Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 136 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2641319 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

gese maçının hakemi de cücü olmuştur bunu da şimdiden yazalım.bakalım WARı kim olacak? favori posbıyık.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi murat

ben maçta atiba adına tek olumlu hareket layiçten alıp vurdu sonra vida üstten dışarı yolladı işte o pozisyonda doğru yere girdi bir kere onun dışında her tarafı aksıyor malesef tecrübesi ve alan bilgisi ile idare ediyor orda biraz dinamizm koyabilse maç 8-0a gidebilirdi rakibin maçla alakası pek yoktu yenilen golde dünde yazdım ozzi zemini hazırladı ama atiba da güçlü olsa o topu kaptırmayabilirdi.
araya girdiği pozisyonlardada ya doğru şekilde müdahale edemiyor ya eveleyip geveliyor ya rakibe teslim ediyor.eskiden ahtapot gibiydi top çevresine geldiğinde yapışışıyordu şimdi biraz duvara çarpmış gibi oluyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

gese maçının hakemi de cücü olmuştur bunu da şimdiden yazalım.bakalım WARı kim olacak? favori posbıyık.

cücü kesin zaten bende VAR'ı merak ediyorum.

Bülo olabilir.

Çevrimdışı tangaz

araya girdiği pozisyonlardada ya doğru şekilde müdahale edemiyor ya eveleyip geveliyor ya rakibe teslim ediyor.eskiden ahtapot gibiydi top çevresine geldiğinde yapışışıyordu şimdi biraz duvara çarpmış gibi oluyor.

efsanenin geçen sene son senesiydi aslında ama nedense uzatmaları oynatıyoruz. yönetim yerine birini koyamayınca ilginç şekilde kontrat yeniledik aslında şuan hala atibanın oynuyor oluşu dahi kadro mühendisliğimizin  :D ne denli yanlış olduğunu göstermiyor mu?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

cücü kesin zaten bende VAR'ı merak ediyorum.

Bülo olabilir.

gese çok ağladı onları kazandırmak için yırtınacak bir hakemsi oluşumu bekliyorum bu nedenle posbıyık ismi öne çıkıyor ama belki daha fanatik tipler mesela ü.öztürk yada yankaya filan da olabilir.

Çevrimdışı tangaz

sivas kendi sahasında puan kaybetmiş tipik anadolu saçmalığı gel istanbulda beşiktaşa karşı debelen yırtın sonra direkt rakibine evinde puan ver...

Çevrimdışı Karabay

gese çok ağladı onları kazandırmak için yırtınacak bir hakemsi oluşumu bekliyorum bu nedenle posbıyık ismi öne çıkıyor ama belki daha fanatik tipler mesela ü.öztürk yada yankaya filan da olabilir.
ya abi ne kadar önemsediniz bu gsnin ağlamasını. Haksız olduklarını kendileri dahil herkes biliyor. Rüzgar arkamızda artık vurup geçelim. Bak dünkü maçta hakem golü saymadı bir tane daha attık. Eskiden olsa böylemiydi hemen oyuna küserdik. Hakem saymıyor mu hemen bir tane daha atacaksın o kadar.

Çevrimdışı tangaz

puan kaybı yaşadığımız maçlara bakıyorum da antalya maçı resmen yönetime yazıyor geciken transferler kaledeki çocugun yetersizliği hakemsilere göz yummamız ofsayttan yenen gol 3 puanımız uçtu gitti, bursa maçı gene verilmeyen penaltımız hakemsilerin VARa gitmemesi buna yönetimin ses etmemesi 2 puanda öyle gitti, konya maçı hakemsi katletti bizi üstüne karyusun formsuz dönemine denk gelişi 2 puanda öyle uçtu, başak maçı net kaleciye yazar 1 puanda öyle uçtu.

bir çırpıda rahat alınabilecek 8 puan var talihsiz şekilde uçup giden ve liderede ekstra +2 koyan. şu kötü gidişatta dahi 27-29 puan aralığında  olamamamız ufak tefek nüanslarla belirlenmiştir.

Çevrimdışı mellfred

sivas kendi sahasında puan kaybetmiş tipik anadolu saçmalığı gel istanbulda beşiktaşa karşı debelen yırtın sonra direkt rakibine evinde puan ver...
Sivas maçını taraftar verdi

Çevrimdışı Librarius

U21 takimimizi takip eden var mi?

Ozi aydogan
Marlon bulent
Kartal kayra
Mertcan acikgoz
Sol bek ridvan
Stoper alpay
Bi de esmer bi forvet oyuncumuz vardi bunlar goze carpan oyuncular baska ışık olan oyuncu var mi?

Dün Twitter da biri yazmıştı (futbol bilgisine güvendiğim birisi) Balıkesir’de kiralık oynayan Sedat Şahintürk baya gelişim kaydetmiş. Seneye kesinlikle Beşiktaş’ta forma giyecek kalitede yazmış. Umarım yanılmaz.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi sozkul

Takım genel olarak iyi ve atak oynayınca Atiba hiçbirzaman göze hoş gelmiyor. Takım dökülürken pas yapamazken, ya da güçlü takımlarla defansa önem vererek oynamak zorunda kaldığımızda Atiba bizim takımın en iyisi oluyor.

Çevrimdışı Librarius

Guc farki iste
Bu isler cozulmeden ensesine vurulup lokmasi alinan olmaya devam ederiz

Medya abi medya. Gücümüz yok medyada. Dün bir şey dikkatimi çekti. GS’nin tetikçisi Serkan Korkmaz ve İbrahim Seten, Tayfun Bayındır ve Hürriyet’in spor müdürü Mehmet Arslan Erman için doğum günü partisi düzenlemiş cuma akşamı. GS maçını da birlikte izlemişler lokantada. Bunların ortak özelliği Beşiktaş’ı karıştırmaya çalışan ama GS’yi mütemadiyen öven mecraların genel müdürleri olması.

Olaya geleyim: GS maçından sonra Turgay Demir ve Evren Turhan birbirine girdi penaltı pozisyonu yüzünden. Turgay Demir Serdar’ın yanlış ayakla müdahale ettiği için rakibi bozduğunu, bu yüzden kararın doğru olduğunu dile getirdi. Görüşünü desteklemek için de Erman Toroğlu ‘nun 30 yıl önce Doğan Koloğluyla bu durumu açıkladıkları bir görüntünün olduğunu ve o görüntünün ekrana yansıtılmasını talep etti. Reji yayına hazırlıyor falan dedi programın sunucusu ama ne yaptılar biliyor musunuz? Ermanı lokantadan programa bağlayıp Turgay Demir’i yalanladılar. Erman diyor ki geçin o konuşmayı bu karar yanlış. Turgay ne diyor umrumda değil.

Herifler böyle çalışıyor. Aziz Yıldırım ‘dan nefret ediyordum ama herif bu şeref yoksunu GS lobisi yüzünden yoldan çıktı.

Çevrimdışı Librarius

sıfatsız sıfatına tükürdüğümün dobermanına bak hele

"Siyah-beyazlılar için çok önemli bir maçtı. Buradan alacakları bir yara, önümüzdeki hafta oynanacak derbi öncesinde ligdeki bütün işlerini bitirirdi. Sanırım bunun için olsa gerek, TFF'den de ince bir ayar geldi, maç Kayseri'ye alındı ve iş bitti.. Beşiktaş birinci maçı geçti, haftaya da G.Saray maçı var. Daha fazla bir sorun olur mu, pek olacağa benzemiyor. Çünkü G.Saray'ın sağ gitti, solu gitti, önü gitti, arkası gitti.. Derbi, her türlü siyah-beyazlılara hazırlandı sanki. Onlara da balığı, kılçıksız olarak yemek düşüyor.."

yalamasın biliyoruz onu da böyle de yalanmazki brazzersdakiler bile sen gibi yalamıyor doberman...

yönetim artık bu tipitipin iyice haddini bildirmelidir olmadı taraftar gereğini yapmalıdır aynı namsızoğlunu itin dotune soktugumuz gibi bu ermanıda sokmalıyız layık oldugu deliğe.

Dün maçın devre arasında açtım Serkan’la ikisinin morarmış yüzlerini görmek için. Konuştuklarını duysan ana avrat küfür edersin. İlk yarı 3-0 bitmiş ama bunlara göre hakem maçı katletmiş. TFF Beşiktaş için sahayı değiştirmiş başka bir takıma bunu yapmazlarmış. Pepe parasını alamadığı için takımı sabote ediyormuş. Bunları 3-0 önde bitirdiğimiz maçın devre arasında konuşuyorlar.

Çevrimdışı Librarius

ben maçta atiba adına tek olumlu hareket layiçten alıp vurdu sonra vida üstten dışarı yolladı işte o pozisyonda doğru yere girdi bir kere onun dışında her tarafı aksıyor malesef tecrübesi ve alan bilgisi ile idare ediyor orda biraz dinamizm koyabilse maç 8-0a gidebilirdi rakibin maçla alakası pek yoktu yenilen golde dünde yazdım ozzi zemini hazırladı ama atiba da güçlü olsa o topu kaptırmayabilirdi.

Ljajic o pozisyonda çok güzel içeri sızdı verkaçla. Gol olsaydı keşke.

Çevrimdışı Librarius

adamın soyadı duwar olunca duwaryazısı gibi konuşmak hakkı elbet  :D

şimdi almanya örneği de enteresan tabii adamlar nevi şahsına münhasır bir millet. beinde büyük evler inşaa edilen bi program var avustralyadaki evleri gösteriyolar evi yaptıran adam uzun yıllar almanyada çalışmış avustralyada küçük bir metrekareye şaşalı bir ev yaptırıyor akıllı ev sınıfında bir yapı  kuvvet odasını da altyapı üstyapı komple kendi tasarlayıp yapıyor çatıda yeşil bir çatı bu arada sıraevler formatlı bi yerde yapırıyor bunu da neyse bi dünta problemle karşılaşıyor müteahhit mimar taşeron her adımda sorun yaşıyor herif sonra almanyadan örnek veriyor santim şaşmaz hiç bir adım diyor beton mu gelecek verilen dakika tolerans süresi dahilinde gelir inşaatı anahtar teslimimi istedin verilen gün dakika alırsın ne bir saat önce ne bir saat sonra. ütopik elbet sadece bize değil dünyanın kalanına da öyle.

son olarak; mühendislik yapmak için doğru coğrafyaya gitmişsin aferin. başarılarının dewamını dilerim.

Alman mühendis deyince aklıma şu katikatür geldi.

Çevrimiçi sozkul

Sivas maçını taraftar verdi

Katılıyorum, daha maçım bitmesine 37 dakika  vardı 2-1 olduğunda. 1-1 den sonra ilk geri pasta Tolga'yı ıslıkladı taraftar daha 23. dakikada.  Islıklayacaksan maç bitince ıslıkla, maç içinde niye kendi ayağına sıkıyorsun?
Hocanında katkısı var, taraftar bir hafta önce Oğuzhan'ı ıslıklamış,  ilk yarı çok kötü oynamış, ayağına top geldiğinde ufaktan ıslıklar geliyor bir kesim taraftarda ıslıklamaya başlıyor.  İkinci yarı için umut vermiyor Oğuzhan, takımda umut vermiyor ama taraftarın hedefinde o var, şimdi biraz işin psikolojisiyle ilgilenen hoca Oğuzhan'ı devre arası değiştirir, Veya o maçda hiç 11 başlatmaz ve 2-3 maçlık bir dinlenmeye alır.
Oğuzhan oynatarak kazanabileceğin psikolojisi güçlü bir adam değil.
Taraftar  Oğuzhan'ı ıslıklıyor ama sahada diğerlerininde ayağı birbirine dolaşmaya başlıyor.

Çevrimdışı Rasim

Umut Nayir güzel bir kafa golü atti :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Rasim

bayagi boy pos varmis cocukta ben biraz tifil saniyordum :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Umut Nayir güzel bir kafa golü atti :bandit:
Umut sokunca bursalilsr sevinmemistir

Çevrimdışı Rasim

Umut sokunca bursalilsr sevinmemistir
sevinmezler devre arasi gelsin baslasin bizde santrafor aramaya gerek kalmaz love yi satsinlar laarini kiralasinlar sezon sonu petoyla uzatmasinlar iyi bir golcü alsinlar :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Necmi

Günaydın , hayırlı pazarlar :bye: :bye:

Milli ara ile birlikte Takım bütünlüğü ve takım ruhu da yakalanmış

Gol sevinçleri aslında çok şey anlatır bu sezon attığımız Gollerden sonra ki sevinçlere bakın bir de dün attığımız Gollerden sonraki Gol sevinçlerine bakın..

İlk Golde bütün takım Ljajic'e koşuyor

2.ci Golde Sıfıra inip asistin asistini yapan Dorukhan hizini kesemeyip Reklam panolarından sahanın dışına çıkıyor , Quaresma Dorukhana koşuyor

3.cu Golde Vagner Love yedek kulübesinden fırlayıp Güvene koşuyor

Küçük gibi görünen ama aslında çok büyük detaylar bunlar
quaresmanın ljajic gol attıktan sonra arkasından koşarak sevinmesi yapmacık falan değildi mutlu etti beni
ama diğer taraftan ozinin golü attıktan sonra ona asist yapan dorukhan ona koşarken eliyle itmesinide gördüm
atmadığın golü sana al at dedi o kaleci tolga ya koştu. en azından diğer oyuncuya yaptığı gibi çak yapardı

Çevrimdışı Necmi

Beyaz tv de özel haber geçti Halis ozkahyaya bu sezon maç verilmeyecekmis , muhtemelen hakemliği de bırakabilir

Uzlurmuyum ? Üzülmem e mn büyük Besıktaş düşmanı hakemlerden biridir

Ama nedense aynı hatalar bize yapılınca aynı hakemler ertesi hafta ödül verilir gibi en iyi maclara atanıyor :akuma:
ben sanmıyorum. böyle taviz vermezler en fazla var hakemi yapmazlar.
Beşiktaş düşmanı hakemler katagorisinde 1. sıradadır bu bırakırsa sevinirim o ayrı.
kaç haftadır hakemlere gördüklerini çaldıranlar şu anda hakemlere ceza falan vermezler
artık namoğlunun hakemler üzerinde etkisi yok gibi duruyor. en ufak bir etkisi bile olsa
o penaltı çalınmazdı. Bunlar tff deki kontrolü tamamen kaybetti ali dürüstün istifasıda bunu
gösteriyor. namoğlunun bypass edildiği dedikoduları var. bakalım zaman gösterir ne olduğunu

Çevrimdışı Necmi

Guc farki iste
Bu isler cozulmeden ensesine vurulup lokmasi alinan olmaya devam ederiz
ne güç farkı birşey yapabilseler Ali Dürüst istifa edermiydi sence onun istifası gs nin teslimiyetidir.
şu anda gs basını hakemlere el çektirmek için uğraşıyor baskı yapıyor.
bu haberlerde bunun işareti adamların gücü olsa maç akşamı yaptırırlardı.
ne güçlüler ama her ağızlarını açtıklarında tff cezayı yapıştırıyor.
sizin gibilerde böyle konuşarak balonlarını sürekli şişiriyor.
biz güçlü değiliz ama tff nin u dönüşü hakemlerin birden tarafsız maç yönetmeye başlamasını
cinler periler yaptı değilmi Beşiktaş taraftarının yürüttüğü kampanyanın peşinden olmasıda tamamen tesadüf
yada Beşiktaşlı cinler periler devreye girdi.

Çevrimdışı Necmi

Bişey daha var :bandit:

Frikiklere salça olmadı :D
atibadan yediği fırçayı görmemişsin o zaman

Çevrimdışı cursedofdragon

atibadan yediği fırçayı görmemişsin o zaman

sonradan görmüş o kadar önemli değil demiş :D