Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Gökhan Kurt, Sinan66 ve 141 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1728054 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Başak ileri çıkabileceği o kadar çok pozisyonu geriye dönüp ezdi ki, bu maçı kazansalar dahi küme düşerler.
Ha beter olsunlar.

Çevrimdışı Erman1903

Novak sanki formasından çekiliyor gibi koşuyor, kağnı gibi çok iyi oynar bu taktikte.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Bekler bek değil kenarlar kenar. Ortada Gustavo bile yetmiyor Pereira'nın işi zor bu kadroyu taktiğe uyan kıvama getirmesi için 2 sezona ihtiyacı var.
Öyle deme, menerimin oyunu çok güçlü

Bu maç fıratın uydurma faulleri bile yetmedi.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ghezzal maaşı çok yüksek dediğimizde "ya ne olacak şampiyonlar liginde 1 galibiyetle parası çıkar"

Salih varken Pjanic neden alınıyor dediğimizde "dünya yıldızı tabi ki alınacak."

Türkiye liginde hiçbir oyuncuya 1.5 milyondan çok maaş verilmemeli dediğimizde "şampiyonlar liginde rezil mi olalım

tabiki o paralar verilecek"

Seneye şampiyonlar ligine direkt katılamazsak ne olacak dediğimizde. "bu sene kesin şampiyonuz renkliler iyi kadro kuramadı"

Şampiyonlar liginde 5 maç kaldı .Ghezzal ve bats ve pjanicin maaşlarının çıkması için kalan 5 maçın 3 ünü kazanmamız şart. Ayrıca seneye şampiyon olmamıza rağmen gidebileceğimiz bir şampiyonlar ligini hala garanti görenler var mı bilmiyorum ama renklilerden özellikle fener taş gibi top oynuyor. Bu sene şampiyonluk falan garanti değil. Günün sonunda borç katlanarak devam ediyor. Başarı borcu eritmiyor tam tersi arttırıyor.

İbretlik bir yazı.

Çevrimiçi levitate

şu gulbrandsen on numara adam ama kimse oynatmıyor :ı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Faulu Valencia yapiyor ama fb serbest vurus kazaniyo :D
İlk yarı da limaya aynısı oldu yine. İki kere adamın ayağına bastılar, ikisinde de fenere çaldı.

Çevrimdışı goktasoktay

şu gulbrandsen on numara adam ama kimse oynatmıyor :ı
Bence hep böyle sonradan girdiği zamanlarda iş yapıyor.

Çevrimdışı celiker1

Geriden topla biraz çıkmayı bilen her takım Fener'den puan alır.Önde pres yapmaya çalışıyorlar ama defansı ile mesafesi çok uzun Fb'nin.Beter olsunlar.Bu ara Fırat Aydınus Fb gol atması için elinden geleni yaptıda Fener'de iş yok.Olmayan fauller,Başak'a verilmesi gereken faullerin verilmemesi vs.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı goktasoktay

Geriden topla biraz çıkmayı bilen her takım Fener'den puan alır.Önde pres yapmaya çalışıyorlar ama defansı ile mesafesi çok uzun Fb'nin.Beter olsunlar.Bu ara Fırat Aydınus Fb gol atması için elinden geleni yaptıda Fener'de iş yok.Olmayan fauller,Başak'a verilmesi gereken faullerin verilmemesi vs.
Uyandırma aynı hastalık trabzonda da var. Defans hattıyla ileri uç arasında 60 m var

Çevrimiçi Samet Ç

Muhammed büyük yetenek diyorlardı helsinkiye gol attı diye  bizim Töre'den farkı yok :D

Çevrimiçi Samet Demir

Bizim forumda bile fenerin taş gibi top oynadığını yazanlar vardı. En çok ona üzülüyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Öyle deme, menerimin oyunu çok güçlü

Bu maç fıratın uydurma faulleri bile yetmedi.

Hocalarının oynatmak istediği sistem bence iyi, oyuncuları da kötü değil bazı maçlarda güçlü oyun işaretleri verdiler ama taşlar yerine oturmuyor, bir iki değil yerini yadirgayan çok adam var - bu yapıyla böyle çözümsüz maçlar normal. Bence iyi bile puan topladılar, hocalarının yerinde olsam 1 sezon klasik taktik oynar kadro istediğime uygun hale geldikçe bu taktiğe geçerdim, hobi/geleceğe hazırlık olarak zaman zaman oynarsın ama bu şekilde yarış yapmak zor.

Çevrimdışı Karabay

Bizim dün 2.0dan dönmemiz bugün bu sarışınları bitirmiş. Ortaya çıkan bu skorlarda bizim maçın psikolojik etkisi olduğuna çok eminim.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Renkliler acı gerçekle çabuk yüzleştiler :D Beşiktaş şampiyon olur demeye başladılar :D

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bu Fener’in durumu baba bedduası alan adamların durumu gibi. Futbol filan değil mesele. Bunlar düpedüz lanetlenmiş bir cenah.

Beşiktaş YD döneminde dibi görmüştü ancak bu direkt YD’nin aktif olarak aldığı kararların sonucuydu. O şahıs en ufak bir doğru karar alsa, en ufak bir faydalı iş yapsa kulüp o an kıpırdanıyor, belini doğrultabiliyordu. Yani ortada sadece yönetim sorunu vardı.

Bunlara bakıyorsun yıllardır çuvalla para harcanıyor.. Kulübü yönetenler ülkenin en zengin kişileri. Başkanları öyle YD gibi bir şahıs da değil, iyi kötü kendini yetiştirmiş birisi. Ama ne yaparlarsa yapsınlar hep hüsran hep hüsran.

[ Son Düzenleme: 19 Eylül 2021, 21:45:13 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 'TaNeR'

Evet bir istek parçası da bugün kaybeden sarışınlara geliyor:

https://youtu.be/l96J3Vq_w58?t=76

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

:)

hahahha

Çevrimiçi Necmi

Yorgunluktan yenilmişler şl oynayan biziz sekiz sakat bizde var iki farklı geriye düşünce zevkten dört köşe olmuşlardı
Demek neymiş genç olmak yetmiyormuş böyle avrupa dönüşlerini gençler değil tecrübeliler kopartır

Çevrimiçi MUSTAFA_

5. haftanın ardından oluşan puan durumu  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

5. haftanın ardından oluşan puan durumu  :)

Sarı kızları listede göremedim :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 'TaNeR'

Hahah

Vitor Pereira: "Almanya'da oynadığımız maç fiziksel ve mental anlamda yoğun geçen maçtı. Bugün de bunun faturasını ödedik." bahaneye bak !! bjk dormunt la oynadi ama 2 0 dan 3 2 yapti buna ne diyeceksin pierra efendi !!
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Hahah

Vitor Pereira: "Almanya'da oynadığımız maç fiziksel ve mental anlamda yoğun geçen maçtı. Bugün de bunun faturasını ödedik." bahaneye bak !! bjk dormunt la oynadi ama 2 0 dan 3 2 yapti buna ne diyeceksin pierra efendi !!
şimdi kendisini beşiktaşlamı mukayese etsin bu tofaşla ferrari mukayesesi gibi birşey olur bizim sakatlı rotasyonlu çıktığımız kadro fenerin as kadrosundan güçlü olur

Çevrimiçi murat

Fenerbahçe aldığı bu yenilgi sayesinde ligin sonuncusuna yenilmekten kurtulmuş oldu :lol: