Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu
Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Şanlıurfaspor Tarih : 21.12.2022 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Burak Pakkan - Emrah Ünal - Anıl Usta -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu  [Okunma sayısı 4134 defa] Beşiktaş 4-2 Şanlıurfaspor / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu

Çevrimiçi Samet Demir

Skor : Beşiktaş - Şanlıurfaspor
Tarih : 21.12.2022
Saat : 21:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Burak Pakkan - Emrah Ünal - Anıl Usta - Alper Akarsu
Yayın : A Spor
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Şanlıurfa'dan gol yedik muazzam hocamız mükemmel çalıştırmış takımı vallahi helal olsun.

Çevrimdışı tolga1903

Hazırlık maçlarını izlememiştim urfa maçını açıyım dedim nasıl bir takım nasıl bir oyuncu grubuysa bir gram özlemeyi bırak hala ızdırap çekiyorum şu takımı izlerken. Bir teknik direktör rakip kim olursa olsun şu necip uysal'ı nasıl takımda görmek ister benim aklım almıyor. Bir tane altyapı stoperin yok mu ışık vaadeden ne bekliyorsunuz şu yetenek fakiri heriften hala? Bu takım bir çöplük ffp'de varken birkaç yıl beklentiye girmemek en güzeli.

Çevrimiçi Samet Ç

Şu maçı kazanamayan adam hadı kazanmayı geçtim olur kazanamayabilirsin ama 15 dakikada 3. lig takımından 2 gol yiyen adam hocalığı bıraksın.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı tolga1903

Ofansif orta sahan şu bitik mental ve yetenek erozyonunun nirvanası dele alli, stoperin allahın gökten oynatın diye emir indirdiği necip, merkezin 40 yaşındaki amca, sol bekin umut meraş, kalecin artık hiçbir şekilde savunulmayacak bitik ersin. Üstüne transfer haberi olarak onur bulut caner erkin ve ozan tufan haberinden başka bir tane haber yok. Ligi ilk 10 içinde bitirsin başarıdır bu zihniyet ve bu oyuncu grubu. 3'ü 4'ü de yiyin urfaspor'dan rezil herifler

Çevrimiçi kahyaoglueren

Hazırlık maçlarını neden 3'lu oynadık, bu maçı neden 4'lu oynuyoruz mesela?

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı tolga1903

Şenol gönder şu dele'yi. Bu herif futbolculuğu falan bırakmış o bölgeye de transferde diret yapmazlarsa bırak hoca bu takımın kaosunu senin yaşın kaldırmaz

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

biz gol aramıyoruz mu niye tayyip'i alıyoruz da necip duruyor

üçlü döndüyse pek sırası olduğu sanmıyom
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

savunmaları çok kötü şut gelince napacaklarını bilmiyorlar

orta kafa işine dönmezsek alırız herhalde

Çevrimiçi Talisca1903

salihin frikiğe bak yahu senin kaç golün var oradan

Çevrimiçi Talisca1903

hoca geldiğinden beri benle uğraşsa bende leş atarım
sebepsiz kimse kimseyle uğraşmaz

Çevrimiçi Samet Demir

sebepsiz kimse kimseyle uğraşmaz
Bu kadar yanlı bir yorum olamaz. :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mayguntr

oyuncu falan konusmak bu mac ozelinde sacma degil mi? bir oyuncun karsi takimin tum degerine esit.

Çevrimdışı tolga1903

Bu necip oynasın diye acaba yerli yabancı yüksek yerlerden baskı mı oluyor hocalara. Artık komplo teorisi üretmeye başladım çünkü futbolcu algım yok oluyor bu herifi izledikçe futbol bu kadar kötü oyuncunun en tepede 15 sene barınabileceği kadar iğrenç bir oyun değil lan.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi kahyaoglueren

Etiketler: