27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş
27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş Tarih : 02.04.2023 Saat : 20:30 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8121 defa] 27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

hoca kendisiyle çok uğraştı ama reyiz hem pes etmedi hem de bir yolunu bulup hocayla arasını düzeltti, şimdi opsiyonunun kullanılmasını istiyormuş :D sıra redmond'da o da iyice devreye girmeye başladı hadi bakalım

şu dele eşşeğini adam edemedik ama yazık oldu
redmond çok klas bir oyuncu tek başına maça etki edebiliyor deleye gelince bence şans bulduğu zamanlar takım düşüktü

Çevrimdışı Samet Ç

hoca kendisiyle çok uğraştı ama reyiz hem pes etmedi hem de bir yolunu bulup hocayla arasını düzeltti, şimdi opsiyonunun kullanılmasını istiyormuş :D sıra redmond'da o da iyice devreye girmeye başladı hadi bakalım

şu dele eşşeğini adam edemedik ama yazık oldu
İkisininde kalmasını istiyor şuanda zaten Şenol hoca Masuaku ile zaten 1.3 milyon maaşa anlaşmışlar.

Çevrimiçi BlackEagle16

konu abou olunca netlik işinde duracaksın adamın attığı hiç bir gol net değilki o şapkadan tavşan çıkaran oyuncu olmadık anda çıkıp olmayacak golü atıyor öyle çok atan golcü değil kritik anlarda atan golcü bir anda takımın rüzgarını değiştirebiliyor golcü oyuncu bulunur parayı verince ama abou gibisini bulmak zor kötü oynarken bile takımın ruhudur maçta kırılmıyor çevresindeki oyuncularında kırılmasına izin vermiyor çok özel bir oyuncu ne kadar kötü olursa olsun sahada mutlak olması gereken tek oyuncumuz o evet kaçırdı ama takımı ileri iten bu maçı kazanırız diyende sahadaki haraketleriyle oydu onun girdiği pozisyonlar cenkide hırslandırıyor
Cenk konusunda maç içerisinde çıkması gerekiyor mu acaba diye o kadar git gel yaşıyorum ama bı şekilde atıyor adam golü.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Samet Demir

Keyifler nasıl

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Cenk konusunda maç içerisinde çıkması gerekiyor mu acaba diye o kadar git gel yaşıyorum ama bı şekilde atıyor adam golü.
adam golcü sorunda bu zaten hep ben atayım dediği için hücum gattının içine ediyor çok hırsda geri tepiyor

Çevrimiçi Necmi

Keyifler nasıl

o son golü yemeyecektik 🥺

Çevrimiçi Samet Demir

o son golü yemeyecektik
Maçı kapattığım ilk dakika skor 1-1 oldu. Sonrasında maçı izlemeyi bıraktım. :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: