16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Tarih : 22.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 49820 defa] 16. Hafta Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%57.1]
1 puan
10 [%28.6]
0 puan
5 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimiçi Necmi

Skor : Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş
Tarih : 22.12.2019
Saat : 19:00
Stadyum : Ülker Stadyumu
Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Alper Ulusoy
VAR : Mete Kalkavan - Volkan Bayarslan - Mustafa Emre Eyisoy
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : Karius, Gökhan, Roco, Vida, Rebocho-N'Koudou(63), Elneny, Atiba, Lens, Diaby-Ljajic (46), Caner, Burak-Umut (87)
Fenerbahçe Kadrosu : Altay, Isla, Ozan-Zanka (90), Kruse-Tolga (86), Tolga, Serdar, Dirar, Gustavo, Deniz-Ferdi (75), Siqueira, Muriqi

Gol-Dakika : Kruse (23P), Ozan (32), Atiba (45), Muriqi (58) 
Sarı Kart : Lens (31), Caner (33), Deniz (37), Elneny (77), Serdar (79)
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu sezon sonucu en kestirilemeyen maçımızı oynayacağız. Açıkçası maç saha içinde oynanmadığı için böyle konuşuyorum. İyi futbol beklemiyorum. Umarım bir şekilde kazanırız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

İstatistikler maçı 11 kişi tamamlayamadığımızı gösteriyor. Hakemlerin ön planda olduğu bir maç olur  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

3-0 4-0 yeniliriz. Bu maçtan puan bekleyen pollyanadır.

Çevrimdışı worns

yener geliriz maç sonu görüşelim  :tabe:

Çevrimiçi levitate

0 puan

yener geliriz maç sonu görüşelim  :tabe:

civil war

bende 0-0 biter diyorum ersun risk almaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

civil war

koltuk sallanıyor ersunun bir de içerde baskılı oynuyorlar bizde baskıya dayanamıyoruz hakemlerde onlardan yana erken gol yersek dağılırız.

Çevrimiçi levitate

koltuk sallanıyor ersunun bir de içerde baskılı oynuyorlar bizde baskıya dayanamıyoruz hakemlerde onlardan yana erken gol yersek dağılırız.
topu onlara bırakıp adamlarını tutunca apışıp kalıyorlar (bkz. bugün sivas)

kontradan vurmak lazım hocada öyle yapar herhalde (umarım öyle yapar pas falan derken delik deşik oluruz)

savunmamıza güveniyorum ama hücum ı ıh
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sadık sezonu kapatmış.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sadık sezonu kapatmış.

g.o

topu onlara bırakıp adamlarını tutunca apışıp kalıyorlar (bkz. bugün sivas)

kontradan vurmak lazım hocada öyle yapar herhalde (umarım öyle yapar pas falan derken delik deşik oluruz)

savunmamıza güveniyorum ama hücum ı ıh

Burak

N'koudou       Diaby           Lens

Çevrimiçi levitate

Burak

N'koudou       Diaby           Lens
+1903

gs maçındaki 11'de olabilir önemli olan hocanın saçmalamaması

Çevrimiçi Samet Ç

0-1 alırız en kötü berabere kalırız Ersun'un en son bize karşı aldığı galibiyet Manisa'nın başındayken Tr kupasında onun dışında bize karşı 33 maçta 5 galibiyet 9 beraberlik 19 mağlubiyeti var. Ayrıca Ts'nin başındayken ve ilk Fener macerasında da yenemedi.

Çevrimiçi levitate

0-1 alırız en kötü berabere kalırız Ersun'un en son bize karşı aldığı galibiyet Manisa'nın başındayken Tr kupasında onun dışında bize karşı 33 maçta 5 galibiyet 9 beraberlik 19 mağlubiyeti var. Ayrıca Ts'nin başındayken ve ilk Fener macerasında da yenemedi.

derbi karnesi 7g 16b 11m

Çevrimdışı Alper1903

ya şenolun 16-17 de yaptığı gibi 0-0'a kitleyeceksin atarsan bala₁ sallayacaksın.
ya da gs maçı gibi topu rakibe verip ani baskıyla kontra kovalayacaksın.

bu senaryoların maksimumunda basar geçeriz minimumu 1-2 tane kartsız kaossuz yer döneriz.
saçma sapan fantezilere girişilirse maçın filmi net kopar. abzürt 3-3'lük maçlardan biri de olabilir bambaşka bir şey de olabilir. kırmızı kartlar penaltılar kavga gürültüler havada uçar ama beşiktaş'ın hayrına bir sonuç çıkmaz. tecrübeyle sabit.

Çevrimdışı mylife1903

Yuh sen hic fbden 3-4 fark yedigimizi gordun mu ben hic gormedim
3-4 fark attigimizi cok gordum
Fbnin kocasi biziz yense yense hakemle 2-1 falan anca yener

Çevrimdışı mylife1903

civil war

Ersun mac baslarinda risk Aliyor
Bizim hoca gibi miyminti baslamiyor kendi evinde
Kopek gibi basiyorlar ilk 20 dakika. Zaten sonra duramiyor cok benzin yakip macin sonunu getiremiyirlar
Baha ihtirasli heyecanli baski baslar fb hakemle beraber yuklenir
Ilk 20 dakika saglam durursak mac orta
0-0 verseler hic gitmem kadikoye

Çevrimdışı mylife1903

Sadık sezonu kapatmış.

Iyi olmus
Hep kendini Atip ayagi kopmus gibi titreye tireye dusuyordu beton vibratoru gibi saga sola devriliyordu boyle topcularin basina is gelir yakinda bizim diyabiye de bisi olacak

Çevrimdışı mylife1903

ya şenolun 16-17 de yaptığı gibi 0-0'a kitleyeceksin atarsan bala₁ sallayacaksın.
ya da gs maçı gibi topu rakibe verip ani baskıyla kontra kovalayacaksın.

bu senaryoların maksimumunda basar geçeriz minimumu 1-2 tane kartsız kaossuz yer döneriz.
saçma sapan fantezilere girişilirse maçın filmi net kopar. abzürt 3-3'lük maçlardan biri de olabilir bambaşka bir şey de olabilir. kırmızı kartlar penaltılar kavga gürültüler havada uçar ama beşiktaş'ın hayrına bir sonuç çıkmaz. tecrübeyle sabit.
Kartsiz kaossiz donmek de onemli
Burak gg falan dagiliriz 1-2 de kirmizi yeriz hoca atilir sonra gencler maci kaos

Çevrimdışı MUSTAFA_

Burak gg falan dagiliriz 1-2 de kirmizi yeriz hoca atilir sonra gencler maci kaos
Oradan kaossuz çıktığımız maç mı var? Kaos olmadan bizi yenemeyeceklerini biliyorlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

Ceza sınırında olanların tamamı cezalı duruma düşer
Ekstra bir de kırmızı görür gençler maçına ağır yaralı çıkarız banko

Ceza sınırında olanların tamamı cezalı duruma düşer
Ekstra bir de kırmızı görür gençler maçına ağır yaralı çıkarız banko

+1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Yuh sen hic fbden 3-4 fark yedigimizi gordun mu ben hic gormedim
3-4 fark attigimizi cok gordum
Fbnin kocasi biziz yense yense hakemle 2-1 falan anca yener
Sir Samet Aybaba döneminde deplasmanda 3-0 yenilmiştik ya.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk