18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor Tarih : 07.01.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Zorbay Küçük - Volkan Ahmet Narinç - Mustafa Sönmez - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 4721 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 07.01.2023
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Zorbay Küçük - Volkan Ahmet Narinç - Mustafa Sönmez - Mert Güzenge
VAR : Mustafa Öğretmenoğlu - Kemal Yılmaz
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Samet Demir

Mert
Tayfur-welliton-talha-masuaku
Redmond-salih-gedson-nkodou
Cenk-weghorst

Şükürler olsun. 4-4-2 ye dönüyoruz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Mert
Cenk-weghorst

Ben şenol güneş'i taniyorsam necip'i ne yapar eder kıyısından köşesinden kadroya dahil eder. Sağ bek defansif orta saha veya stoper necipsiz çıkmaz gibi geliyor maça. Mesela necip sağ bek tayfur salih gedson orta sahası izleyebiliriz. Umarım bu yazılan kadro çıkar ama 4 2 3 1'inden neden taviz versin onu da merak etmiyo değilim.

Çevrimdışı Talisca1903

nejip kerem delle farketmez kim oynarsa oynasın galibiyet bekliyorum baskette bahçeşehir mağlubiyetinden sonra net galibiyet hazzına ihtiyacım var yoksa bitmez bu hafta

Çevrimiçi Samet Demir

Ben şenol güneş'i taniyorsam necip'i ne yapar eder kıyısından köşesinden kadroya dahil eder. Sağ bek defansif orta saha veya stoper necipsiz çıkmaz gibi geliyor maça. Mesela necip sağ bek tayfur salih gedson orta sahası izleyebiliriz. Umarım bu yazılan kadro çıkar ama 4 2 3 1'inden neden taviz versin onu da merak etmiyo değilim.
Umut ve Necip konusunda dersini aldı bence hoca. Mümkün oldukça oynatmaz. Almadıysa oynatır.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mayguntr

4-4-2 ise cok rahat aliriz bu maci bu kadroyla. Ins Redmondu 10'da falan oynatmiyodur.

Çevrimiçi levitate

Mert
Cenk-weghorst

doğru tercihler

saiss-josef dönse gayet güzel bir 11 çıkıyor hadi bakalım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mayguntr

doğru tercihler

saiss-josef dönse gayet güzel bir 11 çıkıyor hadi bakalım

Ghezzal dondugunde ne yapacak onu merak ediyorum ben.

Çevrimdışı tolga1903

Umut ve Necip konusunda dersini aldı bence hoca. Mümkün oldukça oynatmaz. Almadıysa oynatır.

Evet almış gözüküyor kadroya bakarsak. Kalanı da oyuncu grubunda artık bir zahmet son 8 lig maçında 1 galibiyet alan takımı tatmin edici futbolla yensinler

Çevrimiçi levitate

nkoudou'yu keser cenk'i sola atar :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Sağda ghezzal solda redmond ve nkodoudan birisi. Forvet hattı cenk weghorst

Çevrimdışı Talisca1903

beyaz forma siyah şort siyah konç budur :steamed:

Çevrimdışı mellfred

o pozisyonda tekde vuracaksın

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Ocak 2023, 19:13:35
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Penaltıyı yedi yine (Hakaret Yasak)₅.

Çevrimdışı tolga1903

Ya babacim şu sağ kanati neden her seferinde cenkle hiç ediyorsun? Ne redmond ortada yapabiliyor ne cenk sağda yapabiliyor ama ısrarla forveti kanat, kanatı oos oynatiyoruz

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı tolga1903

Salih sen napiyorsun abi amacın ne senin? Yani bu kadar istikrarsız bir adam olamaz ama öyle bir takımız ki bu istikrarsız herifi yedeklemek için istikrarsızlığın kitabını yazan ozan istiyoruz.

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı Nazım Ar

Mert oyunda tutuyor bizi bu maç. Salihin pası ayrı rezildi Gedsonun yediği çalım ayrı rezildi.

Çevrimiçi Necmi

En azından kalemizde artık bir kaleci var

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Ocak 2023, 19:27:44
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimiçi levitate

mert'e geçen sezon sövmüştüm özür diliyorum :D

Çevrimiçi levitate

Etiketler: