Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2661417 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Adriano'nun galibiyet sevinci. 💪

Şenol Güneş: "Ankaragücü taraftarının iyi taraftarı var, buraya çok kalabalık gelmişler ama sayı kadar kalite de önemli. Bugün bazı sıkıntılar oldu."

Hocam rövaşataya kalktı ve bakıyorum hakeme verdi golü top ağlarda 5-1 :D  :evillol:

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Fatih begendigim bi oyuncu ama sag bek degilde stoper olarak degerlendirilmeli daha cok katki verebilir..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Yalniz ts feneri, goztepede basagi yenerse lig iyice corba olur.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Fatih begendigim bi oyuncu ama sag bek degilde stoper olarak degerlendirilmeli daha cok katki verebilir..
Az daha sertlesmesi lazim
Sitopere gore ayagi durusu iyi
Bek olarak ya da ortasaha olarak baslamis olabilir futbola
Pepe biraz indirim yapsin 1 sene uzatalim pepe fatih oynasin

Çevrimdışı mylife1903

Insallah insallah
Fener genelde tsyi yeniyir tirabzonda o macta sikinti var

Az daha sertlesmesi lazim
Sitopere gore ayagi durusu iyi
Bek olarak ya da ortasaha olarak baslamis olabilir futbola
Pepe biraz indirim yapsin 1 sene uzatalim pepe fatih oynasin

Fatih-Vida nasıl olur abi :)

2 maçta berabere gibi geliyor bana hadi hayırlısı :D

Oğuzhan Özyakup, Ligde 36 maç sonra Golle tanıştı! (28.05.2017⚔️Gaziantepspor)

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

hala maç nie burda oynandı diyor birileri

serkan korkmaz açıkladı federasyon stadı incelemiş olmaz burada demiş bunlar 2-3 gün daha verin demişler istedikleri verilmiş dünde federasyon gelip bakmış ulen lolipoplar nie ek süre istediniz hiç bişey yapmamışsınız 3 gün önce neyse hala aynı demiş kızmış 2 de tokat atmış görevli görevliye sonra ya alternatif stad gösterin gösteremiyorsanız stadı biz belirleriz demiş  :D

:lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı tangaz

Hoca taraftarın oziye tepki verip dorukhan baskısı sonucu dorukhan sahada taraftarın serbest atışları quaresmanın yapmasına verdiği tepki ljajic attı. tepkiden güven forvet çıktı. şimdi bu maçı hocamı kazandı taraftarmı kazandı.
ozi oynarken ljajiç ortada olmuyor demişdim dorukhan oynayınca ljajicde parladı
şimdi bu takıma bu güne kadar ozinin verdiği zararları belki daha rahat görüyorlardır.
girdi hatasına anında golü yedik. bu akşam dorukhan bize sekiz numaranın nasıl oynadığını gösterdi
ve bu çocuk daha tecrübesiz güveni gelmedi. oynadıkça çok daha iyi olacak ama oynarmı oynatılırmı
göreceğiz.

maç sayfasında da yazdım tekrar edeyim. dorukhanın  oynadığı mevkide medel atiba tolgay ozzi necip var hadi atiyi necibi geç diğer 3 oyuncunun her biri 2,5 milyon maaşlı kariyerli beklentinin yüksek oldugu profiller dorukhan veya başka bir gence sıra gelmesi için birinin sakatlanması diğerinin kadro dışı kalması birinin dökülmesi  ve bu 3 olasılığın aynı anda olması gerekiyordu. ne zaman ki bunlar eş zamanlı oldu dorukhan forma buldu. bu olasılıkların  3ü birden olmasın 1 veya 2si olsun gene sıra gelmezdi. sonra hoca bütünü düşünmek zorundadır 2,5 milyon maaşlı sonra olası satıp ekonomik girdi sağlama potansiyelli yatırımları bir kalemde silip atamaz. bugün pepe medel ikilisi sahada olabilse gene dorukhana sıra gelmeyecekti ancak 60dan sonra atiba düşünce yerine girebilirdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Fatih-Vida nasıl olur abi :)
Vida fatih
Pepe fatih
Cok buyuk fark yok gene kamyonla gol yiyecen de vidadan bi 10 gelirse nefes aldirir ons mahsuben

Çevrimdışı tangaz

çorba güzel milli ve yerli bi yemektir iyidir yani  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Oğuzhan Özyakup, Ligde 36 maç sonra Golle tanıştı! (28.05.2017⚔️Gaziantepspor)
Dongusu cokmus be
Du sayam oooo 500+ ozzi
Bi tolgay degil tabi 1259gun

Çevrimdışı mylife1903

maç sayfasında da yazdım tekrar edeyim. dorukhanın  oynadığı mevkide medel atiba tolgay ozzi necip var hadi atiyi necibi geç diğer 3 oyuncunun her biri 2,5 milyon maaşlı kariyerli beklentinin yüksek oldugu profiller dorukhan veya başka bir gence sıra gelmesi için birinin sakatlanması diğerinin kadro dışı kalması birinin dökülmesi  ve bu 3 olasılığın aynı anda olması gerekiyordu. ne zaman ki bunlar eş zamanlı oldu dorukhan forma buldu. bu olasılıkların  3ü birden olmasın 1 veya 2si olsun gene sıra gelmezdi. sonra hoca bütünü düşünmek zorundadır 2,5 milyon maaşlı sonra olası satıp ekonomik girdi sağlama potansiyelli yatırımları bir kalemde silip atamaz. bugün pepe medel ikilisi sahada olabilse gene dorukhana sıra gelmeyecekti ancak 60dan sonra atiba düşünce yerine girebilirdi.
Will hunting bile sira gelene kadar hademelik yapiyordu abi

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
31 Mayıs 2016, 16:04:45 »
Kolarov zor hedef. Fakat City düşünmüyor. Guardiola'nın raporu ve City'in tavrı belirleyici olur. Adriano - Lazio haberi doğruysa maliyeti epey uygun, Adriano'ya yönelmek gerek.

22 Temmuz 2016, 21:36:28
G.G - Adriano... İkisi de hücumda üçüncü bölgeye katılır, ön bölge oyuncularına 1v1 pozisyon hazırlarlar. İkisi de bağlantı oyunlarında ve oyun geçişlerinde çok işe yararlar. Final aksiyonlarında iyiler, orta alanda pas istasyonu aynı zamanda hücumun değerli birer parçası olurlar.

+Hücum setlerindeki başarılarını ve geriden oyun kurma becerilerini ekleyebiliriz. Adriano - Olcay & Oğuzhan'ın sol koridor oyunları dikkat çekebilir. GG ve Adriano konusundaki tek eleştirim; kontrat süreleri. Uzun vadede problem yaratabilir.

alıntı yapılan: atalay - 06 Kasım 2017, 00:16:44
Bu takımın devre arası en net transfer ihtiyacı sağ bek.

25 Mayıs 2018, 03:27:15 »
Bonservissiz 2,5 M maaş veya imza parası olmadan-düşük tutup 3 senelik kontratı 4 sene bu da her birer senenin içinde diyerek 3 milyon maaş ile faturalandırma yapılırsa hem iç hem de dış transferde taban ve tavan fiyat artar. Hem ekstra kontrat süresi verilir hem de her transfer sonrası ortalama fiyat yükselir.

Oyuncuyu daha adı Beşiktaş ile geçmeden istemişim. Oyuncunun iki sezon vereceği katkıyı topa değmeden tarif etmişim. Malum 16/17 ikinci yarısından itibaren iç pozisyonda false back gibi oynadı. İyi pas istasyonu oldu. Hatta solda öbeklenip, sağda 1v1 pozisyon üzeri karbon kağıdı goller atıldı. Diğeri de 1,5-2 sezondur geriden oyun kurulumunda genişlik verip sağ kenar üzerine stoperden açılan top ile istasyon oluyor. Fakat yine gelmeden kontrat sonunu göremezler demişim. Şimdi bunu neden paylaştım? TR'de ekseriyet bu korelasyonu kurmaz-kuramaz. Onun için ya siyahtır-ya beyaz. Onun için konuşulacak konu-şey ya ifrattır ya da tefrit. Biri piyasada yok ki olsa da yapabilecekleri sınırlı, diğeri bazı maçları hiç kaldıramadığı gibi bir-buçuk sezondur hiç iyi durumda değil. Katkı aldığın iki oyuncu ama pozisyonlar tıkanmış. İlk korelasyonu kurduğum senaryoda iyi maliyetle-işi görmüş bir oyuncu, ardından onun yerine oyunun ihtiyacı bir hamle. Tabii ikincisi için de bir futbol aklı gerek. Fakat pozisyonu baştan tıkanmış. Bu, teklif masasında kontrat süresi veya rakamı üzerinden kabul görmez cevabı ile anlatılmaz. Adriano'un iki sezon performansı OK mi? Yazmışız. Tamam ama siyah-beyaz yok. Bu korelasyonu kuramayan günü gelir şakşakçı olur, günü gelir yardakçı olur. 
[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 22:45:27 atalay ]

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

17/18'in başında Kasımpaşa maçında yedek kulübesini yıldızlar topluluğu diye paylaşanlar kadro mühendisliği diyor. Var böyle tipler. İlk başta her şeyi sorgusuz koşulsuz savunurlar sonra senden daha azılı eleştiren olurlar. Aynı kadro CL'de puan-puantaj yapınca asırlar geçse de bunu paylaşırlar. Eş zamanda ligde 20 küsur puan kaybedince yine puantaja bakıp, anlamını bilmediği kelimeler kullanırlar. Bunlar ekseriyeti oluşturuyor ve tehlikeliler. Kalite ile kadro mühendisliği arasındaki farkı bilmezler. Bir kere oyunu bilmeden mühendisliği nasıl biliyorlar, onu da anlamak zor. İşin enteresanı öncesinde de mühendisliği ve kadroyu kuranları alkışlayanlar da bunlar. Ama bugün taraf olacakları için o hamleleri yapanları gözden çıkardılar. En çok güzellediklerini, kusursuz bulduklarını. Söyleyeyim. Kazanırken de kadro yanlıştı. Ama sen o gün alkışlıyordun. Ayrıca hep derim bazen el yordamı kabataslak organizasyonlardan iyidir. Bazen.

Konuyla alakasız olacak ama görmüşken söyleyeyim dedim. Takip ediyorsan bugün Dünya Satranç Şampiyonasında 11.maç da berabere bitti Carlsen'le Caruana arasında. 12. maç pazartesi olacak o da berabere biterse çarşamba rapid ve blitz oynanacak zaten Carlsen şampiyon olur o aşamada.
Bi de Salı günü snooker'ın 2 numaralı kupası Birleşik Krallık başlıyor.  Geçen hafta Kuzey İrlanda Açık acayip zevkli geçmişti çoğu oyuncu formda. Bu turnuva da baya zevkli olacak vaktin varsa kaçırma.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 22:46:37 atalay ]

Insallah insallah
Fener genelde tsyi yeniyir tirabzonda o macta sikinti var

Bende onu anlamiyorum abi adamlar fenerin bas dusmani ama yenemiyorlar adam akilli :D he ama cinconu her turlu yeniyorlar o da baska mesele :D

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Orhan_

Ofsayt pozisyonundaki çizgiler bir "doğru"(geometrik anlamda) değil. Baya baya kavisli. Ayrıca oyuncuların omuzlarından alınan dik çizgilerde aslında dik değil. İşin geometrisi hakkında ahkam kesmeyeyim ama o pozisyonu photoshopta çok basit bir şekilde "ofsayt değil" hale getirmek mümkün. Yani tam mantığı nedir bu işin anlamıyorum ama ince pozisyonları manipüle etmek hiç zor değil.

Çevrimdışı mylife1903

Bende onu anlamiyorum abi adamlar fenerin bas dusmani ama yenemiyorlar adam akilli :D he ama cinconu her turlu yeniyorlar o da baska mesele :D
Keskin sirke adamlar
Ya simdi kirmizi montlu cocugu hatirladim
Tirabzon tiribununden ucarak sahaya konmus sonra hakeme dalmisti efsane bir ucustur o
Simdi ucma konusunda muhim olan ucmak degildir, konmaktir herkes ucabilir de konmak mesele o arkadas teibunden bi ucuyir konusu sanirsin sit lordu herif

Asporda dun yazdigim penaltiyi gosteriyirlar 88avruoa kupasindan
Erman asena gibi kiviriyir

şu pozisyonu çıkıp konuşmamız lazım yendiğimiz maçtan sonra bile.

Çevrimdışı tangaz

Ofsayt pozisyonundaki çizgiler bir "doğru"(geometrik anlamda) değil. Baya baya kavisli. Ayrıca oyuncuların omuzlarından alınan dik çizgilerde aslında dik değil. İşin geometrisi hakkında ahkam kesmeyeyim ama o pozisyonu photoshopta çok basit bir şekilde "ofsayt değil" hale getirmek mümkün. Yani tam mantığı nedir bu işin anlamıyorum ama ince pozisyonları manipüle etmek hiç zor değil.

+ var görüntüsünde topun nerede oldugu belli değil top tam ayaktan çıktığı an mı yoksa ayaktan 1-2 metre uzaklaştı mı bilinmiyor kamera sayısının eksikliği de sıkıntı

Çevrimdışı mylife1903

şu pozisyonu çıkıp konuşmamız lazım yendiğimiz maçtan sonra bile.

Neyini konusacan ofsayt falan yok