Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 135 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2665993 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

umut nayir 2.ci golüde attı.

2-2 yaptı 2 gol umut nayir.

Çevrimdışı gokhantr

Bugün Bodrum'da çekilmiş.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Necmi

dün devre arası orhan sorduğunda bende tam olarak bunu demek istemiştim bünyesi daha fazlasını kaldırmıyor. şayet dorukhan devre arasına dek gelişimini sürdürürse devre arası medel dorukhan ikilisini tüm ikinci yarı kullanacak bir planlama ve hazırlık süreci doğru olacaktır. medel dorukhan layiç üçlüsü ile yola dewam edip kulübede ati ozzi ikilisi ile yedeklemek iyi bir seçenek gibi duruyor.
ben atibanın bu sezon iyi olduğu maçı görmedim ikili mücadeleri kaybediyor sanki top ayağına dolanıyor bu
yazı antrenmansız geçirmesinden olabilir ikinci yarı düzeleceğini umuyorum şu an güçsüz gibi duruyor

Çevrimiçi Necmi

dikkat ettinmi bilmiyorum sanırım direkten dönen topta bir vuruşu var defans oyuncusu gibi galiba arkasında necip vuruşa hazırlanıyor ama o farkında değil ve topu tehlikeli bölgeden savuşturan bir vuruş yapıyor.
ben farkettim necip güzel gelişine kafayı yapıştıracaktı adamın vuruşunu engelledi

ben atibanın bu sezon iyi olduğu maçı görmedim ikili mücadeleri kaybediyor sanki top ayağına dolanıyor bu
yazı antrenmansız geçirmesinden olabilir ikinci yarı düzeleceğini umuyorum şu an güçsüz gibi duruyor

düzelmez artık abi yaşı var.

Çevrimiçi Necmi

Dogrudur abi yeni mezunum, daha M nin zerresi de degilim belki. Ama Turkiyede 1.5 sene calistim, ne musteri sorununu biliyor, ne butcesi belli. Su an Almanyada muhendisim, gidiyorsun musteriye, tak tak sunlar bizim problemlerimiz, su kisitlar altinda cozulecek, su kadar butcemiz su kadar zamanimiz var coz diyorlar.  Aynisi bence takimlarimiz icin de gecerli. Ise girerken kelimesini belki yanlis kullanmisim. Soyle tanimlayayim, X firmasinda muhendisim, firmamiz Besiktasin kadro muhendisligi problemini cozmek icin aday firma. Duzgun bir kontrat yapmak icin Besiktas firmasiyla X firmasi arasinda o 100 soruyu sorarim ki ne yapacagimiz belli olsun, neleri ne kadar ne zamanda cozecegimiz belli olsun. 

Benim dalimdaki en buyuk abilerden birinin sozuyle bitireyim :D

"We will encourage you to develop the three great virtues of a programmer: laziness, impatience, and hubris."
google translate : “Bir programcının üç büyük erdemini geliştirmenizi teşvik edeceğiz: tembellik, sabırsızlık ve kibir.”
şimdi doğru telafuz ettin firma adına müşterinle konuşurken istersen 500 soru sor gerekliyse
bunu yapmazsan bulmaca çözmek zorunda kalırsın buda şirket menfaatlerine ters olur. şirket senden en hızlı yoldan ve en düşük maliyetle çözmeni bekler. buda sorunu iyi anlamandan geçer sorunu anlamanın yoluda soru sormaktır.

Çevrimiçi Necmi

ben maçta atiba adına tek olumlu hareket layiçten alıp vurdu sonra vida üstten dışarı yolladı işte o pozisyonda doğru yere girdi bir kere onun dışında her tarafı aksıyor malesef tecrübesi ve alan bilgisi ile idare ediyor orda biraz dinamizm koyabilse maç 8-0a gidebilirdi rakibin maçla alakası pek yoktu yenilen golde dünde yazdım ozzi zemini hazırladı ama atiba da güçlü olsa o topu kaptırmayabilirdi.
dedim ya akşam atiba yerinde medel olsaydı durum çok daha farklı olurdu
atiba bütün maç boyu aksadı. zaten atiba aksarken birde üstüne ozinin girmesi mum dikti
bir anda bütün oyunumuz bozuldu. golde ikisinden geldi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ali Ece:

“Dorukhan ve Güven, aldıkları 2 milyon Euro’yu beğenmeyen oyunculara ‘Beğenmiyorsanız, biz oynarız kardeşim’ mesajını verdiler. Bu çok değerli”
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Güntekin Onay ;

Beşiktaş Ljajiç’i sonunda keşfetti ! Fenerbahçe, Bursa, Başakşehir ve Genk gibi 4 önemli deplasmanda da yedek kulübesindeydi. Hatta bugün ilk kez frikik bile attı.

Çevrimdışı murat baltacı

Takımda birşeyler değişiyor bu güzel pepe Babel tolgay kafasındaki oyuncular devre arası üçe beşe bakmadan yollanmali ama daha önemlisi güven Durukhan ikilisine yeni gençler eklememiz gerek. Aslında Şenol hoca ile ilk şampiyonluktan sonra bunu yapıp fedanin devamını getirmeliydik yanlış planlama günü kurtarma hamleleri bizi bu hale düşürdü.

Love larin yollanip gomezi getirelim arkasına güven,umut nayir koyalım sezon sonu pektemegide yollariz. Güvenin potansiyeli cenkten fazla gomezle bı sene oynaması gelişimi için önemli.

Orta sahaya mensah hamlesi olabilir tolgay yollanır atiba sezonu tamamlar seneye medel mensah Durukhan performansına göre hamle yaparız.

Devre arası en önemlisi kanat Q7 yada Babel yollanirsa iyi bir kanat lazım keşke töre olabilse ama hiç ışık yok belki emre mor hamlesi yapıp kumar oynayabiliriz Şenol hocayı dinler takımdaki genç oluşumuna katılırsa çok iyi yerlere gelir.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Umut nayir 2 gol helal sana cocuk.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Dün Twitter da biri yazmıştı (futbol bilgisine güvendiğim birisi) Balıkesir’de kiralık oynayan Sedat Şahintürk baya gelişim kaydetmiş. Seneye kesinlikle Beşiktaş’ta forma giyecek kalitede yazmış. Umarım yanılmaz.

Orkandan umitliydim ama olmicak gibi. Bari sedat olsun hem de altyapimizdan cikti.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Takımda birşeyler değişiyor bu güzel pepe Babel tolgay kafasındaki oyuncular devre arası üçe beşe bakmadan yollanmali ama daha önemlisi güven Durukhan ikilisine yeni gençler eklememiz gerek. Aslında Şenol hoca ile ilk şampiyonluktan sonra bunu yapıp fedanin devamını getirmeliydik yanlış planlama günü kurtarma hamleleri bizi bu hale düşürdü.

Love larin yollanip gomezi getirelim arkasına güven,umut nayir koyalım sezon sonu pektemegide yollariz. Güvenin potansiyeli cenkten fazla gomezle bı sene oynaması gelişimi için önemli.

Orta sahaya mensah hamlesi olabilir tolgay yollanır atiba sezonu tamamlar seneye medel mensah Durukhan performansına göre hamle yaparız.

Devre arası en önemlisi kanat Q7 yada Babel yollanirsa iyi bir kanat lazım keşke töre olabilse ama hiç ışık yok belki emre mor hamlesi yapıp kumar oynayabiliriz Şenol hocayı dinler takımdaki genç oluşumuna katılırsa çok iyi yerlere gelir.

love larini gönderelim gomez'i getirelim oldu mu şimdi 33 yaşında ki adamı geri getirmek :)

medel-mensah-dorukhan 3'ü de defansif bi de necip ekleniyor bu isimleri 4 defansif çok gereksiz olur.

Emre mor'dan bir cacık olmaz.
[ Son Düzenleme: 25 Kasım 2018, 18:25:34 cursedofdragon ]

Çevrimdışı caner.eryigit

Güntekin Onay ;

Beşiktaş Ljajiç’i sonunda keşfetti ! Fenerbahçe, Bursa, Başakşehir ve Genk gibi 4 önemli deplasmanda da yedek kulübesindeydi. Hatta bugün ilk kez frikik bile attı.
Tam muameleci olmuş o arkadaş.paranın esiri olmuşlar yemişim onun gibi Beşiktaşlıyı

Via BEŞİKTAŞ istihbarat :busted_cop:

Orkun Kökçü ile 5 senelik kesin anlaşma sağlandı..
Feyenoord oyuncu için son olarak 1.4 m istedi..
Bizim teklifimiz 800 bin...
Önümüzdeki hafta bir görüşme daha olacak..

Çevrimdışı Karabay

Ben bu uşağı tanımıyorum. Kimdir necidir gelirse hemen oynar mı oynarsa kimin yerine oynar.

ne güç farkı birşey yapabilseler Ali Dürüst istifa edermiydi sence onun istifası gs nin teslimiyetidir.
şu anda gs basını hakemlere el çektirmek için uğraşıyor baskı yapıyor.
bu haberlerde bunun işareti adamların gücü olsa maç akşamı yaptırırlardı.
ne güçlüler ama her ağızlarını açtıklarında tff cezayı yapıştırıyor.
sizin gibilerde böyle konuşarak balonlarını sürekli şişiriyor.
biz güçlü değiliz ama tff nin u dönüşü hakemlerin birden tarafsız maç yönetmeye başlamasını
cinler periler yaptı değilmi Beşiktaş taraftarının yürüttüğü kampanyanın peşinden olmasıda tamamen tesadüf
yada Beşiktaşlı cinler periler devreye girdi.
Bu da doğru :tabe: :claps: :claps:

umut nayir 2.ci golüde attı.

2-2 yaptı 2 gol umut nayir.
Neyse Umut için iyi biraz daha pissin

Bana kalsa Bursaya Yağmurlu havada su vermem ama Umut için iyi kolay değil öyle Beşiktaşin direkt 1.cı forveti olmak

Çevrimdışı 38life

Yaz döneminde Orkun Kökçü transferinde yapılan büyük hata umarım telafi edilir. 200-300 bin euro için vazgeçmezler umarım. Herşey bekliyorum çünkü artık özellikle bu yaz yapılan saçmalıklardan sonra.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

Tam muameleci olmuş o arkadaş.paranın esiri olmuşlar yemişim onun gibi Beşiktaşlıyı

bu ara ağır saçmalıyor dün tugayla metin yaşını sordular layiçin bu atladı genç tecrübesiz  biri değilki layiç 29 yaşında dedi kapattım kanalı hemen
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

barca ilgileniyor haberleri sonrası bize satılmaya çalışılan çocuk değil mi? nasılda biliyolar bi türkü kandırmayı  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

umut nayır nolamaz gzel 2 gol atmış larini gönderelim buna şans verelim ne kadar kötü olabilir ki? larin kötü bile olamıyor.

Çevrimdışı mylife1903

umut nayır nolamaz gzel 2 gol atmış larini gönderelim buna şans verelim ne kadar kötü olabilir ki? larin kötü bile olamıyor.
Duzgun cocuk be abi
Tipi guzel
Egitimli
Terbiyeli
Turkce konusabiliyor
Topculugu da ismael seviyesi degil sonucta  ikinci ligden gelme, sertlige aliskin
Biz de yuve falan degiliz gelsin otursun

Babel soruyor: "Saçımın rengini yeniden siyah yapmalı mıyım?"