20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş Tarih : 22.01.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet Kömürcüoglu - Zorbay

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7196 defa] 20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 22.01.2023
Saat : 16:00
Stadyum : Kadir Has Stadyumu
Hakemler : Mete Kalkavan - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet Kömürcüoglu - Zorbay Küçük
VAR : Alper Ulusoy - Mustafa İlker Çoşkun - İbrahim Bozbey
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Nartallo

Cenk oynayamazsa nasıl gol atacağız merak ediyorum.

Redmond'un, N'Koudou'nun, Muleka'nın gol atma ihtimali Mert ile eşit sayılır...

Bu kadar bitiriciliği, gol atma kabiliyeti zayıf adamı toplamak büyük iş...

Tayyip falan atabilir kornerlerde...

Çevrimdışı Talisca1903

İçimde anlamsızca Muleka ve Kevin gol atacak hissi var

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ocak 2023, 14:48:30
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
?t=jThVdeezQqZ-fmMbc_LLdw&s=19

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ocak 2023, 15:29:29
  • Beylikdüzü-İstanbul
Sans yok ki bizde

?t=XwNRfj5x4y7aHqUO-HeNZA&s=19

Çevrimiçi sEuL

Bu kadar eksik varken keske su Semih’e sans verebilsek. Hadi oynatmasak bile yedek klubesinde gormek isterdim cocugu. Gecen hafta izledigim Malatya macinda cok guzel 2 gol ve bide asist yapmisti.

Dun Bursa’ya da 2 gol atmis. Fizigi A takimdaki bircok oyuncudan daha iyi, teknigi var sutu var. Oynatmak icin neyi bekliyoruz? Daha cok genc sacmaliklarini dinlemektende sikildim. Kasimpasa 16 yasindaki cocugu bizim maca 11 cikariyor, o cocuk dun birde 25 metreden gol atmis.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu kadar eksik varken keske su Semih’e sans verebilsek. Hadi oynatmasak bile yedek klubesinde gormek isterdim cocugu. Gecen hafta izledigim Malatya macinda cok guzel 2 gol ve bide asist yapmisti.

Dun Bursa’ya da 2 gol atmis. Fizigi A takimdaki bircok oyuncudan daha iyi, teknigi var sutu var. Oynatmak icin neyi bekliyoruz? Daha cok genc sacmaliklarini dinlemektende sikildim. Kasimpasa 16 yasindaki cocugu bizim maca 11 cikariyor, o cocuk dun birde 25 metreden gol atmis.
Dünya ülkelerinde genç oyuncu 16 bandına düştü. Bizde hala 23-24 :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Milyon eurolar verilen oyunculari tarlalarda oynatiyoruz. Allah belalarini versin, yil oldu 2023

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ocak 2023, 16:02:58
  • Beylikdüzü-İstanbul

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı ferdi1903

Gol ulan

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

helal lan redmond şöyle oyna işte
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Çok iyi oldu be. Super oldu be. Şahane oldu be.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ocak 2023, 16:04:04
  • Beylikdüzü-İstanbul
2-3 atalimda Abou girsin

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

cenk her topa atlamaması gerektiğini hala öğrenemedi, redmond'a bıraksa içeri çevirecekti
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

cenk her topa atlamaması gerektiğini hala öğrenemedi, redmond'a bıraksa içeri çevirecekti
savunma oyuncusu gibi redmondun atağını kesti üstelik ofsayt olduğuda barizdi

Çevrimdışı tolga1903

Takım var ya sanki başında valerian ismael var. Daha bir kez yerden çıkmadılar sürekli uzun vuruyolar sürekli su salih hele delirtiyor beni artık

Çevrimdışı Liquidator

Bu Salih oyuncu felan degil.

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tolga1903

Şu kayseri'nin 25 dakikadır defanstan çıkışına bak bide bizimkine bak vur carole üstüne cenk indirsin harika plan

Çevrimiçi Samet Demir

Saha patates tarlası

Çevrimiçi levitate

masuaku babuş tayfur'a vereceğime kaleye abanırım dedi az daha gol oluyordu :D

Çevrimdışı tolga1903

masuaku babuş tayfur'a vereceğime kaleye abanırım dedi az daha gol oluyordu :D

Bu kayseri'nin sağ kanat baya kuvvetli heralde iki beki arkalı önlü yaptığına göre

Çevrimiçi levitate

Bu kayseri'nin sağ kanat baya kuvvetli heralde iki beki arkalı önlü yaptığına göre
4-4-2 oynuyor ya ondan, nkoudou hasta diye kadrodan çıkarılmış olsa onu koyardı

Etiketler: