24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü
24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü Tarih : 05.03.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Ok - Kemal Yılmaz - Suat Arslanboğa VAR : Alper

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü  [Okunma sayısı 5128 defa] 24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 05.03.2023
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Ok - Kemal Yılmaz - Suat Arslanboğa
VAR : Alper Ulusoy - Erkan Engin - Ali Saygın Ögel
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı kahyaoglueren

Saiss oynamıyor, Dele kadroda değil. Rosier de yedek.

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk hangisini atacaksın

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

omar colley, isimat-mirin'in 2 kat atletik hali gibi geldi

amir iyi topçu ya ayağına top çok yakışıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

redmond istekli gibi beğendim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı tolga1903

Takımda o kadar kanat oyuncusu yok ki kusucam artık şu cenk'i kanatta görmekten. Nasıl alınmaz nkudu haklı olarak düşünülmüyor madem şu 10 aydır oynamayan ghezzal ve sene sonu gidecek redmond'a mı güvendiniz koca takimda 2 tane kanat oyuncusu mu olur

Çevrimdışı tolga1903

Baba biz ne izliyoruz ya çıkar şu cenk veya salih'i al maxim'i allah aşkına ya ne şut çekebilirler ne organize atak yapabilirler 2 yıldır şu toksik takımlara nasıl denk gelebiliyoruz ya

Çevrimiçi sEuL

Elinde geriden oyun kurabilecek sadece bir tane alternatifin var, o da Saiss. Ama Saiss’i yedekte birakip Tayyip - Colley ile oyun kurmaya calisiyorsun.

Elinde iyi kotu bir tane kanat oyuncusu var, kadroya almiyorsun.

Rakibe pres ile baski yapmak istiyorsun ileride eli belinde Cenk ile Abou’yu oynatiyorsun.

Son kullanma tarihi gecmis 70 yasindaki Ts’yi yine klube musaat ettiler. ANC yatacak yerin yok senin

Çevrimdışı Liquidator

Gollllll

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tolga1903

Şu amir çok güzel kenar ortaları yapıyor mümkünse masuaku ve salih elini bile sürmemeli duran toplara. Başka türlü gol atacağımız yoktu zaten çok kötü takımız çok

Çevrimdışı kahyaoglueren

Gool.  Sunlara soyle 3 4 çekmemiz lazım.

Çevrimiçi levitate

bu gökhan'ın kaleciliği de anca bizim maçlarda ortaya çıkıyor

Çevrimdışı Liquidator

Atın bir tanesini, harcamayın böyle

Çevrimiçi gokhans

Cenk iğrenç ötesi performans gösteriyor.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı tolga1903

Cenk her topu önüne isteyip kalecinin üstüne vurduğu için farkı açamıyoruz. Abu'ya da top gelmiyor bu her topa atladığı için hayır at bari anasını satıyım. Gerçi şenol sever böyle şeyleri kalan 12 maç varsa muhtemelen tamamında sol kanat olarak izleriz

Çevrimiçi sEuL

(...) Sanliurfa tarifesi cekmeliydik, ilk yaridan 3-4 farki bulmaliydik. Kaleci alistitir gibi her topu kaleciye nisanlamayi birakirlar umarim 2. devre.

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk kulağının arkasını yıkamayı mı unuttun. Bu nedir böyle ya. 4 taneden birini sokman lazımdı

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Genç

Hala statta hükümet istifa sesi yok, bu kadar korkmayalım.

Çevrimiçi Mehmet57

Colley ikili mucadelelerde cok guclu

Çevrimiçi sEuL

Gedson- Salih ile pres yapmaya calisiyoruz. Arkalarindan Abou ile Cenk yuruyerek geliyor. Rakip biraz iyi olsa her presimizi tek bir pasla gecebilirler

Çevrimdışı tolga1903

Ya allah aşkına cenk'e bi bak ya. Aga şuraya top mu indirilir ne saçma sapan adam oldun çıktın sen ama suç hocada sende değil cenk 31 yaşındaki santrafora sağ bek kovalatırsa olacağı bu

Çevrimdışı Liquidator

Of of of of gole.bak

Çevrimdışı tolga1903

Çevrimiçi levitate

Etiketler: