Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Tarih : 18.01.2023 Saat : 17:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Sarper Barış Saka - Kemal Yılmaz - Erdem Bayık - Turgut Doman VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 8497 defa] Ankaragücü 5-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Çevrimiçi Samet Demir

Tarih : 18.01.2023
Saat : 17:45
Stadyum : Eryaman Stadyumu
Hakemler : Sarper Barış Saka - Kemal Yılmaz - Erdem Bayık - Turgut Doman
VAR : Mustafa Öğretmenoğlu - Koray Gençlerler - Osman Gökhan Bilir
Yayın : A Spor
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Nartallo

Umut Meraş ve Salih Uçan'ın olduğu bir 11'in kazanması sürpriz olur...

Çevrimdışı Talisca1903

haydi Beşiktaşım al geç şu maçı çirkeflerle uğraştırma bizi

Çevrimiçi BlackEagle16

Umut Meraş ve Salih Uçan'ın olduğu bir 11'in kazanması sürpriz olur...
Abartmayın
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

İlk Pozisyonda ofsayt da olsa golü yemeseydik iyiydi.

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi Samet Ç

Savunma evlere şenlik savunma arası o kadar açık ki arkaya atılan her top geçiyor.

Çevrimiçi murat baltacı

Yok arkadaş biz defans yapmayı ogrenemiycez adamlar arkaya kaçıyor ortayı yapıyor içeri çıkarıyor bizim defans daha müdahale edecek geri dusmemiz kötü oldu yoracaklar bizi umarım Kayseri maçına yansımaz zaten zar zor ilerliyoruz bide bu cirkefler çıktı şansımıza
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

Biz bir tehlikeli pozisyona girebilmek icin afedersiniz bi taraflarimizi yirtiyoruz, rakibin her atagi tehlike. Sadece bu mac ozelindede degil, ne zaman rakip uzerimize gelse cok kolay pozisyona giriyor.

Çevrimdışı Nazım Ar

Savunma evlere şenlik savunma arası o kadar açık ki arkaya atılan her top geçiyor.

Kaleci de yok hükmünde.

Çevrimiçi murat baltacı

Emrecan sevdasından vazgeçip saisi geri çekip Emre'ye verdiğimiz şansı orta sahada Berkay ve kereme vermeliyiz
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Salih şu salak uzun paslarindan bi vazgeç artık ne güvenilmez adam ya bir maç harika bir maç top kaybetme makinesi

Çevrimiçi tolga1903

Bu emrecan'ın da menajeri kimse harbi büyük adammış yok 10 milyon istiyolar yok avrupa'dan talipleri var diye diye 2.5 milyon euro'yu sapladı bize herif

Çevrimiçi murat baltacı

Tayfur saçlara çözüm bulmalı topa vuramiyor Emrecan saçmalıyor nkoudu muleka ile gol bulmaya çalışıyoruz Allah yardım etsin
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Nkudu'dan yine zeka kokan hareketler. Yok aga elenmeye gelmiş bunlar

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı Talisca1903

Emrecanı hemen çıkarmak lazım Tayyip perişan oldu

Çevrimiçi tolga1903

Umut meraş çok iyi ya. Abi bu adamların ne işi var bizim takımda ciddi manada bu adamları anadoludan kim alır oynatır düşünüyorum yok yani nasıl başarıyoruz biz bunu ya

Çevrimiçi murat baltacı

Rosie ve umut niye hücuma çıkıyor anlayan varmı bir işe yaradiklari yok bide geride pozisyon veriyoruz hoca müdahale etmezse dönmeyecek bir skor olacak
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Etiketler: