2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1802650 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat

Menajerler aracılığıyla önerilen, yokladığımız ilk isim.

https://www.transfermarkt.com.tr/munas-dabbur/profil/spieler/145866
inşallah çöp olan  budur :lol: daha üstünü düşünmek istiyorum :D
çok geç haber verdin baskıya yetiştiremezler :lol:

Çevrimiçi Necmi

hahahha aynı şeyi düşündüm
İnsan biraz erken yazar yarın basında manşet olsun diye
Şimdi bir gün kaybedeceğiz :bandit:

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Ahahahaha anca yarına abi  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

aklında birileri var mı peki abi?

ama kendi araştırmaların sonucu bulduğun adamları demiyorum, böyle son gün getireceğimiz medyaya ismi düşebilecek birisi

Adam bulursun ama isim bakılıyor burada çok santrafor paylaşılmıştır daha da vardır. Yazılanları tekrar etmemeye çalışıyorum, adı sanı pek bilinmeyenlerden bir liste yaptım ama çok paylaşmalık değil içlerinden orta potansiyel gördüğüm birkaç genç verdim. Dabbur ve benzerleri Altay'ın aldığı orta sıra takım santraforu, Muhammed Şerif, ucuz adamlar vb var ama önerilecek biri çok yok. Dabbur kiralık olabilir mesela.

Bana göre içlerinde iki tane diğerlerinden yüksek potansiyel genç var. Biri Agustin Alvarez Martinez. Santrafor oyununu iyi biliyor, bitiricilik vuruş kalitesi yüksek. Press mücadele var. Ajax ilgileniyor.

Diğeri Federico Girotti. Bunun potansiyel daha yüksek ama biraz fazla istekli tecrübelenmesi lazım.  Boğa gibi, Sorloth etkisi yapma potansiyeli var. Biraz kırar döker ama mutlaka atar.

Bunlar dikkat çekenler ne derece uyar, hemen olur mu bilemeyiz ama ortama uyum sağlarsa çok atma potansiyelleri var.

Forumda paylaşılan bir kısım adam transfer yaptı, bir çoğu kulüplerinde atıyor. Böyle bir arka taraf varken kendi tarzında bir çok başka oyuncu da olabilir.

Çevrimdışı Erman1903

bunların içinde yedek olarak geleceğe dönük yusuf badji ve bilal iyi geldi gözüme.cabral da  kısa sürede permormans almaya daha uygun gibi.

Dessers - Picolli var.

Çevrimdışı alimm

Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı tuncaboylu

Menajerler aracılığıyla önerilen, yokladığımız ilk isim.

https://www.transfermarkt.com.tr/munas-dabbur/profil/spieler/145866
Forvette önerilen 3-4 isim daha geldi kulağıma 2 si çok iş yapar 1i muamma 1 i çöp 
Çöp olan bu herhalde, diğerleri kim?

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı Mustafa UZUN

İçimden bir ses Sörloth gelecek diyor  :money:

Çevrimdışı sozkul

yani alınması şart olan listenin bir numaralı ismi en sona kaldı 😂
Düzgün biri olmazsa bir çuval incir berbat olur

Emin değilim, Godin transferi bana daha dengeli ve sıkıcı bir oyun oynayacağımızı düşündürtüyor.
Sergen, geçen seneki top kaptırdığımızda yaptığımız presi yaptıramacağını düşünüyor olabilir. Alex de geldi. Az gol yeyip az atan bir takıma evrilebiliriz., ileriyede murat'ın tarif ettiği türden kıçıyla-bacağıyla gol atan saldırgan bir nartallo gelir transfer tamamlanır.
:)

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Emin değilim, Godin transferi bana daha dengeli ve sıkıcı bir oyun oynayacağımızı düşündürtüyor.
Sergen, geçen seneki top kaptırdığımızda yaptığımız presi yaptıramacağını düşünüyor olabilir. Alex de geldi. Az gol yeyip az atan bir takıma evrilebiliriz., ileriyede murat'ın tarif ettiği türden kıçıyla-bacağıyla gol atan saldırgan bir nartallo gelir transfer tamamlanır.

Katılıyorum abi sana.Tabi tek hazırlık maçı ile oyun değerlendirilmez ama biraz daha top bizde kalsın, geri dönüşlerde sıkıntı yaşamayalım tarzı bir oyuna dönüşeceğiz gibi. Fizik kapasiteden ziyade teknik kapasitenin yüksek olduğu bir oyun.Allah sonumuzu hayır etsin, ne diyelim.

Benim en iyi futbol olarak gördüğüm takım Gomez'li sene. O oyunu oynamak hayalim hep. Tabi sizin yaşınız daha büyük daha da iyi futbollar izlemişsinizdir.

Çevrimdışı kaan1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

https://www.transfermarkt.com.tr/luka-jovic/profil/spieler/257462

Saldırdığımız bi forveti daha açıklıyım  :lol:

Stratejik bir hamle.
Ljajic'in sevgilisini elinden alıp ruh gibi yaşamasına neden olan adamı alıp Ljajic'in kendi kendine gitmesini sağlayacağız.

Çevrimiçi Necmi

godin benimde kafamda soru işareti ama bir oyuncuyla oyun sitilimiz değişmez godinin en iyi özelliği kesici olması yavaş ama o kadar doğru yerlerde duruyorki yavaşlık olumsuz olarak dönmüyor onun dışında dikine oynamayı seven bir kadro kuruluyor de jong yerine driplink yapan bir forvet daha cuk oturur sanki de jonk takımın ilerde baskılı oyununu godinden fazla negatif etkiler haraketli pires yapan pır pır bir santrafor lazım zaten alex ghezzal gibi adamlar ilerdeyken rakip savunmalar oyuna katılamaz bu sene ceza sahasında etkisiz kalma ve şut atma sorunumuz çözülecek gibi costa peşinde koşulma nedenide bu sanırım alex iyide ceza sahasına girerek etkili oluyor kapalı savunmada bize costa gibi adam lazım ceza sahası dışından etkili şutlar çıkarabilecek

Çevrimiçi Necmi

Ghezzal ortaları için de jonk isteniyor sanırım aradığımız forvet kafa hakimiyeti yüksek forvet sanırım yerdeki topta alex sorunu çözer bizim hava toplarına etki edecek forvete yönelmemizi düşünüyorlar sanırım ama costa gibi her meziyeti olan biri daha iyi olur

Çevrimdışı Gokhang

Jovic gelirse Ljajic sözleşmeyi feshedip fb gsye karın tokluğuna gider. Her gece yeminler eden intikamcı yusuf erdoğan tipi bi oyuncuya evrilir :D

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hepsinden cok bunu isterim. Ama buna satin alma opsiyonu falan koyamazsin, bir sezon gelir döktürür ve geri gider, talisca gibi 2 sene kiralayabilsek müthis olur aslinda ya.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

Katılıyorum abi sana.Tabi tek hazırlık maçı ile oyun değerlendirilmez ama biraz daha top bizde kalsın, geri dönüşlerde sıkıntı yaşamayalım tarzı bir oyuna dönüşeceğiz gibi. Fizik kapasiteden ziyade teknik kapasitenin yüksek olduğu bir oyun.Allah sonumuzu hayır etsin, ne diyelim.

Benim en iyi futbol olarak gördüğüm takım Gomez'li sene. O oyunu oynamak hayalim hep. Tabi sizin yaşınız daha büyük daha da iyi futbollar izlemişsinizdir.
gomezli sene iyi futbol yoktu iyi oyuncular vardı biz şenolla hiç iyi futbol oynamadık oyuncu yetenekleriyle götürdük biliçli dönemde çok daha iyi futbol oynuyorduk gomezin geldiği sene zaten biliçin yüklediği koşan bir takım vardı biliçle kaçırdığımız şampiyonluk gomez gibi bir iki dokunuşla geldi sonra takım her sene geriye gitti biz son on yılın en iyi futbolunu bu sene oynadık sahada oyuncu yoktu futbol vardı o nedenle zaten ummadığımız oyuncular parladı iyi futbolla atibayı bile skorer oyuncuya dönüştürebiliyorsun larine 19 gol attırabiliyorsun

Çevrimiçi Necmi

Hepsinden cok bunu isterim. Ama buna satin alma opsiyonu falan koyamazsin, bir sezon gelir döktürür ve geri gider, talisca gibi 2 sene kiralayabilsek müthis olur aslinda ya.
değer kaybeden bir oyuncu kiraya veriliyor zaten büyük ihtimal kiralamamız kolay olur oyuncuları tekrar hayata döndürme ünümüz var bunu kullanmak lazım

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı alimm

Bundan Sonra Her Sene Böyle...