekiyor diye düşünüyorum. Atiba sonsuza dek bizimle olamayacağı için destek 8 gerektiğinde 6 numara da oynayabilirse önümüzdeki dönem adına iyi olur.

Çevrimdışı celiker1

Merkezde Josef hariç hiçbir oyuncumuz rolünün ideali değil. Dediğin gibi Atiba'nın oyun bilgisiyle kotarıyoruz işi. Mensah pozisyonunda oynatmaya uygun ofansif 8 numara olarak yerli bir oyuncu pek bilmiyorum açıkçası, İrfan Can var işte hepimizin bildiği. Bu yüzden kesinlikle o bölgenin oyuncusu yabancı olmalı. Destek 8 için de alternatif sayısı fazla değil, Salih Özcan mesela bu role pek uymuyor, daha çok ofansif 8 lakin dediğim gibi hücumun ana planı olmak için ne kadar yeterli olur tartışılır. İnceledim sözleşmesi bitecek 8 numaraları, yerli-yabancı çok kayda değer oyuncu düşmüyor, destek 8 olarak Uçan iyilerden diyebilirim yabancılar dahil. Biraz daha skora dönük ya da daha defansif, pasör 6 gibi de kullanılabilecek bazı 8'ler var. Örneğin Atiba gibi kullanılabilecek Sasa Zdjelar diye bir oyuncu bulunuyor vb.

Mensah ve Dorukhan'ın önümüzdeki sezon kalmayacağını varsayarsak 1 adet ofansif 8 bir adet de destek 8 numarası almamız gerekiyor diye düşünüyorum. Atiba sonsuza dek bizimle olamayacağı için destek 8 gerektiğinde 6 numara da oynayabilirse önümüzdeki dönem adına iyi olur.
Arsenal kadroda düşünmediği taktirde alınabilmesi mümkün ise Elneny düşünür müydün?Gerektiğinde Josef'i yedekliyerek Atiba'nın rolüne evrilemez mi?Sanki Basel'de o roldeydi gibi hatırlıyorum emin olmamakla :ok: Basel'de gol katkısı veriyordu şut vs.Al-veri,pas yüzdesi Atiba'dan yüksekti Elneny'nin.Atiba rolü ile ceza sahasına girişleri nasıl olur acaba?Josef'den önce Sergen Yalçın'ın kalmasını istediği birinci oyuncuydu.Ben Josef olsada hocanın isteyeceğini düşünüyorum.Ben olsam net alırım imkan varsa.Josef'e bir şey olursa korkusuda yaşamamış oluruz
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2021, 01:26:35 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Arsenal kadroda düşünmediği taktirde alınabilmesi mümkün ise Elneny düşünür müydün?Gerektiğinde Josef'i yedekliyerek Atiba'nın rolüne evrilemez mi?Sanki Basel'de o roldeydi gibi hatırlıyorum emin olmamakla :ok: Basel'de gol katkısı veriyordu şut vs.Al-veri,pas yüzdesi Atiba'dan yüksekti Elneny'nin.Atiba rolü ile ceza sahasına girişleri nasıl olur acaba?Josef'den önce Sergen Yalçın'ın kalmasını istediği birinci oyuncuydu.Ben Josef olsada hocanın isteyeceğini düşünüyorum.Ben olsam net alırım imkan varsa.Josef'e bir şey olursa korkusuda yaşamamış oluruz

El-Neny alanını tutmak ve sağa sola basit pas vermek dışında hiçbir şey yapmayan bir futbolcu. Benim gözümde unlu mamülleri iyi olmayan, oralet için gidilen pastane gibi. İkili mücadeleye Josef'in yarısı kadar bile girmez, hava topuna çıkmaz, sahipsiz top mücadelesi yapmaz, Josef-Atiba kadar skor tehdidi oluşturmaz, defans oyuncusuna, önünde oynayan 8 numaralara defansif sorumluluk bindirir.

Pasör 6 dışında hiçbir rolü kotarabileceğini düşünmüyorum, onu da önünde Atiba veya defansif aksiyonu olmayan bir 8 numara olmadan verimli oynayamaz. Hatta bana göre önündeki iki 8 numaranın da defans yapabilmesi gerekiyor. İşin kolayını bulmuş, etliye sütlüye karışmadan oynuyor, sinameki futboluyla dünyayı kandırıyor. Öyle bir futbolcu ki Real Madrid'e bile koysan oynar aynı futbolu, çünkü standartında ekstra hiçbir şey yok :). Sergen hoca da çok beğeniyor falan diyorlar, ben hayret ediyorum bu işe. Sayılara ve futbola meraklı biri açıp istatistiklerine baksa almaz onu. Adam tam bir kaçak Rıza baba...
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2021, 02:19:41 Erman1903 ]

Çevrimiçi sEuL

3-4 demeden Rosier icin sartlar zorlanmali, bu kadar takima cuk oturan, hem ofans hemde savunma yonu kuvvetli, teknigi ve pas kalitesi iyi olan bir beki kacirmamaliyiz. Ayrica adam 96 dogumlu, cok onemli rakamlara ilerleyen yillarda satabiliriz.

Çevrimdışı worns

sözleşmesi bitenlerde pek ilgi çekici biri yok evet. s.uçan bu sene iyi oynuyor, muhtemelen diğer takımlar da bulaşır, imza parasıydı maaşıydı derken gereksiz maliyetlere çıkar, bizim işimiz olmaz gibime geliyor. ondan pek onu düşünmüyorum.

seneye bir kaç mevki için akıllı para harcamak gerekecek. sıfır bonservisle gitmek zor. dengesiz harcama ben de istemem ama bir kaç pozisyon için oyuncu başına 2-2.5 milyon gibi bir banda çıkabilmeliyiz. ama bunu bugünden planlamak da zor. bence iki değişken var. birincisi bu sezonu nasıl bitireceğiz? şampiyonluk gelirse, şl getirileriyle birlikte hareket imkanını arttırabilir (bu durumda da özellikle maaş bütçesinden kesinlikle taviz verilmemeli tabi) ikincisi, bana iki ya da üç oyuncudan dikkate değer bonservis kazanabiliriz gibi geliyor. buradan nasıl bir girdi gelecek. örneğin total 20 milyon euro gibi bir bonservis girdisi yazılabilecek mi? bu iki konuda pozitif şeyler olursa total 7-8 milyonluk bir bonservis harcaması yapmak akılcı olacaktır. ilk isteyeceğim ise 2,5-3'e filan bağlanabilirse rosier ve merkez orta sahaya formda bir takviye olur.

bugünden freeleri kovalamak her drumda akıllıca tabi. para harcanacak mevkiler için ise sanırım durumu görmeyi bekleriz. gerçi bu rasyonel bir planlama için geçerli biz zaten hep durumu görmeyi bekleriz, hatta transferin son döneminde boşta kalan liste oyuncularını bekleriz. :)

Çevrimdışı worns

ben elneni'yi erman'a göre daha fazla severim ama 8'de olmaz. josef-elneny çok güvenli bir orta saha olur. bizim gibi yaratıcı olması gereken bir takımı ise inanılmaz kısırlaştırır. atiba fazlasıyla yüksek ofansif oyun bilgisi olan bir adam. geçmişinde yıllarca hücuma dönük orta saha oynamışlığı var. teknik kapasitesi yeterli olmasa da doğru pozisyon alan, ceza sahasına doğru koşuları atmayı vs bilen bir adam. (ki bence fiziksel defektlerin başlaması, ayakların yetersizliği vs derken o da rolünü yarım yamalak yapıyor.) elneny böyle ofansif aksiyonları bilen bir oyuncu değil, oldukça da dar alanda oynama eğilimi vardır. bu rolde iş görebileceğini düşünemedim. zaten 6 olarak da başka bir oyunun oyuncusu, josef'in muadili bile sayılmaz.

[ Son Düzenleme: 27 Şubat 2021, 02:34:45 worns ]

Çevrimdışı worns

3-4 demeden Rosier icin sartlar zorlanmali, bu kadar takima cuk oturan, hem ofans hemde savunma yonu kuvvetli, teknigi ve pas kalitesi iyi olan bir beki kacirmamaliyiz. Ayrica adam 96 dogumlu, cok onemli rakamlara ilerleyen yillarda satabiliriz.

katılıyorum, yönetimin de bir niyeti var gibi. umarım olumlu gelişmeler olur. ghezzal'i pek alabileceğimizi sanmıyorum ama bu çocuk kariyer sezonunu burada oynuyor olduğu için o kadar piyasası yok.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Asla satılmamalı. Nonda’dan sonra en iyi kaleci şu anda. Adı Ersin ve tipi efendi olduğu için güven vermemesi normal. Güven vermesi için bir de yaşlı olması lazım herhalde. İmaj önemli günümüz futbolunda.

Çevrimdışı mourinho1903

Elneny gibi sinameki oyunculardan kurtulmak lazim kokunden. Ne 6'nin gerektirdigi sertligi gosteremeyen, ne de 8'in gerektirdigi oyun zekasi ve top teknigine sahip olmayan ise yaramaz oyuncular bunlar.
Yillar sonra sinameki oyuncular yerine gercek bir 6 gelince 6'nin ne oldugunu hatirladik. Simdi sirada bir diger sinameki Atiba'nin yerine gercek bir 8 bulmada. Onu yaptigimizda orta saha tas gibi olacak zaten.
Bu tur oyuncular zaten basimiza cok is acti. Cift yonlu gibi gozuken ama aslinda oyunun 2 yonunde de yetersiz gozuken adamlar bunlar. Cift yonlu dedigim adam oyunun 2 yonunu de belirli bir seviyenin ustunde oynayacak. Elneny gibi 2 yonunu de vasat veya vasat alti oynayacaksa ona cift yonlu demem, sinameki derim. Berat profil olarak cok uyardi bize, onun elden kacirilmasi baya kotu oldu.
Bu arada Elneny o kadar da kotu oyuncu degil, kalite anlaminda iyi bir oyuncu. Belirli ozellikleri cok iyi. Ama bu adamin Avrupai tarzi var. 4-3-3 uzerinden yuruyen bir takimda sogukkanliligi ve pas oyununa yatkinligiyla iyi bir rol oyuncusu olabilir. Ama ligimizde uygun bir oyuncu oldugunu dusunmuyorum.
[ Son Düzenleme: 27 Şubat 2021, 12:41:03 mourinho1903 ]